DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod vlastimildurcik » Pon 11.06.2012 17:21

Slečny, vy ste všade :-) :jop: Ale aspoň viete, ako ma poslúcha a to je len privolanie na vodítko a nie odvolanie od diviaka :smile: Prajem Vám veľa úspechov :jop:
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod dogsite » Pon 11.06.2012 19:02

Tak a máme doma JCH. :jupi: :winner:

ale skoro sme nemali vďaka jednej "tlmočníčke,zapisovateľke" ktorá nepozná čísla :hmm:
3x sme sa jej spýtali, že či to dobre zapísala, lebo nám nešlo do hlavy, že náš pes deň pred tým v záverečkách dostal 2.miesto od toho istého rozhodcu a na druhý deň VD4, a ešte nám aj prvým zagratuloval a keď som vyšla z kruhu, tak doniesli za mňou posudkový list, že máme VD4. Tak a vtedy som zostala zaskočená, že čoooo :oo:
Bola som dosť sklamaná. Ale keď už išlo o Derby Winner-a tak nás začal hladať rozhodca a potom som skočila do kruhu, že či sme naozaj dostali VD4? On sa len čudoval, že ako je to možné, že sa to celé tak dokašlalo :ua: . Hneď ma zavolal do kruhu aj so psom a už mu bolo jasné, lebo si nás zapamätal z predošlého dňa. Škoda, že o BOB-a išlo skorej ako o Derby Winner-a, ale aspoň toto máme, aj keď si myslím, že sme mohli mať aj BOB-a.

...dúfam sa už toto nikdy nestane, a slečna "tlmočníčka" sa naučí čísla :au:

sobota / rozhodca: Gitty Schwab, LUX
V1, CAJC, Junior BOB, Grand Prix Junior Winner 2012, Junior BOG III. - 2.miesto
nedela / rozhodca: Bill Browne-Cole, UK
V1, CAJC, Derby Winner 2012

Obrázok
Naposledy upravil dogsite dňa Pon 11.06.2012 19:29, celkovo upravené 1
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod Adel » Pon 11.06.2012 19:25

vlastimildurcik- prosim ta (bude to trochu dost od veci) nevies ako sa vola ta rozhodkina zo Senca (M. Uhlikova) krstnym menom- teda to M. ? Ja viem, strasna blbost, ale poznam pani co sa vola M. Uhlikova a neviem ci je to ona :aaa: (samozrejme je mozna menovkina, ale...) Tak ak by si naaaahodou vedel, tak by som bola rada :lol:

Vsetkym gratulujem k vysledkom! :aplause:
Inak Leiluska, krasne stenuchy :love: Ja som bola pri aussikoch a ti boli hned vedla CSV, tak som vas videla :smile:
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod vlastimildurcik » Pon 11.06.2012 20:10

Adel: M......je MONIKA Uhlíková a chová Írskych teriérov. Býva niekde pri Bratislave.. :no: Stačí ?
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod Adel » Pon 11.06.2012 20:37

Dakujem za info- tak to nieje ona :lol: ( nakoniec sa zhodovalo iba priezvisko-pani co poznam sa vola Marta, byva blizko Nitry a chova tusim Belgickych ovciakov :lol: )
Psa nikdy nevlastníme natoľko, ako on nás.
Gene Hill
Adel
Junior
 
Príspevky: 404
Bydlisko: Nitra

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod lucik » Pon 11.06.2012 21:29

dogsite píše:Tak a máme doma JCH. :jupi: :winner:

ale skoro sme nemali vďaka jednej "tlmočníčke,zapisovateľke" ktorá nepozná čísla :hmm:
...
...dúfam sa už toto nikdy nestane, a slečna "tlmočníčka" sa naučí čísla :au:


ono to nie je o tom, či pozná čísla, ale ak to ide rýchlo, skôr si vedúca kruhu nevšimla, komu zadal rozhodca titul, niekedy sa to proste nedá všetko sledovať a keď zadá titul a poradie a vystavovatelia hneď poutekajú z kruhu, resp. nepostavia sa do poradia, aké im dal rozhodca, tak sa potom ťažko zisťuje kde-čo - vtedy sa stávajú tieto omyly (skúsenosť)..
Ja som len tlmočila, ale na chvíľu, keď odbehla vedúca kruhu, som aj volala a práve potom prišla pani, že ona bola určite prvá, ako to, že má res.CAC, ona má mať CAC.. pozerala som posudok, tam mala res., v richterbuchu tiež res. (lebo vedúca kruhu sleduje a diktuje poradie aké rozhodca zadá, nie zapisovateľ) a to tam boli v tej triede len dva psy.. a nakoniec vysvitlo, že ona rozhodkyňu zle pochopila - rozhodkyňa jej ukázala dva prsty ako prvej a podala ruku a prvej podala ruku potom.. takže tak.. na obhajobu personálu :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod dogsite » Pon 11.06.2012 21:36

akoze v pohode, ale mohli sme mat namiesto cajc vd 4 :aaa: a to je uz troska rozdiel :dancing:
nabuduce aj ja viac budem davat pozor, hlavne ze to dobre dopadlo :no:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod Vikiki22 » Uto 12.06.2012 11:04

Gratulujem všetkým! :ahoj: Nejaké fotky z výstavy? Ja som si zabudla v ZA foťák, takže ja som fotiť nefotila...
A ešte niečo - nemáte niekto katalógy z tejto výstavy, ktorých sa chcete zbaviť? :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: DUO CACIB Nitra 09.- 10.06.2012

Poslaťod Momoo » Uto 03.07.2012 9:20

Nemáte niekto fotky z JH z tejto výstavy? :smile: V sobotu sme boli 1. a v nedelu 2. :winner: :lol: Ale moc fotiek nemáme :ua:
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti