MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod Silvuch » Pon 18.08.2014 11:48

Offtopic: hej hej, to su tie kruhy, kde nepozeras na psov, ale na ludi. :joint: Ako ked na koncerte su taki sbskari, ze nepozeras na kapelu, ale na sbskarov. :joint:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod Crossa » Pon 18.08.2014 11:49

clupko píše:my sme boli tentokrat len v nedelu kuknut - vsetko fajn, len teda to, co som videla u boxerov ma dost sokovalo.. zhodou okolnosti v poslednom cisle pes pritel cloveka je aj clanok ako vystavit boxera, a po precitani som si myslela, ze autor musi prehanat, to predsa nie je mozne aby to takto fungovalo. a pri tom kruhu som to videla na vlastne oci. oni tych psov fakt neovladali, a to som tam bola pri posudzovani na CACIB! stavali ich proti sebe, psy sa tam metali na voditkach, skakali obeseni na tenkych vystavnych retiazkach, a popri kruhu pobehovali "pomocnici" vystavovatelov s nejakymi chlpatymi navnadami. a kym som tam bola, rozhodkyna len raz povedala, ze nech ich nestavaju proti sebe, inak ich vyluci - ale robili to po upozorneni rovnako ako pred nim, takze to asi az tak vazne myslene nebolo. toto je u boxerov fakt bezna prax? :oo:

V Senci na medzinárodke som zapisovala v kruhu u boxerov, dokonca sa tam aj pobili medzi sebou, aj krv tiekla (nič vážne ale) a bezproblémov, nik neriešil. Ked rozdával tituly dokonca samotný rozhodca si psov staval proti sebe.
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod Crossa » Pon 18.08.2014 11:49

clupko píše:my sme boli tentokrat len v nedelu kuknut - vsetko fajn, len teda to, co som videla u boxerov ma dost sokovalo.. zhodou okolnosti v poslednom cisle pes pritel cloveka je aj clanok ako vystavit boxera, a po precitani som si myslela, ze autor musi prehanat, to predsa nie je mozne aby to takto fungovalo. a pri tom kruhu som to videla na vlastne oci. oni tych psov fakt neovladali, a to som tam bola pri posudzovani na CACIB! stavali ich proti sebe, psy sa tam metali na voditkach, skakali obeseni na tenkych vystavnych retiazkach, a popri kruhu pobehovali "pomocnici" vystavovatelov s nejakymi chlpatymi navnadami. a kym som tam bola, rozhodkyna len raz povedala, ze nech ich nestavaju proti sebe, inak ich vyluci - ale robili to po upozorneni rovnako ako pred nim, takze to asi az tak vazne myslene nebolo. toto je u boxerov fakt bezna prax? :oo:

V Senci na medzinárodke som zapisovala v kruhu u boxerov, dokonca sa tam aj pobili medzi sebou, aj krv tiekla (nič vážne ale) a bezproblémov, nik neriešil. Ked rozdával tituly dokonca samotný rozhodca si psov staval proti sebe.
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod clupko » Pon 18.08.2014 12:20

Offtopic: :pac:
a to nikomu od boxerov to nepride divne?? vsak kebyze mam boxera tak uz len kvoli tymto praktikam by som na vystavy nechodila!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 18.08.2014 12:30

Offtopic: nuž, mne vadí aj to, že je ZAKÁZANÉ sprejovať psy pri česaní, vyväzovať ich mimo nutný čas a aj tak sa to robí. preto mi doublehandling už divný nepríde, ale nemám to rada. To sprejovanie mi ale desne vadí, pretože to smrdí už mne, čo ten chudák pes?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod AndreaT » Pon 18.08.2014 12:37

Leila Tobrok píše:To sprejovanie mi ale desne vadí, pretože to smrdí už mne, čo ten chudák pes?


Offtopic: Presne, toto vadí aj mne a aj farbenie psov ( teraz konkrétne hovorím o bradáčoch) a už aj farbiť ňufák s čiernou fixou som videla :pac: :au:
Offtopic: Ináč to s tými boxermi, tiež som bola svedkom na jednej výstave, akí boli v kruhu agresívni a ako po sebe skákali a tiež som len valila oči, že čo to :oo: nikto s tým nič nerobil a majitelia mi prišli ešte takí pyšní, že akých majú psov
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod clupko » Pon 18.08.2014 13:21

Offtopic:
AndreaT píše: nikto s tým nič nerobil a majitelia mi prišli ešte takí pyšní, že akých majú psov

toto! tiez som nechapala.. :au:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod Vikiki22 » Pon 18.08.2014 14:16

Čo sa doublehandlingu týka, robila som v kruhu s dobermanmi. A spýtala som sa rozhodcu, či to nie je náhodou zakázané. On mi na to povedal, že u dobermanov sa to dokonca vyžaduje. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: MVP CACIB Bratislava 16-17.8.2014

Poslaťod T&Kay » Ned 31.08.2014 14:05

Here you can find some photos from BIS ring from both days :rose: Hope you will enjoy it :angel:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 695&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 695&type=3
T&Kay
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti