ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod moschino » Ned 08.04.2018 22:02

Blbý termín inak, tiež som ešte nie úplne rozhodnutá :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod moschino » Uto 10.04.2018 7:15

Dnes mi dosiel mail, ze som nezaplatila do 5 dni od odoslania prihlasky :nwm: to uz jaka blbost? Vzdy sa ma platit do nejakej uzavierky, nie do poctu dni od odoslania prihlasky. Ja viem, ze si chcu poistit pocet ucastnikov podmienenim zaplatenia startovneho co najskor, ale takto sa to nerobi :nwm: bezne sa hlasim na akcie aj pol roka dopredu, aby mi to svietilo v kalendari a platim do uzavierky
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Slausa » Uto 10.04.2018 8:09

Je to napísané aj v propozíciách :nwm:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod moschino » Uto 10.04.2018 8:11

Nevsimla som si a taku blbost by som ani necakala. By som sa ani nehlasila
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod miška+Beny » Pon 16.04.2018 11:14

moschino píše:Nevsimla som si a taku blbost by som ani necakala. By som sa ani nehlasila

Ahoj, mrzí ma že si nespokojná, každopádne nedá sa vyhovieť vždy každému. Termín platby je napísaný prvý krát v propozíciách a druhý krát v prihlasovacom formulári, všetci ostatní pochopili ako sme to mysleli... Sama si už niečo organizovala, takže vieš aké to je keď sa ti ľudia poprihlasujú, ty si pre nich nachytáš ceny, rezervuješ stravu a ostatné veci a oni ti neprídu. Preto sme to nastavili takto.
Lucka ti písala, že nemusíš posielať prihlášky znovu ak sa rozhodnete prísť, takže verím, že vás to od účasti neodradí a vidíme sa :jop: :ahoj:
miška+Beny
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Dolný Badín

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod moschino » Pon 16.04.2018 18:57

miška+Beny píše:Sama si už niečo organizovala, takže vieš aké to je keď sa ti ľudia poprihlasujú, ty si pre nich nachytáš ceny, rezervuješ stravu a ostatné veci a oni ti neprídu. Preto sme to nastavili takto.

Ved prave, a ani nas nenapadlo takto podmienovat ucast :lol: bezne sa preto dava uzavierka :angel: a nemali sme problem s tym, ze by sa prihlasovali a nakoniec neprisli. Platby chodili pekne postupne :smile: da sa to aj inak :no:
Ale ok, organizator si to urcuje sam, tak ako pravidla. Niekde sa bezat moze cely cas a aj ked sa to vola trek (a niekto si z toho spravi cross), inde je bezat zakazane (a vadi to takym, co sa na canicross neprihlasia, ale chcu bezat v treku a nevedia pochopit, ze organizator si dal take pravidla :ha: )
Hlavne nech sa akcia vydari a je pekne pocasie :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Sandra.Rocky » Štv 19.04.2018 8:01

Nemáte prosím niekto, kto ide autom z Bratislavy a okolia, náhodou voľné miesto pre 1 osobu s vyžlou?
Edit: už som zohnala, netreba.
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Margita » Štv 19.04.2018 18:55

sandra s vyzlou?mas noveho partaka?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Sandra.Rocky » Štv 19.04.2018 22:25

Margita píše:sandra s vyzlou?mas noveho partaka?

Hej. Aj keď je oficiálne sestrin.
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod miška+Beny » Štv 26.04.2018 5:00

Ahojte, pripomínam, že zajtra máme uzávierku, tak kto váha, smelo sa prihlasujte!
Vždy sa bude dať dohlásiť na mieste, ale za vyššie štartovné. Vyzerá to na peknú účasť :jop:
miška+Beny
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Dolný Badín

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Sandra.Rocky » Ned 06.05.2018 17:10

Ďakujeme organizátorom za akciu, trať bola nádherná, počasie ako na objednávku, slniečko svietilo miestami viac, ako bolo treba, a blúdenia, ktorého som sa najviac bála,iba málo, aj vďaka nesúťažnému doprovodu, ktorý nám nakoniec robil spoločnosť. :jop: Pripájam zopár fotiek z dogmaratónovej trasy, a radi prídeme zas. http://rockynko.rajce.idnes.cz/Stek_trek_2018/
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod miška+Beny » Pia 11.05.2018 11:31

Sandra.Rocky píše:Ďakujeme organizátorom za akciu, trať bola nádherná, počasie ako na objednávku, slniečko svietilo miestami viac, ako bolo treba, a blúdenia, ktorého som sa najviac bála,iba málo, aj vďaka nesúťažnému doprovodu, ktorý nám nakoniec robil spoločnosť. :jop: Pripájam zopár fotiek z dogmaratónovej trasy, a radi prídeme zas. http://rockynko.rajce.idnes.cz/Stek_trek_2018/


Ďakujeme za účasť :jop: . Môžem hodiť odkaz na album aj na FB?
miška+Beny
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178
Bydlisko: Dolný Badín

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Sandra.Rocky » Pia 11.05.2018 11:36

miška+Beny píše:
Sandra.Rocky píše:Ďakujeme organizátorom za akciu, trať bola nádherná, počasie ako na objednávku, slniečko svietilo miestami viac, ako bolo treba, a blúdenia, ktorého som sa najviac bála,iba málo, aj vďaka nesúťažnému doprovodu, ktorý nám nakoniec robil spoločnosť. :jop: Pripájam zopár fotiek z dogmaratónovej trasy, a radi prídeme zas. http://rockynko.rajce.idnes.cz/Stek_trek_2018/


Ďakujeme za účasť :jop: . Môžem hodiť odkaz na album aj na FB?

Jasné.
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: ŠTEK TREK 2018 v Štiavnických vrchoch

Poslaťod Offca » Pia 11.05.2018 18:52

Nadherna trat. Srdiecka mam v ockach
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti