Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod MAGNUS » Sob 10.05.2014 15:19

Vikiki22
Mam harlekyna ND a ma v sebe aj hnedu, co je pri tomto sfarbeni nepripustne. Ale mne na tom nezalezi, hlavne nech je zdravy a zazijeme spolu vela peknych chvil. :no:
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod Lea a Stew » Sob 10.05.2014 16:45

Ja tiež som sa na svojej prvej výstave vyhrala s malým 3mesacnym stenuchom triedu a 3.najkrajsie stena. Chod skôr, skús si to pre posudzovanǐm v kruhu, popytaj sa ľudí. Nehanbi sa, usmievaj sa na rozhodcu ale nie prehnane, pozdrav, kľudne sa s ním rozprávaj ak začne. Ak máš kvalitného psa tam môžeš vyhrať. Ale na Slovensku majú podľa mna niekedy výhodu známi ľudia čo chodia roky na výstavy a tykaju si s rozhodcami
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod Barbor » Sob 10.05.2014 18:04

Tak ja hlavne dufam ze to bude lepsie ako na klubovej v NR. Mala iba 3m, dostala velmi pekny posudok ale vo vseobecnosti bol rozhodca podla mna hrozny. V triede nas bolo tusim 8? Alebo 6? Kazdopadne bola tam najmladsia zo vsetkych ale zato šikovna, ani raz sa neposadila, aj celkom dobre stala, rozhodca si ju vobec nevsimal, uplny ignor, vsetkych pekne posudil a ked posudzoval ju tak sa na nu skoro vyprdol, pozrel sa na nu asi na 2sekundy a nic viac a to podla chovatelky vobec nebola nejako extremne zle vystavena, navyse to bolo uplne puppy a tam sa to vraj nejako vazne neberie ani ked sa to steniatko pocika alebo bude pojasene. Tomu som vobec nerozumela a bola som sklamana ze jej venoval minimum casu a hlavne nebral ohlad na to ze bola naozaj namensia zo vsetkych (ostatni boli cca 5m) a neurobila ziadnu velku "chybu". Pretoze dosla k nam ked mala 2m a naucit za mesiac take malicke steniatko aby stalo aspon tak ako cca ma stat a aby nebolo ztej vystavy vyplasene a zlaknute...no bolo to dost tazke pre mna, ozaj sme sa snazili ju na to dostatocne pripravit a mam pocit ze to vobec neocenili :ua:
Ale vravim, nevyznam sa do vystav, som uplny laik, mozno je to bezne :nwm: mozno len ja som tie "chyby" nevidela...
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod Lindchen » Sob 10.05.2014 18:44

Mám skúsenosť, že malinké šteňa sa "ignoruje" často, je tak malé, že sa ho ani akoby neoplatí vystavovať. Nič na ňom poriadne nevidno a pánboh vie, čo z neho (ne)bude. Je to veľmi bežné.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod Barbor » Sob 10.05.2014 18:55

:jop: moze byt.
Aspon mame skusenost. Tak my sme isli prvy kvoli tomu ze sme neboli rozhodnuti ci chceme vystavy alebo nie a tak sme sa isli pozriet a ak teda by sme pokracovat chceli tak aby uz odmalinka bola zvyknuta na ruch tej vystavy atd..ale teda ked uz bola vystavovana tak som mala nejake tie ocakavania ze co a ako a bola som z toho nakoniec trosku sklamana lebo som si myslela ze ocenia aspon to ze bola taka vzorna na svoj vek :ua:
Nevadi :smile: snad teraz to bude lepsie :yes:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod miša.a.blesk » Str 14.05.2014 8:17

barborka123, neber si to tak aj ja som jen neskúsený zelenáč. Iderm na výstavu prvý raz. A tiež si nerobím nádeje na výhru ale stačí keď sa zúčastníme a zistíme na výstavy iný pohľad, z kruhu :jop:
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod wembley » Str 14.05.2014 14:38

bude niekto fotiť v senci ?
Wembley Anubis the Second ... Malinois of Slovakia
wembley
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod kajka18 » Str 14.05.2014 18:41

wembley : ja, ale nebudú to žiadne profi fotky :smile: :lol:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod wembley » Str 14.05.2014 19:18

a nezastavíš sa aj v kruhu belgičákov ? :D
Wembley Anubis the Second ... Malinois of Slovakia
wembley
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod kajka18 » Str 14.05.2014 21:26

jasne, môžem :lol:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod lara » Štv 15.05.2014 7:17

Ahoj,

ideme do Senca prvý raz, prosím kde je tam ten areál? Ak pojdeme autom je tam značenie? Príp ako ďaleko je to od vlakovej stanice? Tuším je to niekde na druhej strane jazier, ne tam kde vlak. Ďakujem
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod MAGNUS » Štv 15.05.2014 8:01

lara
Tak dufam, ze tam uvidim tie tvoje dobosky. :no: Aj ja tam idem ale s ND. Ja este tiez celkom neviem, kde sa to nachadza, ale podla mapy by to malo byt po Stefanikovej je priamo ul. Slnecne jazera - sever. Tak hadam nejako najdeme.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod wembley » Štv 15.05.2014 8:46

Kajka tak ak by si sa motala okolo tak som v triede mladých Wembley Anubis the Second :winner: :lol: :lol: :lol:
Wembley Anubis the Second ... Malinois of Slovakia
wembley
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod lara » Štv 15.05.2014 10:26

MAGNUS píše:lara
Tak dufam, ze tam uvidim tie tvoje dobosky. :no: Aj ja tam idem ale s ND. Ja este tiez celkom neviem, kde sa to nachadza, ale podla mapy by to malo byt po Stefanikovej je priamo ul. Slnecne jazera - sever. Tak hadam nejako najdeme.


problém vyriešený, idem tam s kamoškou, ktorá tam ide robiť. Takže sa spolieham že vie kde to je :lol: Budem tam s Furiou, pristav sa :smile:
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Národná výstava psov Senec 30.5.2014

Poslaťod wembley » Štv 15.05.2014 11:38

ak niekto potrebuje a nemá odvoz z Bratislavy (čo síce nieje ďaleko ale aj tak ) idem v aute len ja sama a moja maliňáčka takže kľudne niekoho vezmem :) :ahoj: :ahoj:
Wembley Anubis the Second ... Malinois of Slovakia
wembley
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti