psi kuchar

Podeľte sa snami o Vaše recepty.

psi kuchar

Poslaťod sasaalex » Pia 20.01.2012 20:21

AHOJTE na forum chodim uz dlho, ako tak sledujem dalsiu diskusiu k receptom zda sami ze sa vacsina zacina s laskou k štvornozcovi akosi zamotavat.

Recepty pre psikov nie su ziadna veda, roky som vystacil s uplne jednoduchymi navodmi, cerpal som aj :
http://www.psikuchar.svet-stranek.cz/recepty/

nuz porovnajte, mnohe uz bolo povedane, ale netrapme psikov aj seba sa s prisadami...

nech su aj pekne :kak:
sasaalex
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: psi kuchar

Poslaťod vavrena » Pia 20.01.2012 21:03

Ty považuješ za "recept," že zmiešaš mäso s ryžou? :nwm:
...netrápiť psa "prísadami"?
A ako sa ľudia láskou ku psom zamotávajú?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: psi kuchar

Poslaťod sasaalex » Pia 20.01.2012 21:45

nuz ked vidim ze sa tu mixuje kadeco vcitane mlieka a cibule, ....vypeka... - takze to je to zamotavanie, proste niektori chcete urobit psikovi az ludsku stravu.., mozno mi pomaha ze som z vidieka a nakoniec sme uz roky odkazaní na nase zdroje, a dokonca to ide akosi bez veterinarnych doplnkov

Opak je, hodim mu granule a hotovo..., ale ak to pes berie a nema problem OK...

ak Vas pes berie BARF, tak asi je to to naj.., ale ak aj nie, staci to len varenim prisposobit...
Maso treba urcite striedat, ...
v obycajnej jednoduchosti je riesenie.a naopak - neprekombinovat.

takze vlastne ano, rozne maso(vnutornosti) a zmiesat doplnok, ryza je najvhodnejsia , ostatok okrem mrkvy a vajecnych skrupin su to uz len ochucovadla...bez realneho vyzivoveho vyznamu..
sasaalex
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: psi kuchar

Poslaťod Amaguk » Sob 21.01.2012 0:40

ostatok okrem mrkvy a vajecnych skrupin su to uz len ochucovadla...bez realneho vyzivoveho vyznamu..

to sa hned pozna, ze pan je odbornik :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: psi kuchar

Poslaťod sasaalex » Sob 21.01.2012 6:47

ale nie nie som, ale skuste mi zodpovedat:
preco mnohi davate sol?
preco kravske mlieko ?
preco cibuľa?
preco korenie?
preco hrozno? - bezkostkove to asi nebude...


vobec sa nechcem hadat, robte si so psami co chcete, zial niektore recepty, ktore su tu na dogfore , vnimam ako cestu k veterinarovi..skor ci neskor..narocky nane konkretne nepoukazujem, autorov sa dotknut nechcem- staci si ich najst..


ANO je na kazdom majitelovi , co da psovi a na kazdom psovi co si vyberie , kazdy pes je iný, rovnako ako majitelia.
a priznam sa reakcia ma trosku prekvapila...
sasaalex
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: psi kuchar

Poslaťod Barbora 29 » Pia 23.03.2012 8:19

Ja svojho psa krmim len ryžou mäsom granulami s vodou aby zmekli a nestažuje sa :lol:
Barbora 29
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Recepty