Switch to full style
Podeľte sa snami o Vaše recepty.
Odoslať odpoveď

Mňami mňam

Uto 20.05.2008 8:21

čo potrebujeme?
1.Ryžu
2.Žihlavu
3.Jabĺčko
4.Ovsené vločky
5. Rozdrvenú škrupinku z vajíčka
6.Veľa veľa lásky :no:
Uvaríme ryžu, pridáme nastrúhané jabĺčko, vriacou vodou polejeme ovsené vločky aj žihľavu odsedené ich potom dáme do pokrmu a ešte cvrkneme trochu čajíku zo žihľavy.

Toto som robila dnes ráno svojim psíkom :smile: :smile: , nič moc, ale viac som toho doma nenašla :lol:

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 9:27

Aku žihlavu? To normálne ideš von a odtrhneš žihlavu?

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 11:32

hmm, co prechadzate ne vegeterianstvo? :no:

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 12:30

:heh: :heh: alebo maju post :nwm:

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 14:56

nahodou zihlava je super ,pravda ak ju budu bastit :ua:ja som skusala ale povytahovali to z misky,tak som im navarila zihlavovy caj :heh: je to dobre na vsetko ta zihlava a rastie vsade :jop:

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 15:10

Jasné, žihlava je zdravá, ale chýba tam mäsko :lol:

Ja som to pochopila ako pochúťku, lebo ja takéto "zvyšky" dávam večer. Normálne krmim ráno, ale na večernú vitamínovú mňamku môže byť :no:

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 15:13

mozes pridat k masku ako prilohu,oblohu ako v restike :no: :lol:

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 19:55

Ah baby a čo je pes mäsožravec aby len mäso jedol? :ha: Takéto mňamky zvyknem robiť Falukovi na raňajky, resp. desiatu :no: Ťoťo vyzerá mňamózne, ale my môžeme viac banány ako jabĺčka (samozrejme keď máme jablkový závin a podobné koláčiky tak to Falikovi to jablko až tak nevadí :heh: )

Re: Mňami mňam

Str 21.05.2008 20:34

Bananikom nepohrdne ani Ajocka,ostatne sucenky radsej jablcko :no: a teraz si uz robila chutky na cviklu pre morcikov :heh: asi ma tehotenske chute :no:

Re: Mňami mňam

Štv 22.05.2008 10:33

Ja dávam bežne bezmäsité mňamky, ja som to pochopila ako prísun vytamínov a nie ako dennú krmnú dávku.

Ja som napr. včera jedla susedove prvé čerešne a Rita ich jedla so mnou, som zvedavá na :kak: :haha: lebo mňa tieto vodové ráno prehnali :ach:

Re: Mňami mňam

Štv 22.05.2008 16:54

pôst nemali, ibaže všetko mäsko bolo zamrazené :ua:

Re: Mňami mňam

Štv 22.05.2008 17:01

Ivanka.P píše:Ja dávam bežne bezmäsité mňamky, ja som to pochopila ako prísun vytamínov a nie ako dennú krmnú dávku.

Ja som napr. včera jedla susedove prvé čerešne a Rita ich jedla so mnou, som zvedavá na :kak: :haha: lebo mňa tieto vodové ráno prehnali :ach:
prave dnes som videla ako zbieraju popadane po dazdi ,to zasa bude :heh:
Odoslať odpoveď