CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Nikol handling » Ned 29.06.2014 13:26

Chystám sa do Veľkej Idy.
Ponúkam predvedenie vášho psíka na výstave psov dopoľudňajšom posudzovaní ,aj v záverečných súťžiach ako je: Najkrajší Pár Psov, Najkrajšia Chovateľská Skupina,...

Niečo o mne: volám sa Nikol Pisoňová a mám 13 rokov. Od troch rokov chodím na výstavy a na ďieťa a pes a od šiestich vystavujem v kruhu. Keď som mala 10 rokov začala som chodiť na junior handling so svojím psom Guliverom Jessyline.
NA CRUFTS V ANGLICKU SOM SA DOSTALA AKO REPREZENTANTKA SLOVENSKA A AKO NAJLEPŠIA JUNIOR HANDLERKA ZA ROK 2013 NA SLOVENSKU.

Ak máte záujem tak ma môžete kontaktovať na mojom Facebooku: Nikol Pisonova, e-mailom- nikol.handling@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0915 752 511 alebo SS. Budem veľmi rada. Viac fotiek a informácii nájde na: www.jessyline.webnode.sk

Mám už pomerne veľa úspechov ako dopoludňajšom posudzovaní tak aj v záverečných súťažiach. Napr.: BIS Veterán,najkrajší pár psov všetky priečky, najkrajšia mladá suka 3. miesto a ďalšie v dopoludňajšom posudzovaní BOB (6), JUNIOR BOB a ďalšie.
Všetky úspechy najdete na mojej web stránke :-)
S pozdravom Nikol
Nikol handling
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Norbi » Uto 01.07.2014 13:07

Zdravim,


chcem sa Vás opytať aké máte skúsenosti s vystavovaním hárajucich sa feniek. Naša fenka sa začala hárať pred týždňom, tak na termín výstavy to určite neprejde, a nemohli sme to predpokladať. Sme prihlásený na oba dni, už nejakú dobu skúšame kontaktovať usporiadateľov cez email aj telefón, ale zatiaľ neprišla žiadna odozva. Na druhej strane som sa veľa dočítal o tomto probléme, a podľa zistených informácií je vraj celkom bežné vystavovať takúto fenku, avšak treba na to upozorňovať ostatných v kruhu atd a používať prípravok vo forme sprayu a pod. Poplatok bol dosť vysoký, pokiaľ ho nebudú vracať (samozrejme keď tam bude storno 10€ tak s tým nemám problém), tak si myslím že je to dosť pádny dôvod na to aby sme výstavu išli absolvovať.
Norbi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod wendy1 » Uto 01.07.2014 18:20

Na tejto vystave a sa mi zdá ze uz na viacerych aj v inych statoch sa moze vystavovat harava sucka. Zistovala som to, nakolik my sme mali ten isty problem, ale nastastie haranie nám konci. Len to bude asi v pripustacom období a to já by som moju nezvládla. Určite ale upozornit, je to korektne a pouzit spray.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod anemika » Štv 03.07.2014 11:15

nikde na stranke som nenasla platby vstupneho pre navstevnikov.ani zlavy pre TZP a deti, nemam zaujem vystavovat, chceli sme len popozerat a nakupit v stankoch.

Tiez tam maju mylne udaje, napr. pre stankarov uvadzaju, ze vystava je v piatok a sotobu, co bolo minuly rok.
http://www.dogfestival.sk/#propozicie
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Kamelia » Pia 04.07.2014 13:51

plati co je v propoziciach co sa tyka harania:
VŠEOBECNÉ USTANOVENIA:
Výstava je usporiadaná podľa výstavného poriadku FCI a SKJ.


...ja osobne by som s fenou nesla tam kde je velka koncentracia psov, lebo haravka ma oslabenu imunitu a moze byt nachylnejsia na rozne choroby (a nie kazdy vystavovatel ma vypiplanych psov resp. zdravych)

...ale je pravda, ze aj my sme v davnej minulosti absolvovali vystavu s haravkou a sprej zabral (+ zdrziavanie sa v uzadi)
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Shel-chan » Pia 04.07.2014 14:47

Da sa na vystavu dostat MHD-ckou? :nwm:

Nejde niekto z personalu nahodou autom, ze by ma vedel skoro rano zobrat? Ubytovana som Nad jazerom, ale pridem, kam bude treba, len mam tri psy so sebou... :pac:

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Kamelia » Pia 04.07.2014 15:08

MHD? no ja som tam bola raz - isli sme autom. Je to za Kosicami a vstupnou branou do Velkej Idy su pocerni obyvatelia, kt. behaju pomedzi auta...

...ale mozno tam chodia medzimestske spoje :aaa:
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Norbi » Ned 06.07.2014 16:29

uz sme po vystave, ohladom toho harania to bolo zaujimave, lebo ani jeden pes si to nevsimol, az ked ju onuchal priamo, takze problem nebol ziaden, len sme stale davali pozor aby nebola otocena zadkom.

bola to nasa prva vystava, a som nadmieru spokojny s celym priebehom, malo to uroven, bolo to slusne organizovane, snad vytknem len tolko ze nie kazdi majitel psa po nom zbieral trus a potom v niektorych castiach parku to bolo ako minove pole.
park ako taky je nadherny, aj ked bolo velmi teplo stale sme boli v tieni pod stromami.
co sa tyka vysledkov, sme spokojny nad ocakavania, aj priatelka aj fenka sla prvy krat, a ziskali sme oba dni slusne hodnotenia takze celkovo velmi spokojny a tesime sa do lucenca :)
Norbi
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Kosice

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Lea a Stew » Ned 06.07.2014 22:32

Vystava v pohodicke, s vysledkami som nadmieru spokojna, prostredie je pekne az na par detailov ale myslim, ze lepsie zabezpecne kao pred 2 rokmi. Jediny problem som mala s kruhom 12 kde sme boli obi dva dni. Neviem koho moze napadnut postavit 12 zachodov rovno 2 metre od kruhu, 2 dni su tie zachody na slnku, vyuzivane na maximum a ludia maju pri tom stravit x hodin, park bol dost velky na to aby boli zachody niekde mimo kruhov. A myslim, ze poplatky su dost vysoke na to aby ked uz clovek ziska ocenenie BOB dostal aspon maly pohar namiesto kokardy.
Tolko z mojej strany, keby boli Kosice blizsie, tak by som si vystavu do trojice opat vyskusala.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod leuska » Pon 07.07.2014 20:34

Lea a Stew píše:Vystava v pohodicke, s vysledkami som nadmieru spokojna, prostredie je pekne az na par detailov ale myslim, ze lepsie zabezpecne kao pred 2 rokmi. Jediny problem som mala s kruhom 12 kde sme boli obi dva dni. Neviem koho moze napadnut postavit 12 zachodov rovno 2 metre od kruhu, 2 dni su tie zachody na slnku, vyuzivane na maximum a ludia maju pri tom stravit x hodin, park bol dost velky na to aby boli zachody niekde mimo kruhov. A myslim, ze poplatky su dost vysoke na to aby ked uz clovek ziska ocenenie BOB dostal aspon maly pohar namiesto kokardy.
Tolko z mojej strany, keby boli Kosice blizsie, tak by som si vystavu do trojice opat vyskusala.

Tiez sme boli v nedelu v kruhu 12,tak mozem porovnat s kruhom 8,kde sme boli v sobotu. Velky rozdiel,v sobotu sme boli v tieni,pod stromami,v nedelu celý den na slnku a este k tomu tie zachody :ach: Ale inac prostredie je tam pekne,stromov dost,je kde sa schovat,ale terierov som si nepozrela,ako som planovala,lebo by som nevydrzala na tom slnku stat.Musela som byt dalej od kruhu. My sme na výstavach dopadli celkom dobre,aj ked mohlo byt aj lepsie :ha: Jazvečík hrubosrstý,Elza Červený hrun,mala presne v sobotu na NVP 1 rok,získala v tr. ml. V1.Taký istý výsledok sme mali aj na druhy den na MVP,tiez V1 :no:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Nikuška » Uto 08.07.2014 9:45

Lea a Stew píše:Vystava v pohodicke, s vysledkami som nadmieru spokojna, prostredie je pekne az na par detailov ale myslim, ze lepsie zabezpecne kao pred 2 rokmi. Jediny problem som mala s kruhom 12 kde sme boli obi dva dni. Neviem koho moze napadnut postavit 12 zachodov rovno 2 metre od kruhu, 2 dni su tie zachody na slnku, vyuzivane na maximum a ludia maju pri tom stravit x hodin, park bol dost velky na to aby boli zachody niekde mimo kruhov. A myslim, ze poplatky su dost vysoke na to aby ked uz clovek ziska ocenenie BOB dostal aspon maly pohar namiesto kokardy.
Tolko z mojej strany, keby boli Kosice blizsie, tak by som si vystavu do trojice opat vyskusala.

Kažný BOB mal nárok na pohár, stačilo sa dostaviť do záverečnej súťaže o Best in show. Každý pes dostal pri odchode z kruhu malý pohár. :smile:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Lea a Stew » Uto 08.07.2014 11:19

Nikuška píše:
Lea a Stew píše:Vystava v pohodicke, s vysledkami som nadmieru spokojna, prostredie je pekne az na par detailov ale myslim, ze lepsie zabezpecne kao pred 2 rokmi. Jediny problem som mala s kruhom 12 kde sme boli obi dva dni. Neviem koho moze napadnut postavit 12 zachodov rovno 2 metre od kruhu, 2 dni su tie zachody na slnku, vyuzivane na maximum a ludia maju pri tom stravit x hodin, park bol dost velky na to aby boli zachody niekde mimo kruhov. A myslim, ze poplatky su dost vysoke na to aby ked uz clovek ziska ocenenie BOB dostal aspon maly pohar namiesto kokardy.
Tolko z mojej strany, keby boli Kosice blizsie, tak by som si vystavu do trojice opat vyskusala.

Kažný BOB mal nárok na pohár, stačilo sa dostaviť do záverečnej súťaže o Best in show. Každý pes dostal pri odchode z kruhu malý pohár. :smile:


Mozno v nedelu, v sobotu moj pes BOBa vyhral a dostali sme kokardu.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Shel-chan » Uto 08.07.2014 11:43

Hej, v sobotu sa dostavala kokarda, lebo to bola vystava narodna; v nedelu bola medzinarodka, takze vitazi dostali pohare. Aspon tak som to v zavereckach vysledovala.

sent from my Samsung Galaxy i927 Glide via Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod wendy1 » Uto 08.07.2014 12:18

My sme tiez v r. 2012 dostali na narodke iba kokardu a aj to za vitaza SR a za BOBA bol ten hrozny diplom a druhy den sme sa nezucastnili zavereciek, cize pohar sme nemali.
Ale fajn, som rada ze na tejto vystave boli medaile za CAC, niekde sa nam stalo, ze ani to nebolo, napr. v Nitre a tam boli vacsie palky.
Tie hovienka boli ozaj vsade, este aj pri stankoch s jedlom, to uz je sila. Ale to je vizitka majitelov uz zial. Dalsia vec co ma zarazila, ze nechali jednu CSV dost dlho na slnku bez vody, to som bola upozornit a zhruba az o hodinu ju premiestnili. Videla som aj psy v aute hoci pod stromom, to je tiez sila. JA to nechapem.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Ingarka » Pia 11.07.2014 18:31

Nikuška píše:
Lea a Stew píše:Vystava v pohodicke, s vysledkami som nadmieru spokojna, prostredie je pekne az na par detailov ale myslim, ze lepsie zabezpecne kao pred 2 rokmi. Jediny problem som mala s kruhom 12 kde sme boli obi dva dni. Neviem koho moze napadnut postavit 12 zachodov rovno 2 metre od kruhu, 2 dni su tie zachody na slnku, vyuzivane na maximum a ludia maju pri tom stravit x hodin, park bol dost velky na to aby boli zachody niekde mimo kruhov. A myslim, ze poplatky su dost vysoke na to aby ked uz clovek ziska ocenenie BOB dostal aspon maly pohar namiesto kokardy.
Tolko z mojej strany, keby boli Kosice blizsie, tak by som si vystavu do trojice opat vyskusala.

Kažný BOB mal nárok na pohár, stačilo sa dostaviť do záverečnej súťaže o Best in show. Každý pes dostal pri odchode z kruhu malý pohár. :smile:

Nie je pravda, že sa za BOB dostal pohár.....aj my sme dostali len kokardy, ale fakt pekné
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti