DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod luciiik » Pon 03.12.2012 16:01

Inak nejaky aktivny fotograf nebol? ze by hodil link niekde z rajceta? alebo tak. nestihla som vsetko obehnut, musela som aj skor odist, chcela by som vidiet fotecky. :smile:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod AlicaGGG » Pon 03.12.2012 18:30

inak neviete ci niekto ozaj vystavoval s nahubok? vsetci sa na to strasne chystali, aj na FB viem ze sa o tom diskutovalo, tak som zvedava
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod Momoo » Pon 03.12.2012 18:51

Ja som s náhubkom nevidela nikoho, aspoň v tých kruhoch, ktoré som obehala :nwm:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod matushka » Pon 03.12.2012 18:57

Ja som tiež nikoho nevidela s náhubkom, bola som hlavne pri kruhu s bernskými, ale obehli sme to celé a viac krát.. :ach:
matushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Žilina

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod Bebis » Pon 03.12.2012 19:07

ja som videla jedného psa s náhubkom, tuším to bol kaukazák, alebo niečo podobné :lol: ale nemyslím si, že ho boli vystavovať :nwm:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod AlicaGGG » Pon 03.12.2012 19:27

ja som tiez praveze nikoho nevidela v kruhu s nahubkom, ale tak nebola som vsade
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod lucik » Pon 03.12.2012 19:32

wendy1 píše:My sme obstali ozaj super a to opat vdaka Veronike, v triede otvorenej nam udelil CAC a v piatok na specialke Wendy splnila podmienky a moze sa stat chovnou fenou.( Na specialke sme ziskali V6 z 9,ale podla toho co tam bolo tak sme mohli mat aspon V4 alebo V3. ) Na klubovku uz nastastie nemusime ist a ani by som nesla aspon tu na SVK. Je to ozaj podla mna o funkcii v klube.:( Trochu ma to mrzi, lebo by ma zaujimal nazor tohto rozhodcu ak by nebol nuteny posudzovat inac ale spravodlivo.
AKurat ma prekvapilo ked mi povedali ze ostatne fenky mali VD po nas na medzinarodke 1.12.2012.
Na specialke sa mi dost nepacilo to, ze povyhravali psy aj feny na zaklade toho kto bol na konci voditka a co som videla tak u nas to dopadlo asi najhorsie. Fenka co ziskala CAC z 9 feniek v triede otvorenej bola podla mna najhorsia zo vsetkychv tejto triede a to som povedala este na zaciatku, ale majitelka bola .... :(
Preto viac ma zaujimalo ako dopadneme u francuza a ako dopadne ona - VD5 z 5 suciek.
Tymto sa chcem podakovat Veronike.:D
Lucik ja som si ta ani nevsimla kedze mam brilky na dialku a bola som aj v strese.:D
2.12. sme uz neboli, ale Wendy ziskala to co mala tohto roku, este buduci rok ak sa podari a mame dokonceny sampionat.
Chcem sa este opytat, ak napr. CAC ziskala v juli 2012 a v r. 2012 ziska posledny CAC napr. v maji tak ma ukonceny sampionat alebo musi ziskat posledny CAC napr. v auguste?
V sobotu vyhrala majitelka BOB u nas co si to ozaj zasluzila.:D


:lol: sranda, že tie pomery v klube už vidia aj ľudia, ktorí nechodia na klubové akcie a sú v podstate "cudzí".. už je to tak okaté a nikoho to ne :kak: :prd:
a mne sa teda BOBka nepáčila v sobotu :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod wendy1 » Pon 03.12.2012 20:03

Mne sa pacila, bolo vidno ze tu fenku to aj bavi sa ukazat, vyzerala sice skor ako pes podla mna ( vyskovo aj vyzorovo). Ja som si inac myslela ze to vyhral pes, nejako extra som to nesledovala.
Ako somTi pisala Lucik, mna by ozaj zaujimalo ako by to posudil rozhodca keby nebol nuteny ( kvoli organizatorom alebo kvoli tomu ze koho pozna z akcii )pozerat na koniec voditka.
A s nahubkom som nevidela ziadneho hafana a uz vobec nie v kruhu. Reci sa hovoria a chleba sa je. :no:
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod Legantiss » Pon 03.12.2012 20:13

V sobotu som sa strasne bavila jedna prisla vystavovat labikoch a mala aj maleho psa s nahubkom... Pri konci len pocujem hluk a ten psik bol uz bez nahubku a pohryzol ineho labika. :lol: kazdy sa boji velkych plemien a prave tie male su agresivne
Legantiss
Snoopy
 
Príspevky: 181

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod Lea a Stew » Pon 03.12.2012 20:17

Ja som si uz povedala, ze k slovenskym rozhodcom nepojdem nikdy. Je pravda ze som bola len v piatok na klubovke, stacilo mi. V sobotu, nedelu som zapisovala, Dusan Paunovic, bol pan rozhodca, od neho by mi V1 bez titulu vobec nevadilo.
A ja som tiez hladala tych psov s nahubkami, ale tiez som nijakych nevidela.
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: DUOCACIB Nitra 1. & 2.12.2012

Poslaťod wendy1 » Pon 03.12.2012 20:19

Asi tak Jessy s tou agresivitou.:D
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti