Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod clupko » Pon 26.08.2013 8:51

Problem je s registraciou v systeme: ked sa skusim prihlasit so zadanym mailom a heslom, tak "Vaša registrácie ešte nie je potrdená. Registráciu dokončite podľa inštrukcíí zaslaných mailom na Vašu adresu." (a mail stale ziaden) a ked sa skusim zaregistrovat, tak "login už je použitý" :pac:

No nic, dam iny mail a zaregistrujem sa znovu, dufam ze to pojde.

edit: s inym mailom mi ta registracia presla hned... nechapem, podla coho si to vybera :ach:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod weron » Pon 26.08.2013 9:03

Offtopic: ja budem mierne odveci :joint: ale wau,konecne fakt pekna web stranka !!! krasne fotky psov :hi:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod clupko » Pon 26.08.2013 9:21

Offtopic: to mi pripomina ako som sa pri vyberani chovky, odkial vezmeme stena, vzdy zatvarila, ked som otvorila ich stranku - vacsinou to bolo nieco ako :pac: alebo :ach: ... niezeby na tom moc zalezalo, ale predsalen - aj dojem moze byt dolezity :no: takze ma tiez celkom tesi, ze to spravili celkom pekne.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Lea a Stew » Pon 26.08.2013 9:59

neviete komu treba pisat ohladom personalu?
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Vikiki22 » Pon 26.08.2013 10:45

Akurát som sa chcela spýtať na toto isté aj ja. :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ


Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Lea a Stew » Pon 26.08.2013 14:29

tak to som si teda nevsimla, dik momo :smile:
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod drymarchon » Uto 27.08.2013 12:58

teoreticky mozno prihlasim na sobotu :ach:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod clupko » Uto 27.08.2013 13:03

My sme prihlaseni na oba dni :smile: Len dufam, ze to budu akceptovat, kedze som to az v den 1. uzavierky hlasila - ide mi o tu platbu. Na stranke to este nenabehlo, ale bolo to v ramci tej istej banky, cize by im tie peniaze mali prist v ten isty den..
Ak ste prihlasovali online, kedy vam na stranke nabehla platba?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Connie » Uto 27.08.2013 13:08

Mne tuším po štyroch dňoch :yes:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Lučíja » Pia 30.08.2013 9:53

mne to nabehlo do 3 dni...akceptovat ti to urco budu, ja som podobne hlasila uz x-krat a nikdy s tym nebol problem :no:
DARK SIDE LEGION chovateľská stanica plemena australian kelpie - http://www.kelpie.sk
Lučíja
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 255
Bydlisko: Bratislava

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Zusose » Ned 01.09.2013 11:37

Ahojte. Dá sa vám prihlásiť cez online prihlasovanie? Ja som sa zaregistrovala, prihlásila na nedelu ešte pred prvou uzavierkou ale nestihla som to zaplatiť.. Teraz som tam išla, že zistím, v akom to je stave a či mi tá prihláška platí, alebo tým, že nebola zaplatená pred prvou uzavierkou, tak ju zrušili a musím sa znovu prihlásiť a nejde mi to.. Stále to načítava ale prihlasenie nič.. Vie mi niekto poradiť, či mi tá prihláška platí, alebo nie? Ďakujem.
Zusose
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod clupko » Pon 02.09.2013 9:23

Ked si to nestihla v termine 1. uzavierky zaplatit, prihlaska zrejme nebola akceptovana. Ale co sa tyka problemu s prihlasenim, neviem cim to moze byt - skusala si iny browser, vymazat docasne subory?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod Lučíja » Pon 02.09.2013 10:56

ja som sa nahlasovala cez net v den uzavierky a platila som to prevodom (co teda trva cca 2dni) a je to v poho akceptovane uz aj s platbou. ja som s tymto nikdy problem nemala a uz som sa takto hlasila X-krat :nwm:
DARK SIDE LEGION chovateľská stanica plemena australian kelpie - http://www.kelpie.sk
Lučíja
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 255
Bydlisko: Bratislava

Re: Danube Duo CACIB Bratislava, 26.-27.10.2013

Poslaťod clupko » Pon 02.09.2013 11:31

Ja som vychadzala z tohoto: "Vystavovatelia, ktorých poplatky nebudú na účte najneskôr do termínu uzávierky výstavy, resp. budú neidentifikovateľné, sa budú považovať za neuhradené."

Prispevok od Zusose som pochopila tak, ze platbu odoslala az po termine uzavierky - v tom pripade by to zrejme nemalo byt akceptovane. Ale asi to az tak nedodrzuju, ked pises ze tebe to preslo aj ked si platila v ten den a peniaze im teda prisli neskor... neviem ako to je :nwm:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti