Papanička ala Sladké pokušenie

Podeľte sa snami o Vaše recepty.

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Whip it » Uto 28.10.2008 17:59

predvcerom som robila sladku veceru, mrkva, banan, med, ale moc mu to nebralo. Masozravec sa nezaprie :pac: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod jenna » Str 05.11.2008 12:36

Tak ten môj krpec nám asistoval pri zbieraní sliviek... a neskutočne mu zachutili, samozrejme aj s kôstkami, tak som sa aj bála čo z toho bude :plac: No a na druhý deň, ma čakalo doma prekvapko :oo: všetky kôstky vygrckané, úplne čistučké...tak si s tým poradil :jop: ale od vtedy ich už veľmi nemusí, len sem tam dáku.
Obrázok
Pes štěká, protože zpívat neumí.(ukrajinské přísloví)
Pes, to je cnosť, ktorá sa stala zvieraťom, pretože sa nemohla vteliť do človeka.(Victor Hugo)
jenna
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 361
Bydlisko: BANSKÁ BYSTRICA

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Jannka » Str 05.11.2008 13:19

mojej havine zachutili trnky :D teraz su uz take pekne vyzrete, ani nie su trpke. takze na prechadzke papame spolu. ale radsej jej to vykostim. som ja ale dobra mamicka :heh:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Silwuska » Str 05.11.2008 13:20

to sa moze papat?? :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Jannka » Str 05.11.2008 14:26

co myslis, trnky? a pytas sa, ci to moze papat psik, alebo ludia?
Ludia mozu, psik neviem - preco nie? Ale samozrejme, dala som len par :)
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Silwuska » Str 05.11.2008 14:32

No myslim aj aj...nikdy som to neskusala, ani som nikoho nevidela preto sa pytam.. :hi:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod lulu » Štv 06.11.2008 17:46

Mňáám trnky :aaa: :jop: mnee chutia moc aale ked dám ponúknuť hafine taak si vezme ale len ta zo slušnosti a hned ako sa dá tak vypluje :pac: :lol: :3:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Jannka » Štv 06.11.2008 20:05

:haha: :lol: :heh: :heh:
silwus,nie si jedina co o tom nepocula, moje kamaratky si mysleli,ze jem otravu, ked som zacala pred nimi jest trnky :D si asi mysleli,ze to su nejake jedovate bôby. A ovela horsie sa tvarili,ked som im ukazala,ze sa daju jest aj sipky! teda nie uplne-ale takto na jesen,zacinaju maknut a ked su makke-stlacis ich a vyjde z nich taky lekvarik :) No a toto je fajne a zdrave. Oni si mysleli,ze som rozum potratila :heh: :jupi: :jazyk: :lol:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Naty » Štv 04.12.2008 19:41

Ahoj, rada by som vyskúšala tieto sladké recepty pre moju Bubitku ale neviem či môžem pretože prekonala zápal čriev pred mesiacom a bojím sa či jej to nesposobí tažkosti. Viete poradit?
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Bibiana » Ned 07.12.2008 13:28

Naty, mesiac je ešte dosť krátka doba. Falu keď ako mládenec prekonal zápal žalúdka a čriev tak mal takmer pol roka diétu. Je síce pravda, že on mal ten zápal dosť silný a tak mával asi rok (kým si pupík opäť nezvykol na potravu) hnačky a riedke hovínka.. Ale radšej by som počkala. Potom budete mať na "vymýšlance" ešte času dosť :yes: :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod Naty » Uto 09.12.2008 18:36

O.K budem sa držat tvojej rady... :no: :ahoj:
Naty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod luckyA » Ned 22.02.2009 16:56

moj tak uhorky a zemiaky si vyharabava a zerie ich surove, babka tak nadava :ha:
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod KlAuDiA:-) » Pia 12.06.2009 9:06

To by som si dala..len ja by som takisto vynechala tie banany..nase psy ich velmi neoblubuju :ach:
PES JE TO NAJKRAJŠIE STVORENIE A ZÁROVEŇ NAJLEPŠÍ PRIATEĽ ČLOVEKA!
KlAuDiA:-)
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod sisinka » Štv 07.01.2010 14:10

tak som jej zrobila s vlockami,jablckom,medikom a makom no uvidime ci spapa ci nie :) dam vediet :jop:

ps: troska som to ochutnala :hi: chuti to mňamozne :jop: MYSLIM,ZE NIELEN MNE TO CHUTILO,ALE AJ HAFKACOVI ! TAK SA DO TOHO PUSTILA ZE SOM AZ Zí :oo: RALA
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Papanička ala Sladké pokušenie

Poslaťod stWhippet » Pia 08.01.2010 22:18

Jannka píše:A ovela horsie sa tvarili,ked som im ukazala,ze sa daju jest aj sipky! teda nie uplne-ale takto na jesen,zacinaju maknut a ked su makke-stlacis ich a vyjde z nich taky lekvarik :) No a toto je fajne a zdrave. Oni si mysleli,ze som rozum potratila :heh: :jupi: :jazyk: :lol:


Jeeeej....lekvarik zo sipok milujem vytlacat aj ja.....vzdy ked je moznost stojim pri tom kriku aj pol hodinu :heh:
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Recepty