Switch to full style
Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky
Odoslať odpoveď

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Str 22.04.2015 10:07

Ak potrebuješ pomôcť s vystavením a budem mať čas, stačí povedať. :no:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Str 22.04.2015 10:09

superko, dakujem!!!!

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Str 22.04.2015 19:35

Ehm... Ak som posielala online prihlášku ešte pred prvou uzávierkou a v systéme mám "vypočítaný poplatok" 28€ (teda poplatok z 1. uzávierky), ktorý som nestihla vyplatiť pred tou 1. uzávierkou, aj tak mám vyplatiť len tých 28 €? Neráta sa to už ako poplatok v 2. uzávierke? :nwm:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Str 22.04.2015 19:42

Vikiki22 píše:Ehm... Ak som posielala online prihlášku ešte pred prvou uzávierkou a v systéme mám "vypočítaný poplatok" 28€ (teda poplatok z 1. uzávierky), ktorý som nestihla vyplatiť pred tou 1. uzávierkou, aj tak mám vyplatiť len tých 28 €? Neráta sa to už ako poplatok v 2. uzávierke? :nwm:


ak ti na mail prisla tato suma, uhradis tuto :no:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Str 22.04.2015 20:50

Super. Vďaka. :jop:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 27.04.2015 9:55

Zajtra je druhá uzávierka!

Tí, čo majú slovenské národné plemená, majú CAC Nitra nahradený svetovými výstavami a práve po druhú uzávierku je štartovné ZDARMA!!!! Tretia uzávierka je už spoplatnená!

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Štv 07.05.2015 18:20

my skusime nedelu :smile:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Sob 09.05.2015 19:23

Uhradila som od nich požadovanú sumu a potom mi prišiel nedoplatok. Why? :ach:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 8:05

Mozno lebo si po druhej uzavierke platila sumu za prvu uzavierku :haha:
Seriously, to co je za otazku? :au: Akurat im sup-sup pisat maila, ze system im pravdepodobne automaticky neprepocitava sumu ked sa nezaplati pri tej istej uzavierke, ako sa dorucila prihlaska. Ale kedze si uhradila presne taku sumu, aku ti vypocitali... to ze maju chybu v matrixe nie je tvoja vina... ja by som sa pohadala :joint:

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 8:46

S kým by si sa ty nepohádala...? :lol: Ale hej, idem in napísať.

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 14:29

Offtopic: S hocikym kto ma pravdu ked ja ju nemam :jazyk: A kto za to odo mna nechce peniaze navyse lebo urobil chybu :vykricnik:

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 14:38

Čo ja viem, podľa toho čo majú na webe:
Termín uzávierky prihlášok je zároveň aj termínom povinnosti uhradiť výstavný poplatok k príslušnej uzávierke.

to ja chápem tak, že keď si prihlasovala psa v 1. uzávierke, mala si dovtedy aj uhradiť sumu, ktorú ti napísali. Ak si to nestihla, hold smola, hradíš sumu za druhú uzávierku :nwm: Čo teda ja viem, vždy to tak bolo. Nerozhodoval dátum podania prihlášky ale dátum, kedy boli splnené všetky povinnosti na prijatie psa na výstavu, t.j. keď bola odoslaná prihláška a uhradený poplatok.

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 20:13

Nisus suhlas, lenze na druhej strane, mali by si ustrazit, aby od teba aj ziadali spravnu sumu... hlavne ked je vsetko online a nevidim, kde je problem to proste pri istom datume aktualizovat.

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 20:17

Hm. Ale je to divné... Teraz pozerám, že som uhradila poplatok až v tretej uzávierke, 5.5., no doplatok mám len 4 €, teda dokopy tých 32 €, čo je za druhú uzávierku. :ach:

Re: Nitra CACIB, Nitra CAC, Špec.výstavy SR plem. 05.-07.06.

Pon 11.05.2015 20:33

Shel-chan píše:Nisus suhlas, lenze na druhej strane, mali by si ustrazit, aby od teba aj ziadali spravnu sumu... hlavne ked je vsetko online a nevidim, kde je problem to proste pri istom datume aktualizovat.

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk

No ak to ja dobre chápem, tak mail chodí hneď po zaregistrovaní. Čiže ak sa Vikiki zaregistrovala na výstavu v prvej uzávierke, oni jej obratom poslali e-mail na uhradenie poplatku v prvej uzávierke (logicky).
Ja zas nepredpokladám, že niekto sa prihlási v prvej uzávierke a bude to platiť neskôr a stále bude chcieť zaplatiť ako by bol v prvej uzávierke, myslím si, že rozmýšľali takto nejako :nwm: A teda e-mail o aktualizácii poplatku mi príde už celkom cez, nie? :heh: Že halooo, slečna, zabudli ste zaplatinkať eurinká, chceli by sme vás veľmi krásne slušne poprosinkať o uhradenie poplatočku, bohužiaľ je nám to veľmi ľúto, ale bude to o xy euriniek viacej :plac: :heh:
V každom prípade to, čo uviedla Viki, že platila v 3. uzávierke a systém jej ukazoval úhradu za 2. uzávierku je chyba systému, ale kua Vikiki šak kušuj a buď rada :haha:
Odoslať odpoveď