2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod dogsite » Pon 30.11.2015 7:59

ano ten border terier sa zakusol 6 mesacnemu bullterrierovi do tvare :ua: chuda cely bol napuchnuty, dufam ze si to nezapamata a bude dalej fungovat na vystavach.
V zavereckach hnus :oo: ze neni kus miesta, mohli by to inak zorganizovat a aspon pri pripravnom kruhu nechat miesto. A nie ze sa tam natrepu s obr plemenami ktori len startuju po inch psoch :pac:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Renata » Pon 30.11.2015 8:13

babulatko male, toto je "radost" doniest stenucha a nejaky debil ho zrusi este pred vystavou :ua: .na zaverecky sme neostavali.
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Vikiki22 » Pon 30.11.2015 8:15

Mňa zas stále prekvapuje arogancia vystavovateľov. Nakluše do kruhu teta s návratkou a hneď sa okúňa, že musí ísť po číslo do inej haly. Mala pri sebe ČV, tak ju vedúca kruhu upozornila, že sú v inom kruhu. Tá teta nahodila taký arogantný ksicht, až to pekné nebolo a vraví, že ale má aj šteňa BŠO. Do kruhu nastúpila do dorastov, dostala VN 1. Keď sa išlo o BOB-a a bolo to vyhodnotené, ešte si si dovolila vynadať vedúcej kruhu, že prečo ona o BOB nenastúpila! Boha, som jej mala chuť zmyť ten arogantný ksicht z tváre. [emoji38] :kak: vie o výstavách a ešte sa ide otŕčať! Ľudia sú neskutoční!
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 30.11.2015 8:17

zaverecky sme ostali kvoli poharu, ale poviem vam, sme FCI 2 a predstavte si nas vsetkych nasukanych v tom pripravnom... my sme stali v tretom rade, bola som rada, ze aspon mimo, lebo tam v predu to bolo huste, vsetci sa tlacili, aby mali psa vystaveneho, ja som bola rada, ze nam sa nic nestalo, obcas to tam vrklo...
inak zdrhol jeden dobik, ale nic sa nestalo. v kruhu HW vystartovala suka po rozhodcovi, tukla ho do pery, a potom v kruhu o CACIB tiez vystartovala...
Prílohy
P1230335.JPG
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Renata » Pon 30.11.2015 8:35

ja viem o vystavach tiez :kak: :hi: som osobne nevystavovala len ocumovala, ale teda kde bol pripravny kruh pre zaverecky? lebo kruh na zaverecky som videla, ale pripravny som si nevsimla, musel byt fest maly :no:
inak zdrhol jeden dobik
tam toho zdrhlo :oo: ja som videla za hodinu aspon tri zdrhy, nastastie tiez bez ujmy.
Leila fesak :yes: :jop:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod moschino » Pon 30.11.2015 8:36

Offtopic: sa mi na tie výstavy ani nechce, keď to tu čítam :joint:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod dogsite » Pon 30.11.2015 8:54

nasa mala bulinka chudinka sa tak zlakla ked sme uz isli z pripravneho kruhu do velkeho ze som ju musela zobrat na ruky, akoze aj na mna to bolo moc a nie ze este pre steniatko :ach:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod janajka » Pon 30.11.2015 10:19

celkom ste ma vystrasili ako to tu citam. Normalne nebezpecne su take vystavy.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod hisham » Pon 30.11.2015 11:06

V prvom rade gratulujem k uspechom :smile:
V druhom rade som tiez dost zhrozena z toho, co tu pisete. Zdrhajuce psy na vystave? Co ich maju ti ludia na volno, ci nevedia udrzat voditko v ruke? :nwm:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Crossa » Pon 30.11.2015 13:06

Ahoj, nevystavovala si náhodou v sobotu?

Renata píše:Leila gratulujeme :winner:
my sme boli tiez pozriet, kraska nataša dostala velmi nadejny, samozrejme 2 :hi:
P_20151128_104653_013.jpg

ako pan rozhodca poznamenal v kruhu, vidime tu dve linie vystavnu a pracovnu .. a ani som nechcela, ale teda s ohladom na to, co pisala lucka o csv tak, radsej znesiem na vystave psa, ktory startuje, ako psov, ktory nevedia chodit :ua:
s tou povahou sa da stale nieco robit a je to chyba majitela, ze si toto dovoli.
inak btw este pred vystavovanim "vraj" nejaky border terier zrusil ksicht steniatku, co sa bolo s majitelom rozbehavat v kruhu, usiel majitelovi a v inom kruhu napadol stena.
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Renata » Pon 30.11.2015 13:11

ja ci leila? ja v sobotu, leila v sobotu aj nedelu ako som citala :smile:

Co ich maju ti ludia na volno, ci nevedia udrzat voditko v ruke?

no tie co som ja videla, tak sa vysmykli proste, zdrh aj s voditkom.. ale ja neviem :nwm: je to dost blbe, len clovek si musi asi zvyknut na to, ako sa pohybovat na vystave a nielen na vystave, ale na kazdej vacsej psickarskej akcii, ja proste vsade davam obr dvakrat taky pozor na svoje psiska, nie preto, ze by niekomu ublizili, ale aby mi to nic nedotrhalo :no:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Crossa » Pon 30.11.2015 13:13

Tak som dobre spoznala suku, ja som tiež handlovala čiernu chlpáčku :smile:

Renata píše:ja ci leila? ja v sobotu, leila v sobotu aj nedelu ako som citala :smile:

Co ich maju ti ludia na volno, ci nevedia udrzat voditko v ruke?

no tie co som ja videla, tak sa vysmykli proste, zdrh aj s voditkom.. ale ja neviem :nwm: je to dost blbe, len clovek si musi asi zvyknut na to, ako sa pohybovat na vystave a nielen na vystave, ale na kazdej vacsej psickarskej akcii, ja proste vsade davam obr dvakrat taky pozor na svoje psiska, nie preto, ze by niekomu ublizili, ale aby mi to nic nedotrhalo :no:
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod AndreaT » Pon 30.11.2015 13:16

Fakt to nechápem. Ja mám niekedy na starosti dvoch veľkých bradáčov ( fena, pes), nie sú moji, takže ich neovládam ako vlastného psa, ale dávam brutálny pozor, aby nikomu nič neurobili a aby sa aj im nič nestalo. Mám taký pocit, že každým rokom je to na tých výstavách horšie. Je to smutné.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Renata » Pon 30.11.2015 13:25

Crossa píše:Tak som dobre spoznala suku, ja som tiež handlovala čiernu chlpáčku

vy ste boli v juniorkach vsak? :smile: ty si bola ta jedina pekne oblecena baba, co handlovala NO, okrem mojej kamaratky :)
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: 2x Medzinárodná výstava psov, 28.-29.11.2015, Nitra

Poslaťod Crossa » Pon 30.11.2015 13:30

Hej, trieda mladých, Lybra z Esagilu, kamarátova sučka. Ďakujem, a to vždy počúvam, že sa to ovčiakom nehodí :lol:

Renata píše:
Crossa píše:Tak som dobre spoznala suku, ja som tiež handlovala čiernu chlpáčku

vy ste boli v juniorkach vsak? :smile: ty si bola ta jedina pekne oblecena baba, co handlovala NO, okrem mojej kamaratky :)
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti