MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 02.05.2013 21:16

Aj nám dnes návratka dorazila. A na stránke je aj zoznam vystavovateľov, škoda, že tam nedali aj čísla psov, asi 4 som neidentifikovala...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod Nyssa » Štv 02.05.2013 21:41

pre mňa čím ďalej, tým väčšie sklamanie táto výstava :ua: ja som fakt nenáročný vystavovateľ, stačí mi opáskovaný kruh a podmienky, na ktorých sa človek dohodne a za ktoré si zaplatí a nie, že 2.5.!!! zmenia rozhodcu na výstavu, ktorá je 12.5. Je mi jasné, že stať sa môže kde čo, ale toto bolo nefér! :hmm:
Jednanie ako zo IV. cenovej pomaly a na toto ani neupozornili! Ešte včera bolo všetko, ako má byť, dnes všetko naopak :pac:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod katkariinka » Štv 02.05.2013 22:14

jj, aj nam zmenili rozhodcu bez upozornenia... je malo prihlasenych psov asi.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod misha.421 » Štv 02.05.2013 22:17

Kde ste nasli zmenu rozhodcov???? :nwm:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod katkariinka » Štv 02.05.2013 22:17

misha, pozrela som si rozpis kruhov.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod Nyssa » Štv 02.05.2013 22:18

nebyť známej, tak ja to ani neviem, lebo by som ten daný súbor ani neotvorila, keďže na hlavnej stránke ani ň a ani v sekcii rozhodcovia to nezmenili. My sme mali rozhodcu, ktorý je odborníkom len na naše plemeno, tak čo čakali? Len práve kvôli tomuto odborníkovi som sa tam hlásila...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod misha.421 » Štv 02.05.2013 22:21

katkariinka tak v tom pripade nam nezmenila ak kukam spravne :dancing:
Ale aj napriek tomu vsetkym drzime palceky :jop:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod bubka » Pia 03.05.2013 13:01

To je este nic, nam minuly rok v madarsku zmenili rozhodcov 2 dni pred vystavou a tak som mojich 100 eur dala nejakym debilom, ktorych posudok ma absolutne nezaujimal, u jedneho sme ho ani nedostali, lebo mal vela psov v kruhu!! namiesto tych, ktorych som si zaplatila... tak to chodi bohuzial :ua:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod Nyssa » Pia 03.05.2013 13:06

ja toto však pokladám za nefér jednanie a do KE idem týmto posledný krát. Miesto toho, aby sa východniari pochlapili, keď konečne je aj tu medzinárodka... svoje peniaze som takto mohla radšej na výcvikovom víkende minúť...
edit: ešte by som to vedela ako tak predýchať, keby mi vymenili doslova rozhodcu odborníka za rozhodcu odborníka, ale nie odborníka za allroundera a k tomu to ani nedali na hlavnú stránku ako upozornenie, ale dozvie sa to človek náhodou...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod hewča » Sob 04.05.2013 14:45

Offtopic: Neviete, či sa dá vstup na výstavu uhradiť aj vzdelávacími poukazmi? :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod Vikiki22 » Sob 04.05.2013 15:46

Offtopic: Určite nie.
Kultúrne poukazy môžu žiaci a pedagógovia uplatniť v rôznych kultúrnych inštitúciách, ktoré sa zapoja do programu Kultúrne poukazy 2013 a budú poskytovať kultúrne služby. Sú to:

1/ Kultúrne inštitúcie s právnou subjektivitou
- neštátne kultúrne inštitúcie – súkromné divadlá, galérie, múzeá, združenia, organizácie, právnické a fyzické osoby poskytujúce kultúrne podujatia alebo služby a pod.
- kultúrne inštitúcie v pôsobnosti VÚC - divadlá, bábkové divadlá, štúdiá tanca, galérie, múzeá, hvezdárne, osvetové strediská, knižnice a pod.

2/ Kultúrne inštitúcie bez právnej subjektivity - mestské divadlá, mestské knižnice, mestské kultúrne strediská, mestské múzeá a pod.

3/ Štátne inštitúcie, kde zriaďovateľom je ministerstvo kultúry SR (Divadelný ústav Bratislava (ďalej len „BA“), Divadlo Nová scéna BA, Hudobné centrum BA, Literárne informačné centrum BA, Medzinárodný dom umenia pre deti Bibiana BA, Múzeum SNP Banská Bystrica, Národné osvetové centrum BA, Slovenská filharmónia BA, Slovenská knižnica pre nevidiacich Levoča, Slovenská národná galéria BA, Slovenská národná knižnica Martin, Slovenská ústredná hvezdáreň Komárno, Slovenské centrum dizajnu BA, Slovenské národné divadlo BA, Slovenské národné múzeum (a všetky jemu prináležiace múzeá), Slovenské technické múzeum Košice, Slovenský filmový ústav, Slovenský ľudový umelecký kolektív BA - SĽUK, Štátna filharmónia Košice, Štátna opera Banská Bystrica, Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici, Štátna vedecká knižnica v Košiciach, Štátna vedecká knižnica v Prešove, Štátne divadlo Košice, Štátny komorný orchester Žilina, Umelecký súbor Lúčnica, Univerzitná knižnica v Bratislave, Ústredie ľudovej umeleckej tvorby BA - ÚĽUV).
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod simba606 » Sob 04.05.2013 17:15

niekomu z personálu už došlo nejaké info že čo, kde, kedy, ako ? :joint:
]Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán. bude patriť vám, bude vám verný a spoľahlivo vám bude slúžiť do posledného úderu srdca. Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.
simba606
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Prešov/Pezinok

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod hewča » Sob 04.05.2013 19:51

Offtopic: Vikiki: vdaka:)
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod bubka » Ned 05.05.2013 8:55

Simba, mne zatial nic :smile:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: MVP Košice - CACIB 11-12.5. 2013

Poslaťod wendy1 » Uto 07.05.2013 11:39

Neviete mi povedat ci sa bude dat vystavit sampionat na tejto vystave, ak by nam stastie prialo. :no:
Takze som si to zistila, nebude sa dat, najskor az v Nitre.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti