CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 23.07.2012 15:18

to veru áno, blatoví až za ušami :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod katkariinka » Pon 23.07.2012 15:22

Ale bolo to funny - rozhodca mi vravi: Prebehnite sa tu na tom kusku, kde neni tolko blata :heh: Tak som v jednom rozku robila mini koliecka :heh:
toto proste v hale nezazijem :lol:
Len ma mrzi, ze sme sa nestretli. V sobotu to bolo bez sance, to som nikoho nehladala - len lila.claire si nasla mna :heh: A v nedelu na klubovke som ta aj vyzerala, ale potom sme hned prvi vystavili, spocitali zuby a isli sme domov.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 23.07.2012 15:33

Mne vravela Linda, že ťa videla, ale ja som bola rada, že som niekoho "z našich" našla a mohla sa im votrieť do stanu, lebo to bolo teda príšerné. Adri bola unavená, nemala som ju ani, kde zložiť, keďže som si zobrala len ten skladací box a ten som na zem dať nemohla, keďže by bol hneď mokrý, takže veru ja som tiež nikoho nehľadala.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod meggie26 » Pon 23.07.2012 16:46

katkariinka píše:no my tiez tak, v piatok 5€ - parkovali sme v tej prvej odbocke doprava.
Druhy den 3€ a to sme sa natlacili ku parku - ale nastastie len na kraj cesty, aj ked prvy den moj manzel zavidel tym, co parkovali takmer pri kruhu. V sobotu mi len referoval, kolko aut, uz videl vytahovat a vytlacat. :heh:
No tak my sme dostali BOBa v piatok a ako tak citam, tak som rada, ze som do zavereciek necakala :heh:


a niektorý sa viezli jak páni v nedeľu na odťahovke :haha: :haha: :haha: :plac:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Bavlnka » Pon 23.07.2012 22:28

Organizácia tento rok oveľa lepšia, musím pochváliť! Počasie sa žiaľ veľmi ovplyvniť nedá, (jedna známa mi vravela že v tom čase okolo 20.7. vždy prší... tak neviem dva roky po sebe to bola pravda) Miesto by bolo lepšie v Barci to hej, ale aj v Ide je pekne...nebyť "miesta" cez ktoré sa tam ide. Tento rok som v areáli nevidela tulave psy co ma potesilo. Stankov bolo dost, len som odvsadial pocula oprávnene vyhrady voci tomu, ze tam nebola k dispozicii voda na umytie ruk, jednak po návsteve budok Toi Toi, jednak pre stravovanim. Ja som síce mala vlhke utierky, ale naozaj by bolo fajn porozmyslat ci by sa nedala dat na tie tri dni vedla toi toi taka velka plastová nádoba na vodu aspon ruky oplachnut po pouzití a pred konzumáciou?
Oceňujem pekné medaily za CAC aj CACIB , ceny za BOB som nevidela ale asi viem ake totiz mame doma tu gratulacnu knihu z minuleho roku. Ako mna minuly rok tiez mierne sokovala. Mozno by bolo fajn to prestriedat myslim tu cenu za BOB trebars raz by mohla byt ta grat.kniha, inokedy ta medaila v krabicke alebo na takom malom stojane co tu niekto spominal, a o rok trebars zase nieco ine... :winner:

Celkovo hodnotím kladne, my sme boli spokojný nebyt toho pocasia uzili by sme si výstavu viac :ahoj:
Naposledy upravil Bavlnka dňa Pon 23.07.2012 22:32, celkovo upravené 1
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod meggie26 » Pon 23.07.2012 22:32

Voda bola aj pitná pri prvých toi toikách tam som čapovala pre psov, asi 4 kohútiky :yes:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Bavlnka » Pon 23.07.2012 22:34

To fakt?? Ja som tu vodu nevidela :nwm: ako vravím mala som utierky takze mna to az tak netrapilo ale pocula som tam tieto vyhrady asi tiez nevideli tu vodu :pac:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Mac Gie » Uto 24.07.2012 9:39

k nám do výstavnej sa tiež chodili pýtať na vodu, v piatok bol papier na ktorom bolo napísané PITNÁ VODA len na to drevenom plotiku tak to cez tie stoly nebolo veľmi vidno ale v sobotu a nedeľu tam už bola taká vysoká tabuľka a tam bol ten papier pripevnený takže to bolo vidno už z diaľky a predsa sa k nám chodili pýtať :nwm: :lol:
ja som minulý rok bola len návštevník tento rok personál ale musím aj ja skonštatovať že to bolo o dosť lepšie a aj ja som si výstavu užila, takmer všetci k nám boli veľmi milý a slušný až na niektoré výnimky ale aj taký musia byť :lol:
tak hádam sa podarí a budúci rok tam budem zas a dúfam že zas vo výstavnej :piskot: :lol:
a čo sa týka počasia hold to si nikto nevyberie ale čím hnusnejšie bolo počasie, tým milšie sme sa snažili byť :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod KikaNO » Uto 24.07.2012 13:29

my sme boli na vystave pozriet v nedelu, pocasie ok, pod mrakom, trochu blata, beriem vonku prsalo.
Ale mozte mi vysvetlit jednu vec? my sme boli iba pri kruhu s dogami, ostatne som si nejako nevsimala. Preco ti vystavovatelia boli poobliekany kadejako rifle a tricka,mikina obtocena okolo pasu,ked som citala niekde vo vystavnom poriadku,ze aj ten vystavovatel ma byt pekne obleceny????? :ua:
Jedine co som postrehla tak rozhodcovia boli v oblekoch a asi jednu pani s Anglickym buldogom som videla,ze mala suknu a bluzku.
Je to tym,ze to bolo vonku? Lebo ked som bola naposledy v BA na medzinarodnej vystave,tak aj vystavovatelia boli pekne poobliekani.
Ale zazila som tam jeden zvlastny zazrak, ked sa clovek,ktory nikdy nemal ziadny vztah ku psom zamiloval do bordeaxskej dogy :lol: bol to moj manzel. Takze na 100% buduci rok alebo koncom tohto do nasej rodinky pribudne bordo doga
Ten, kto povedal, že šťastie sa nedá kúpiť, zabudol na šteniatka. Gene Hill
KikaNO
Šteniatko
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Prešov

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Mackie » Uto 24.07.2012 13:42

"pekne" oblecenie je subjektivne :no: a tiez sa trocha treba prisposobit plemenu a pouzitiu psa
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod maktub » Uto 24.07.2012 13:46

KikaNO píše:my sme boli na vystave pozriet v nedelu, pocasie ok, pod mrakom, trochu blata, beriem vonku prsalo.
Ale mozte mi vysvetlit jednu vec? my sme boli iba pri kruhu s dogami, ostatne som si nejako nevsimala. Preco ti vystavovatelia boli poobliekany kadejako rifle a tricka,mikina obtocena okolo pasu,ked som citala niekde vo vystavnom poriadku,ze aj ten vystavovatel ma byt pekne obleceny????? :ua:
Jedine co som postrehla tak rozhodcovia boli v oblekoch a asi jednu pani s Anglickym buldogom som videla,ze mala suknu a bluzku.
Je to tym,ze to bolo vonku? Lebo ked som bola naposledy v BA na medzinarodnej vystave,tak aj vystavovatelia boli pekne poobliekani.
Ale zazila som tam jeden zvlastny zazrak, ked sa clovek,ktory nikdy nemal ziadny vztah ku psom zamiloval do bordeaxskej dogy :lol: bol to moj manzel. Takze na 100% buduci rok alebo koncom tohto do nasej rodinky pribudne bordo doga


To záleží na samotnom vystavovateľovi, čo si oblečie. Ja napríklad som nikdy nebola na výstave oblečená v ničom inom ako v rifliach ( aj keď som vystavovala ), k molossom mi to tak nejak pasuje :smile: , keby som mala pudlíka, asi by som sa na výstavu obliekala ináč, ale do toho blata boli vhodné akurát tak gumáky a nie slušné topánky.
One Dogue de Bordeaux is never enough ! :smile:
maktub
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 467
Bydlisko: Ružomberok

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 24.07.2012 13:49

Veľa ľudí takto úplne bežne vystavuje, aj pri PRT a JRT to vidím. Mne je to viac menej jedno, neriešim to. Ja si vždy dám aspoň baletky a niečo lepšie na vrch, no napr. v sobotu, ani v nedeľu na KVT mi to prišlo úplne zbytočné. V sobotu sme ledva chodili, skoro som tam hodila kabelu a v nedeľu tiež lepšie vyzerali tie tenisky ako by som mala mať zašpinené nohy a baletky. :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod KikaNO » Uto 24.07.2012 13:52

Aha, cize to bolo ok? Ja sa len informujem,pretoze chcem tiez v buducnosti vystavovat, a neviem ako to chodi, ale velmi sa mi pacil rozhodca pri Nemeckych dogach,lebo bol objektivny a mam pocit,ze aj spravodlivy. Mam pozitivnu skusenost,lebo ja som trosku bojko a stresmen, ale nemala som pocit,ze by boli rozhodcovia nejako zvlast netrpezlivi a neprijemni :smile:
Ked tam jedna doga usla z kruhu von :oo: ja som len pozerala, ale vratili sa s nou naspat a dokoncili to :jop:
Ten, kto povedal, že šťastie sa nedá kúpiť, zabudol na šteniatka. Gene Hill
KikaNO
Šteniatko
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Prešov

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod katkariinka » Uto 24.07.2012 14:10

No ja som vystavovala v piatok v rifliach, k tomu slusnejsie tricko a balerinky.
ale mala som nachystane aj slusne nohavice, lenze som sa nemala kde prezliect, ToiToi zrovna na prezliekanie nie je :D
V sobotu som mala trekove gate zablatene az za usi, rozhodca sa na mne pobavil :D
A v nedelu na klubovke som tiez mala len rifle nakoniec.
ale snaha bola :lol:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod meggie26 » Uto 24.07.2012 14:31

ja som to zvládla v puzdrových šatách 2x a v sukni a saku ale teda nech to vyzeralo akokoľvek botasky som si nechala lebo v balerínach by som to fakt neubehala :yes:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti