CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Bavlnka » Uto 24.07.2012 21:03

Čo sa týka oblečenia, tak v tomto počasí sa nečudujem, ze mali kadeco vystavovatelia oblečené, a naozaj je dobré prihliadať na to aké plemeno vystavujete (ja som prišla v rifliach pretoze bola zima ale prezliekla som si potom sukňu v stane u známych) pre mňa je totiž výstava spoločenskou udalosťou :smile: no a kedze mám psíka z FCI 9 ako môžete vidieť ak sa mi podarí pridať fotku - malá biela chlpatá gulička k tomu sa hodí niečo pekné :smile:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

no na tretí pokus sa podarilo pridať fotky... :ahoj:
no a aby som nezabudla Elinka je nový šampión Slovenska :aplause:
Naposledy upravil Bavlnka dňa Štv 26.07.2012 0:39, celkovo upravené 1
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod wewerica » Str 25.07.2012 12:49

ja som mala v piatok suknu a sako, ale o sobote hovorit nemožem :heh: to som mala teplaky a nepremokavu bundu kedže nám škaredo pršalo. Neskor keď vykuklo slnko tak som si dala sako, ale moje botasky a tepláky vyzerali asi takto :lol: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater v tom blate som fakt nemohla behat v balerínkach a sukni....

Inak u mňa výsledky so psami boli fakt super :jop:
HANDLING:
piatok - labradorka Wendy → BOB!!, minibullíčka Inue → BOB!!, a v záverečkách sme si s bíglicou vybehali JUNIOR BIG!!!
sobota - labradorka Wendy → BOB!!, minibullíčka Inue → BOB!! - nový GRANDšampión SR!!, RR Zari → CAJC - Nový junior šampión SR!!, RR Babette → V2, res. CAC - nový šampión SR!!
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod Sunny » Str 25.07.2012 12:59

Offtopic: Teda Wewe, ja len že :poklona: , však to bolo včera, čo si skúsila prvý juniorhandling a teraz takto váliš, máš môj obdiv. :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod wewerica » Str 25.07.2012 13:07

Offtopic: Ďakujem Sunny :hi: verila by si, že už sú tomu tri roky??? Tak rýchlo ide čas, a ešte viac ma to chytilo :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: CACIB International Dog Festival Veľká Ida 21.- 22.07.2012

Poslaťod ivana1 » Uto 31.07.2012 13:38

ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti