2x CACIB 1x CAC Marathon Dog Show Miškolc (H) 07.-08.04.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: 2x CACIB 1x CAC Marathon Dog Show Miškolc (H) 07.-08.04.2012

Poslaťod wendy1 » Pon 09.04.2012 13:19

Neviete ako dopadli labradory? Dakujem.
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: 2x CACIB 1x CAC Marathon Dog Show Miškolc (H) 07.-08.04.2012

Poslaťod Artemis » Pon 09.04.2012 14:26

Okrem toho, ze mame JCH nevidim na tejto vystave nic pozitivne a vyjadrila by som sa len tolko :
:plac: :censored: :money: :ach:
www.cavalier-handling.sk
Grand Ch. Artemis from Semiramida´s garden
Kandinsky z Królewskiego dworu
FCR Gulliver Oasis of Peace
Artemis
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 616
Bydlisko: Levice

Re: 2x CACIB 1x CAC Marathon Dog Show Miškolc (H) 07.-08.04.2012

Poslaťod Dream » Uto 10.04.2012 13:55

Uplne najlepsia bola nocna CAC ked pri petrolejovej lampe v lejaku rozhodca pozeral zuby :lol: :lol: :lol:
Hold sudruhovia to nejak nedomysleli.

a potom vystavu koli lejaku prerusili nastastie my sme boli posudeni ale ti co neboli museli velmi nadavat.
Na druhy den jeden nemenovany rozhodca prisiel do kruhu v znacne dobrej nalade (posilneny pravdepodobne zurkou s Rusakmi na hoteli) a to bola len sranda ako doposudzoval psy.

Zaverecne sutaze sa uz nestihali lebo pokracovala nedelna CACIBOVKA a sampionaty robila 1 zenska, rad dlhy ludia nervozny, "kulturny" Rusaci sa predbehovali a ked jedna Ruska na mna skusala v rade fintu (I was here before ) - o to sme uz boli skoro na rade po mojom odporucani ist na koniec radu nech nevymysla mi pocastovala nadavkou F***K OFF - no krasa.
Pri zapisani vysledkov CACOVKY do PP nam povedali ze ziadne ceny za BOBA nedostaneme a potom o polhodinu to zmenili fakt neviem preco taky folklor robili okolo toho :smile: :smile:
Organizacia nebola najlepsia ale co uz nastastie pre nas to dopadlo dobre (kedze sme splnili ciele s ktorymi sme na vystavu isli).
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti