DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod petka1 » Pon 08.07.2013 11:41

Prosím neviete kto fotil oficialne záverečky? Potrebujem súrne jednu fotku..
petka1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod simba606 » Pon 08.07.2013 16:32

Pre mna krasna vystava, od navstevnikov som pocula len same chvaly s tym ze sa o rok vratia urcite, Pocasie vyslo no pre psiska nebolo velmi priaznive. Organizatori sa poucili z minulych rokov a doladuju chybičky. Za osadu na zaciatku dediny nemozu, uz je aj oplotena takze je to ovela lepsi pohlad. Chválim hlavne o 99% menší počet romov v areály, videla som tam len dve skupinky .. jednu čo pracovali a druhú ktorá asi po 5 minutach sedenia pri záverečkách odišla. Spoznala som kopec ludi. A chválim výber kráľa šampionov :jop: :jop: :jop: :winner:
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod bubka » Pon 08.07.2013 19:33

Kazdym rokom lepsie a lepsie. Mne sa velmi pacilo - a to som bola personal, organizacia super, prostredie krasne. Miesta bolo viac ako dost, hlavne v tieni pod stromami. Mne sa paci, ked okolo kruhov mozu byt ludia a pozerat sa a nie aby si tam ludia naskladali stany a veci a nemohol sa tam ist nikto pozriet :no: Romovia, ktori tam pracovali, boli velmi ochotni a so vsetkym pomohli, ked bolo treba nieco priniest, odniest :smile:

Co skor mna zaskocilo bol veterinar pri vstupe, ktory mi zacal tvrdit, ze neexistuje aby ockovanie besnoty platilo 3 roky (naposledy ockovany minuly rok na jar) a ze si mam ist dat preockovat psa, neviem ci nepocul o novom zakone alebo co :hmm:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod Kača » Pon 08.07.2013 20:10

Musím pridať pozitívnu reakciu - organizátori sa naozaj zlepšili (čo do rokov minulých).

Bola som ako návštevník (po dlhom čase), ale výstavu som vnímala z pohľadu vystavovateľa, vždy to tak beriem.
Organizátori zaviedli pár "praktických noviniek" čo v našich končinách veľmi nebýva.
- čísla sa vyberali vo výstavnej kancelárii nie v kruhu
- chválim približný časový rozpis plemien, tak sa nemuseli všetci hrnúť na 9,00 (a aj sa približne dodržiaval) - tým sa značne dopomohlo k lepšiemu parkovaniu, hľadaniu miesta pri kruhu, zapisovaniu posudkov,... všetko kde sa tým pádom zmenšil počet ľudí v danom čase
- medajla CAC aj CACIB, pekný BOB pohár - každého výhercu poteší
- online prihlasovanie taktiež krása
- sama som videla ako skupinku rómov nepustili ďalej (a nie, nebola to rodinka čo chcela ísť pozerať :smile: )
Rómska osada bola od dediny čiastočne oddelená veľký múrom, tak sa predišlo aj istému... kultúrnemu šoku vystavovateľov, z aj nie zo Slovenska, ktorí na takéto nie sú zvyknutí.
Možno by to chcelo (v niektorých kruhoch) ešte trošku odbornejší personál, ktorý vie kedy koho o čo volať - alebo aspoň lekcie "v kocke" pre ľudí čo sa tomu nerozumejú... ale celkový dojem veľmi dobrý.
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod agah » Uto 09.07.2013 8:20

Naozaj mila vystava :jop:

Vie niekto ci budu (a kde) zverejnene vysledky?
Не слуга, не раб, не подвластное человеку существо.
Ваш соратник и напарник, немой собеседник и добрый ангел-хранитель – вот кто такой АЛАБАЙ. http://www.tosh-sanam.uz/
agah
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1362
Bydlisko: Orava/Krakow

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod wendy1 » Uto 09.07.2013 10:18

Mne sa tiez pacila vystava, bolo mile aj od rozhodcu, ze ked osobitne hodnotil psika, tak ostatni boli mimo kruhu a kedze sme tien v kruhu nemali, tak sme vedeli psikom poskytnut niekde inde ten tien.
Akurat opat poniektori vystavovatelia nezbierali po psikoch, ako jedna co mala irskeho vlkodava, este som na nu pozerala ze co bude, tvarila sa ze to ide vziat a ked som sa tvarila ze na nu nepozeram tak odisla bez :kak:
Ach jo, inteligenti sa nezapru. :ach:
My sme konecne v sobotu dokoncili sampionat, touto cestou sa chcem velmi pekne podakovat Veronike. :poklona:
Agah vysledku su http://dogshow.sk/statistics.php?stat_m ... mn_results
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod Bavlnka » Uto 09.07.2013 21:45

Dojmy z výstavy: naozaj menej spoluobcanov v areáli, co potesi aj ten plot okolo osady to ciastocne vylepsil. :jop: Parkovne 4 eurá ja naozaj dost (mozno za to postavia aj zvysok plotu ktovie?) prostredie krásne ako vždy. Kruhy podla mna celkom dobré, bolo ale ozaj trohcu málo miesta okolo kruhov. Videla som ceny za BOB naozaj boli pekne určite lepšie než tie groteskné gratulačné knihy predminulý rol (škoda že tento rok sme BOBa nemali) Počasie bolo neskutočne horúce na rozdiel od minulých rokov :lol: záverečky pekne moderované, celkovo spokojnosť :jop:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod Ambrik » Pia 12.07.2013 23:46

Z výstavy vo Veľkej Ide máme dobrý pocit, išli sme tam prvý krát a to s obavou kvôli rómom, ale aj z počutia žiadne dobré referencie na túto výstavu. No organizátori to mali pekne pod kontrolou. Prostredie naozaj pekné a hafani sa mohli schovať pod stromami do tieňa. Parkovať sa dalo v parku neďaleko kruhu. Dobre vyriešili aj prevzatie čísla a katalógov a tiež zapisy do PP a prevzatie medailí. Poháre boli naozaj pekné. Bohužiaľ na iných výstavách sa pomaly stáva pravidlom - odidete bez diplomu, medaile, alebo pohára len zápis do PP. Pričom platba za prihlášku na výstavu nie je lacná.
Ambrik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod jozef29 » Sob 13.07.2013 23:43

Okrem pocasia, nic dobre na vystave nebolo.....

-romovia
-parkovne 4eu
-malo miesta pri kruhu, na zlozenie, klietka atd
-rozhodca velka nula, hanba mu!!!!
jozef29
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod misha.421 » Ned 14.07.2013 20:13

Pre nas vystava :jop: radi sa vratime aj buduci rok....rozhodca fakt odbornik na nase plemeno,nevyhoda romska osada no s kvalitou vystavy nema nic spolocne...a buduci rok pojdeme opacnou stranou a vyhneme sa osade ....
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod misha.421 » Ned 14.07.2013 20:15

jedine minus ako jozef spomina vysoka cena za parkovne akoze strazene ...odisili sme s poskrabanym autom s kazdej strany :plac:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: DUO CACIB Dogfestival Veľká Ida, 6.-7.7.2013

Poslaťod pimpa » Uto 30.07.2013 11:47

Dosiel niekomu diplom z pred roka? Lebo napr nasa CACIB karticka skoncila o mojej menovkine v Blave :pac: Keby som x-krat nepisala nech opravia adresu nic nepoviem :au:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti