Crufts 2017

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Crufts 2017

Poslaťod wewerica » Pon 09.01.2017 9:52

Ahojte Dogforaci, tak co tento rok? Tato tema mi tu este chyba :lol:
chystate sa tam niekto?
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Crufts 2017

Poslaťod kellee » Pon 09.01.2017 10:34

raz, ked budem velka :hi:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2017

Poslaťod Vikiki22 » Pon 09.01.2017 13:18

kellee píše:raz, ked budem velka :hi:

Taky tak... Ale raz určite!
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Crufts 2017

Poslaťod wewerica » Pon 09.01.2017 13:29

No dobre tak zacnem ja :lol: Tak my ideme este tento rok skusit :hi: ci sa zadari :hi:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Crufts 2017

Poslaťod kellee » Pon 09.01.2017 13:52

wewerica píše:No dobre tak zacnem ja :lol: Tak my ideme este tento rok skusit :hi: ci sa zadari :hi:


budem drzat palce.
ja si to zas raz kuknem aspon cez YT
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2017

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 09.01.2017 14:53

planujem ked bude leon tak 4 rocny... uz ozaj vyzrety samec. ale... plany sa planuju... a realita?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Crufts 2017

Poslaťod martin_s » Uto 10.01.2017 20:29

martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Crufts 2017

Poslaťod tonamie » Uto 10.01.2017 23:56

Nam usla nominacia o chlp. Ale ked sme sa vratili minule, tak si vravim to cestovanie nikdy viac. No nikdy nehovor nikdy. Podla vsetkeho vsak mlady slovensky samojed tam bude aj tento rok.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Crufts 2017

Poslaťod wewerica » Str 11.01.2017 6:07

Ja som si tiez hovorila minuly rok ze priliz dlhe cestovanie :lol: a tento rok tam soferujem ja :ha:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Crufts 2017

Poslaťod tonamie » Str 11.01.2017 12:41

A to ja som vacsinu cesty prespala a psy tiez. Ako planujes cestou prespat niekde ci dat to naraz?
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Crufts 2017

Poslaťod Leila Tobrok » Str 11.01.2017 13:21

inak wewe, jakos to vas peso vyhral BOB, bolo by SKVELE niekde si precitat to ako ste tam cestovali, ake bolo ubytko, aky system je na vystave, co do katalogov a cakania, viem ze su tam take "koje" na psy az po tie zaverecky. skutocne rada by som si take nieco precitala.

resp. tonamie, to bol vas samojedko BIG4, ze?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Crufts 2017

Poslaťod wewerica » Str 11.01.2017 14:25

Leila Tobrok píše:inak wewe, jakos to vas peso vyhral BOB, bolo by SKVELE niekde si precitat to ako ste tam cestovali, ake bolo ubytko, aky system je na vystave, co do katalogov a cakania, viem ze su tam take "koje" na psy az po tie zaverecky. skutocne rada by som si take nieco precitala.

resp. tonamie, to bol vas samojedko BIG4, ze?

No kludne mozem nejaky clanok dat dokopy, ked na to bude casu :joint: uz mi pisali z KR ze chcu o cyranovi clanok,ale kedy sa ja k tomu dostanem netusim,sak teraz nejako vela toho...

tonamie píše:A to ja som vacsinu cesty prespala a psy tiez. Ako planujes cestou prespat niekde ci dat to naraz?

Ja som vtedy praveze skoro celu cestu nespala, myslim ze aj celu cestu som nespala ze som sa rozpravala so soferom,aby on nezaspal :heh: no budem tahat kolko sa bude dat,potom ma bude musiet vystriedat druhy sofer :smile: ale dame to na jeden krat tu cestu,akurat pojdeme trajektom tentokrat, nie eurotunelom :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Crufts 2017

Poslaťod Leila Tobrok » Str 11.01.2017 15:07

tak to verim, ze mas toho dost. zacala zase sezona. dufam, ze das nieco dokopy. velmi rada by som si citala.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Crufts 2017

Poslaťod tonamie » Str 11.01.2017 20:37

Leila Tobrok píše:inak wewe, jakos to vas peso vyhral BOB, bolo by SKVELE niekde si precitat to ako ste tam cestovali, ake bolo ubytko, aky system je na vystave, co do katalogov a cakania, viem ze su tam take "koje" na psy az po tie zaverecky. skutocne rada by som si take nieco precitala.

resp. tonamie, to bol vas samojedko BIG4, ze?

Joj este vela casu musi uplynut kym ja budem mat take zvieratko.
BOB samojed a BIG4 patri Ing. Janke Fulierovej http://www.samojed.sk kennel Yoshi and us.
Ubytko sme myslim mali fajn v Coventry hill hotel, ked uz teraz vieme ako tak aj s cenou by sa dalo pohnut nizsie. S dopravou, parkovanim a vencenim na vystavisku je to trochu horsie. Ale vynachadzavy Slovak si poradi :-)
A tie koje su uplne paradny vymysel, ktory by som privitala aj u nas. Kazdy ma vopred iste miesto v blizkosti kruhu.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Crufts 2017

Poslaťod wewerica » Štv 12.01.2017 6:21

Tonamie, ale ved ubytko sme mali Reception! :heh: :heh: inak aj tento rok som objednala toto iste ubytko...samozrejme najdes tam aj lacnejsie ale je to uz potom horsie s pristupnostou na to vystavisko,toto nato ako je vzdialene je v super cenovej relacii :smile:

Leila Tobrok píše:tak to verim, ze mas toho dost. zacala zase sezona. dufam, ze das nieco dokopy. velmi rada by som si citala.

presne sezona uz zacala, tazke teraz zase kazdy vikend som fuc :ha: ale hovorim ked sa premozem,tak viem nieco take dat dokopy, aspon to mozno trochu pomoze buducim cestovatelom na Crufts :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Ďalší

Späť na Výstavy v minulosti