CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod simba606 » Sob 12.07.2014 13:58

Prvý deň boli za BOB kokardy a druhy deň bol pohár :smile:
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod Nikuška » Uto 15.07.2014 21:56

Ingarka píše:
Nikuška píše:
Lea a Stew píše:Vystava v pohodicke, s vysledkami som nadmieru spokojna, prostredie je pekne az na par detailov ale myslim, ze lepsie zabezpecne kao pred 2 rokmi. Jediny problem som mala s kruhom 12 kde sme boli obi dva dni. Neviem koho moze napadnut postavit 12 zachodov rovno 2 metre od kruhu, 2 dni su tie zachody na slnku, vyuzivane na maximum a ludia maju pri tom stravit x hodin, park bol dost velky na to aby boli zachody niekde mimo kruhov. A myslim, ze poplatky su dost vysoke na to aby ked uz clovek ziska ocenenie BOB dostal aspon maly pohar namiesto kokardy.
Tolko z mojej strany, keby boli Kosice blizsie, tak by som si vystavu do trojice opat vyskusala.

Kažný BOB mal nárok na pohár, stačilo sa dostaviť do záverečnej súťaže o Best in show. Každý pes dostal pri odchode z kruhu malý pohár. :smile:

Nie je pravda, že sa za BOB dostal pohár.....aj my sme dostali len kokardy, ale fakt pekné


Moja chyba... mala som na mysli nedeľu, keďže v sobotu som záverečky nestihla :ua: len v nedeľu bol teda pohár :no:
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Re: CAC & CACIB Veľká Ida - Dogfestival 5.-6.7.2014

Poslaťod TaraWillow » Pia 26.09.2014 7:52

Kokardy v sobotu boli za národnú výstavu, na takej som vždy mala kokardu a potom až na medzinárodnej (v nedelu) sa dávajú poháre, aspoň som to vypozorovala z výstav :smile:
TaraWillow
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 731

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti