Crufts 2017

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Crufts 2017

Poslaťod Slausa » Sob 11.03.2017 19:00

Prečo, prečo som ja bez netu... Som chcela pozerať :ach:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Crufts 2017

Poslaťod Vikiki22 » Sob 11.03.2017 20:16

Mne sa páčili asi 3 vystúpenia, inak ostatní úrovňou naozaj mimo. Je síce pekné, že sa snažia, ale keď tam nakluše baba so stafbulíkom, ktorí teda toho veľa nepredviedol a porovnám napr. s tým chalanom z A, tak neviem no... Oplatilo sa jej tam chodiť? Akože Lusy s Derillom super, Lucia Plvanová predviedla strašne veľa trikov v dynamickom tanci, no pre mňa to bolo strašne chaotické. Mne sa páčila Lusy a ten chalan (choreo James Bond), ale len tá časť s hudbou Bonda, tú druhú časť som nepochopila. [emoji38]
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Crufts 2017

Poslaťod Lindchen » Sob 11.03.2017 21:27

Mne sa popravde víťazka nepáčila :ua: . Ako, psík šikovný, ale u hentakého psa by sa dal jeho potenciál lepšie využiť. Tiež mi to prišlo také chaotické, ako nahádzané jedno za druhým a ani nie moc originálne.
Čo ma ale fascinovalo, že pes v tom vzrušení ani raz neštekol :jop: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Crufts 2017

Poslaťod Barbor » Sob 11.03.2017 22:04

tie setre... :angel:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Crufts 2017

Poslaťod Vikiki22 » Sob 11.03.2017 22:36

Tomu úžasnému flatovi len o stupienok nevyšlo víťazstvo v gundog group! Krásny bol! :aaa:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Crufts 2017

Poslaťod moschino » Sob 11.03.2017 22:36

Nie su niekde videa? Online by to mne tento obmedzenu net nedal :ua: ako maju to vyhodotenie cudne? Kukam.na fotky Lusy a dve prve miestaajedno druhe? Toho Jamsa Bonda mal Lucas,ci?
Jooj, by som si to kukla cele :ua:

Lusy a Deril su machri uplne :dancing: este problémy pri cestovani a ako to dali :aplause: :jupi: :jupi: :poklona: :aaa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Crufts 2017

Poslaťod Barbor » Ned 12.03.2017 1:24

Vikik myslela som na teba pri tom flatovi :heh: tiez sa mi páčil, a podla mna sa krajšie predvádzal ako ten koker :heh: krásny bol fakt...
Peti videa dávaju postupne na jutub ale nie vsetko, poprípade na fb kukni aj tam som nejake videla
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Crufts 2017

Poslaťod moschino » Ned 12.03.2017 9:29

Prvé miesto :jop: :jop:

A Lusy :jupi:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Crufts 2017

Poslaťod Nisus » Ned 12.03.2017 10:07

Sranda, na Pitbulla zakrepcit Gangnam style :lol: Ja sa to doho velmi nerozumiem, ale to vystupenie malo aj tematiku nejaku, alebo to moze spocivat aj v takom bohapustom tanceni a jaseni sa bez pribehu? Ci to bolo nieco ako disco tance v paroch, ako tancuje chlapec s dievcatom v ligotavych kostymoch?
A represented Japan, really? :lol:
Toto sa mi na Crufte nepaci, preco je to povolene. Ze aj ti Juniorhandleri, nedostanu sa tam za svoju krajinu, tak clovek z Azie reprezentuje Cyprus (vymysleny priklad).
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Crufts 2017

Poslaťod vavrena » Ned 12.03.2017 10:19

Representing Japan má aj japonské občianstvo, vydala sa za Japonca.
Inak aj "naša" Lusy reprezentuje Taliansko, nie Slovensko :ua: . Aj Franúzska je Češka žijúca vo Fra :joint:

