Switch to full style
Podeľte sa snami o Vaše recepty.
Odoslať odpoveď

Recept ,,na poslednú chvíľu"

Sob 08.11.2008 9:39

Keďže som v meste nestihla kúpiť mäso, musela som ísť do našej samošky a zohnať ake take maso. Nemali žiadne kuracie srdcia :( , krky, kridla strasne predrazene... Tak som kupila mrazenu polievkovu zmes.

INGREDIENCIE

Mrazená polievkavá zmes,CBA .................... 26Sk,-
Ryža ................................................... bola doma :)
Mrkva ................................................. detto
Hrášok ................................................detto

Všetko uvaríme, rozdelíme na dávky a dáme do misiek ;)

dobrú chuť :jop:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Sob 08.11.2008 12:53

alebo rozmrazime a dame surove - tomu sa hovori na poslednu chvilu :no:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Sob 08.11.2008 12:56

Offtopic: surova strava mi u nasich nepresla-ze by mal pes jest surove maso... ale mne toto varenie celkom vyhovuje, minule som sa naucila ze 1,5l hrniec nestaci na pol kila kolienok a jedno kuracie stehno... :lol:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Sob 08.11.2008 15:29

Celkom sa mi to pozdáva, ale asi som blbá, ale čo je v tej polievkovej zmesy???
Offtopic: Iwka ja som sa minule naučila, že ked dám variť kolienka, že mám byť pritom a nie pol hodku cvičiť zo psíkom :haha:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Sob 08.11.2008 16:10

chrbty a krky. ked sa kupuju same chrbty, vyjde to lacnejsie, ale ,,na poslednu chvilu"... inac vacsinou kupujem v LIDLovi kuracie srdcia - 500g za nejakych 30Sk, tak isto vyjdu aj kuracie kridla a v srdieckach mame viac maska... z pol kila kridel som obrala necelych 200g masa...

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Sob 08.11.2008 16:40

krmim surovym masom, ked ziade nemam -mame doma "zalozne" masove konzervy, horsie je to s prilohou. Aby neboli kazdy den vlocky, davam napucany "polystiren", take tie biele lahke chlebiky. Je to hned a bez varenia! Davam ryzovy, multigrain, aj spaldovy :jop:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Ned 09.11.2008 11:17

jéééj, Rehssi, ďakujem za typ, ja už som nevedela, čím obmeniť ryžu, cestoviny, vločky... :no: len či mi to príšera zožerie

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Ned 09.11.2008 14:28

Offtopic: ryzove polystyreny su moje, nikomu nedam
pre psa mam kukuricne "polystyrenove" chrumky

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Ned 09.11.2008 15:16

leiluska, zozerie, u nas su o to bitky :smile:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Ned 09.11.2008 20:38

Môj recept na poslednú chvíľu: vytiahnem mäso dám to teplej vody medzi tým ako sa rozmrazuje sparím vločky nadrhnem mrkvu presvedčím sa či je mäso dobre rozmrazené a dám do misky

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Uto 11.11.2008 12:30

alebo este piskoty z mliekom

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Uto 11.11.2008 12:44

Prepáč ale moj hafan by sa z piškotou rozhodne nenajedol :nie: , to by zjedol potom ešte aj mňa :haha:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Uto 11.11.2008 22:48

Moji by sa aj najedli :haha: len tiež to nieje extra zdravé a dobré pre hafanov :nie: :ua:

Tento recept soom varila mojim slečnáám a išli sa pozabíjať :haha: no mala som dosť ked som sa na ne kukala :lol: Ked som to robila tak Sunn vyskočila packami o linku a pozerala sa čo tam všetko dávam :haha: :lol:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Str 12.11.2008 15:25

ten prvy v teme ? :lol:

Re: Recept ,,na poslednú chvíľu"

Štv 13.11.2008 1:36

:nie: nie nie :nie: tie piškóty z mliečkom :haha: :haha: :haha: To radšej ani neskúsim :aaa:
Odoslať odpoveď