Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Iné výstavy a akcie (netýkajúce sa psov)

Pozvánky na rôzne psie podujatia.

Re: Iné výstavy a akcie (netýkajúce sa psov)

Poslaťod erik70 » Str 22.08.2018 9:01

Podľa mňa je ten plagát urobený z fotiek z minulých ročníkov...Je to prezentácia poľovníctva a hlavne tradícii, ktoré sú krásne a jednou z nich je aj vzdanie úcty ulovenému zvieraťu - to je ten jeleň na ihličí...(to znie jak nejaký recept :haha: ) Táto akcia je hlavne zameraná na poľovnícke tradície, vábenie zveri, lov, prezentáciu poľovníckej kynológie, sokoliarstva... tak tá fotka je tam asi správne...A ako píše Viki každý poľovník by mal byť hlavne ochrancom a milovníkom prírody...Ja poľovníctvom žijem od malička a to prepojenie tam vidím a viem ako to u normálnych poľovníkov funguje...len škoda, že sa nájdu aj tie "čierne ovce", ktoré to na celej čiare kazia... :ua:
erik70
Snoopy

Barfer.sk

Poslaťod Vikiki22 » Str 22.08.2018 19:54

erik, :jop: Budeš tam? Žeby sme sa konečne stretli? :no:
Je to tak či tak krásna a jedinečná akcia, určite nikto neoľutuje, kto príde.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod erik70 » Štv 23.08.2018 5:54

Mám to v pláne a dúfam, že sa stretneme :yes: ...len ešte neviem kedy pôjdeme či v sobotu alebo v nedeľu...Ty budeš obdiva dni?
erik70
Snoopy

Poslaťod Vikiki22 » Štv 23.08.2018 9:18

Jop, od piatka do nedele minimálne. Budem sa tam motať v sprievodoch, medzi ľuďmi a budeme v parku na kopci za kaštieľom, aj s kamarátom s fúzačkou a v sobotu aj s chrtármi z Maďarska. Myslím, že nebude ťažké ma nájsť. :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod erik70 » Štv 23.08.2018 11:03

:jop: no tak to sa stretneme aj keby sme nechceli.... :heh: Dobre, ja si Vás nájdem!!! :ahoj:
erik70
Snoopy

Poslaťod Lindchen » Ned 07.10.2018 18:01

Kto má rád balet a Beatles, tak super spojenie v slovenskom projekte v SND: http://snd.sk/inscenacia/3165/beatles-go-baroque
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky na podujatia