A áno, na dogdancingu sa môžeš obliecť do flitrového plášťa a tancovať diskopríbeh.. Ale podľa toho dostaneš aj známky. V Británii tvorí tretinu známky koncept choreografie, čiže doteraz nemali šancu tanečné choreošky, preto vždy vyhrávali tie freestylové s príbehom. A voilá, zrazu neviem, čo sa stalo, zrejme tam zaúradovali tie rozhodkyne, čo rozhodujú len od stola a z dogdancingu nacvičili akurát podanie packy. Trend dogdancingu sa hýbe úplne iným smerom, takým, ako predviedla Lusy a z tanečného hľadiska Monika Gehrke s Chiarou - krížencom (tu sa ale berie veľký ohľad na plemennú príslušnosť, teda mal by sa. Ten kríženec by mal dostať vyššie body za obtiažnosť než tancujúca borderka).
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2017

Poslaťod Nisus » Ned 12.03.2017 10:25

Jaj, tak to mi uslo, ospravedlnujem sa :hi: :lol: A Lusy nema talianske obcianstvo?
Anyway, to nemeni nic na mojom nazore, ze reprezentovat krajinu, s ktorou nemam nic spolocne, len preto, aby som isla na Cruft, je odveci :hmm: A skoda, ze sa toto ,,za kazdu cenu" formuje uz u takych mladych ludi.
Deje sa to aj v inych sutaziach na Crufte?
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Crufts 2017

Poslaťod vavrena » Ned 12.03.2017 10:40

Ale jak že s nimi nemajú nič spoločné? Veď keď žiješ v nejakej krajine, tak ju môžeš ísť reprezentovať, resp. s riadiš pravidlami daného športu (v dogdancingu máme bydlisko, nemusí byť občianstvo. Na Crufts rešpektujú výber národného kynologického klubu). Lusy neviem, či má ITA občianstvo, ale má ITA dieťa :lol: . Aj Lusy reprezentovala Slovensko na jedných ME, potom nemohla ísť na Crufts za SR, lebo išla Monča (vtedy vyhrala), tak šla za ITA, a ďalší rok teda tiež. Češka, čo išla za Japan, už žije s tým Japoncom (a za Česko by sa nekvalifikovala), aj Češka - Francúzska žije vo FRA. Hela Potfajová bola taká výnimka, že zostala "Slovenkou" aj po rokoch v Belgicku. A deje sa to aj v iných krajinách, aj v iných disciplínach samozrejme :smile: .
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2017

Poslaťod Nisus » Ned 12.03.2017 11:08

Ale ja teraz neriešim ,,vašu" francúzku a japonku :lol: Ja hovorím o JH, kedy ten mladý človek žije vo svojej rodnej krajine, ale je tam od neho lepší JH, ktorý pôjde reprezentovať jeho krajinu no a ten ,,slabší" JH napíše do KC krajiny, ktorá nemá svojho reprezentanta a ide za tú krajinu, s ktorou nemá nič spoločné :no: Tento rok som to nesledovala, ale minulé roky si také prípady pamätám.
Tak ma zaujímalo, že či aj v iných športoch sa dejú takéto divočiny :lol: Je úplne jasné, že pokiaľ žijem v inej krajine ako je moja rodná, tak ju reprezentovať pôjdem. Ale o týchto ľuďoch môj príspevok nebol.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Crufts 2017

Poslaťod vavrena » Ned 12.03.2017 11:10

Jáj, sory :lol: . Ale veď aj to zrejme riešia národné kennel kluby, nie? Z nejakého dôvodu to schvália. Ako na Olympiáde :heh:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Crufts 2017

Poslaťod moschino » Ned 12.03.2017 11:46

Ale Lusy je i tak aj nasa :lol: ked aj za ITA, tesim sa z jej uspechu :jupi:
Ja tiez tie tanecne choreo moc nemusim, kuknem, zaobdivujem, ze niekto sa vie hybat do hudby, ak.je fakt pekna a dobra (ako baba s fundlom : :aaa:), tak to ano, ale inak mam radseh pribehy... I ked, neviem ci taky pribeh ma nieco s dd potom vlastne. I tak ja ked uz tak niekedy, tiez len tymto smerom, ja tancovat neviem :hi:
Ale ten boc, co mali prve, fakt naspeedovany pes a krasny, dal to toho energiu i ked druhykrat by som si to video nepozrela, tak raz stacilo :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti