CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod irwin » Ned 06.05.2012 21:02

ale ja tých ludí pochopit neviem, tak pocká tam kým sa vy :kak: psisko ale uz to nedvihne!!! ancijáša čo sú to niektorí za ľudia čo si nevedia po vlastnom psovi upratať :nie: len čo som nervy dostala a nahlas tam povedala že je to truba obyčajna čo to predo mnou urobila :au:
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod Dastuch » Ned 06.05.2012 21:15

vsetky dobre vystavy skoncia,ci co? :ua:
presov,a teraz BB :hmm:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod saskakaska » Pon 07.05.2012 11:59

irwin píše:a kamoska tam tiež skončila :haha: sa jej šmiklo a bola tam... chuda isla potom do Europy nakupit si nieco suche :haha:


nooo, som rada, že sa bavíš :aaa: sa bojím pootvárať tie fotky, aby som sa niekde nenašla :pac:

ale zato môžem potvrdiť, že kúpať sa v tom hnusnom smradľavom jazere dá :jop:
saskakaska
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Vrútky

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod Laro22 » Pon 07.05.2012 16:47

v lete tam plavaju dochodci :heh:
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod irwin » Pon 07.05.2012 16:59

saskakaska píše:
irwin píše:a kamoska tam tiež skončila :haha: sa jej šmiklo a bola tam... chuda isla potom do Europy nakupit si nieco suche :haha:


nooo, som rada, že sa bavíš :aaa: sa bojím pootvárať tie fotky, aby som sa niekde nenašla :pac:

ale zato môžem potvrdiť, že kúpať sa v tom hnusnom smradľavom jazere dá :jop:


Saši ale ved sme sa na to obe smiali :heh:
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod saskakaska » Pon 07.05.2012 19:53

Offtopic: Anooo, ešte dnes mi až slzy tiekli, ked som to rozprávala v práci. :heh:
saskakaska
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Vrútky

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod Laro22 » Uto 08.05.2012 7:03

tu je par mojich foto - http://laro22.rajce.net/foto_vystava
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod Emily » Uto 08.05.2012 18:06

Pre mna to bola prva vystava v BB, kedze posledne roky som nemohla sa zucastnit. Pocasie bolo super. Pre mna a nasho Jaspera super vysledok Res BIS PUPPY a pes z mojho chovu V1,CAJC, BOB, 3.BIS JUNIOR. :aaa: :jupi: :winner: , takze sa velmi tesim. Ale teda pan rozhodca dal 3x VN a potom v triede mladych 3x V a v dalsich triedach len same VD cca (7) a este 1 CAC sucke sampionke. Sme boli velmi prekvapeny. Je pravda, ze akurat cez obed na tom slnku sa ziadnemu nechcelo. Ale teda velmi prisne hodnotenie.
Velmi sa mi ale pacilo, ze 16.00 bol znamy BIS :) alebo par minut potom. O 15.30 bola sutaz BOG 5. skupiny... to som este na vystave nezazila.
Jedine co by som vytkla, bola dost vysoka trava. Hlavne pre male plemena to bolo dost divne.
Dufam, ze buduci rok, sa podari prist znova.
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod ALMUR » Str 09.05.2012 13:57

Esticsillag píše:A mimochodom pekna vystava, sice to parkovne za 5 € trochu no ehmm... od nas vzali peniaze a nakoniec sme sa z jedneho parkoviska ledva vytiskali lebo uz nebolo kde ani prdnuť nie to este zaparkovať, sestre šuchli auto na druhom parkovisku ale tak ehmm no ok... Inak pekne pekne, dobre ze tam bola ta vodička aspon sa mali ozaj tie psy kde schladiť :jop: My sme dopadli super V1, CAC aj BOB :smile: Len ma fascinovala lahostajnost vystavovatelov a navstevnikov, ze su lenivy po sebe pozbierať psie vykali z travy. Ved uz len to ze je to kupalisko ma nuti sa zamysliet asi ze to tam nenecham nie? :pac: :ua: :hmm:


:jop: :jop: Na vedomie všetkým majiteľom motor.vozidiel na parkovisku pri Plážovom kúpalisku počas výstavy.Parkovisko od hlavnej cesty (oproti sadovníckemu podniku) obhospodáruje majiteľ DIXONU - parkovne 5 eur si vybera miestny ,,podnikatel" pan Sninsky
majitel Dixonu
a nie usporiadatelia vystavy-a treba chodit z druhej
strany od stadiona,pri krytej plavárni, tam je to zadarmo -( do diskusie - vystavy-CVP BB)
,touto cestou sa organizátor ospravedlňuje všetkým cteným vystavovateľom,on má na výstavu prenajatý len areál výstavných plôch a nemá vplyv na parkovisko ani na určenú výšku parkovného. :ahoj:Obrázok
ALMUR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod Laro22 » Str 09.05.2012 14:04

aha tak, diki za vysvetlenie
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: CAC Banská Bystrica 06.05.2012

Poslaťod Esticsillag » Str 09.05.2012 21:28

ALMUR píše:
Esticsillag píše:A mimochodom pekna vystava, sice to parkovne za 5 € trochu no ehmm... od nas vzali peniaze a nakoniec sme sa z jedneho parkoviska ledva vytiskali lebo uz nebolo kde ani prdnuť nie to este zaparkovať, sestre šuchli auto na druhom parkovisku ale tak ehmm no ok... Inak pekne pekne, dobre ze tam bola ta vodička aspon sa mali ozaj tie psy kde schladiť :jop: My sme dopadli super V1, CAC aj BOB :smile: Len ma fascinovala lahostajnost vystavovatelov a navstevnikov, ze su lenivy po sebe pozbierať psie vykali z travy. Ved uz len to ze je to kupalisko ma nuti sa zamysliet asi ze to tam nenecham nie? :pac: :ua: :hmm:


:jop: :jop: Na vedomie všetkým majiteľom motor.vozidiel na parkovisku pri Plážovom kúpalisku počas výstavy.Parkovisko od hlavnej cesty (oproti sadovníckemu podniku) obhospodáruje majiteľ DIXONU - parkovne 5 eur si vybera miestny ,,podnikatel" pan Sninsky
majitel Dixonu
a nie usporiadatelia vystavy-a treba chodit z druhej
strany od stadiona,pri krytej plavárni, tam je to zadarmo -( do diskusie - vystavy-CVP BB)
,touto cestou sa organizátor ospravedlňuje všetkým cteným vystavovateľom,on má na výstavu prenajatý len areál výstavných plôch a nemá vplyv na parkovisko ani na určenú výšku parkovného. :ahoj:Obrázok


Dakujem za vysvetlenie no aj tak plati ze za 5 € by sa stať nemalo že clovek vojde a nema kde zaparkovat a navyse mu tam buchnu auto. Ale inac celkovo vystava velmi dobra! :jop: :yes:
Esticsillag
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti