DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod mint_blossom » Pon 26.03.2012 14:52

Suvisela ta burza s vystavou, alebo to bola nahoda, ze sa to konalo na rovnakom mieste? aj tak :nechutne:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod Lindchen » Pon 26.03.2012 15:10

Súvisieť nesúvisela, ale zdalo sa mi to nechutne účelové.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod mint_blossom » Pon 26.03.2012 15:16

Burza exotov a farmarske trhy :lol: podla mna to bola skor nahoda, ale organizatorom to mozno tematicky pasovalo k vystave psov :pac: :pac:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod drymarchon » Pon 26.03.2012 15:43

ja som bola pozrieť, ale už tam vtedy skoro nič nebolo. keď sme sa pýtali, vraj je to burza exotov, ale bolo tam naozaj všeličo. videla som pár teraristov aj chovateľov hlodavcov, tak že idem sa povypytovať či nemajú mastomyši (potrebujem na kŕmenie). trošku ma šokovalo, že skoro nikto nevedel čo to je, aj keď sa s tým zaoberali :ach:

najlepšie bolo ale to ako sa všetci točili s autom až dozadu, kde stál ujo a posielal ich preč. ako nejaká tabula by nebola odveci
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 26.03.2012 16:22

Prosim, nenasli ste niekto v Nitre na vystave psov (24.3. - 25.3.2012) takuto pamatovu kartu?
Nalezcovi bude vyplatena odmena 35 € a moze si kupit novu lepsiu kartu. Ide nam najma o fotky a videa, co su na nej !!!

Obrázok
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod AlicaGGG » Pon 26.03.2012 17:07

najlepšie bolo ale to ako sa všetci točili s autom až dozadu, kde stál ujo a posielal ich preč. ako nejaká tabula by nebola odveci

nas ten ujo este pustil dnu za zabrany a nakoniec sme sa tam nemali kde postavit, ani otocit sa tam nedalo, tak sme zostali stat v ulicke :lol:
co sa tyka vystavy - bola som prekvapena kolko vela priestoru tentokrat vsade bolo, ale mam pocit ze bolo menej vystavovatelov, a mozno aj obkukajucich ludi :nwm: dokonca aj kruh sme mali celkom velky, takze ja som bola, cos a tohto tyka, spokojna
no, a podarilo sa nam uchmatnut, neviem ani ako a stale tomu neverim, V1, CAC :aaa: som stastna-prestastna, neverila som, ze oriana niekedy dostane CAC, a stalo sa :aaa: (teraz si urcite kopa ludi povie ze mame len trapneho CAC-a a vytesujem sa z neho akoby som vyhrala milion, ale pre mna to asi aj je akoby som vyhraa milion, kedze oriana je oriana :heh: )
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod arvenkaa » Pon 26.03.2012 20:14

gratulujem :)

inac aj my sme sli dozadu a hladali B6 a nic :D a tiez sme potom vonku zostali stat preventivne :D
arvenkaa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144
Bydlisko: Bratislava

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod rybicka » Pon 26.03.2012 20:38

ahojte, parkovanie bolo obidva dni otrasne, v sobotu nas uplne zabarikadovali 4 auta a trvalo nam veeelmi dlho, nez sme sa odtial vymotali a to len vdaka pomoci dvoch panov, co nam pomahali navigovat, ako sa tocit, kedy dopredu a kedy dozadu...neviem ako u ostatnych kruhov, ale obidva dni vystavy bolo vyhlasovanie do kruhov otrasne. V sobotu volal do kruhu sam pan rozhodca, lebo slecna nezvladala tolko kricat a v nedelu nevolali pre zmenu vobec, len u vchodu do kruhu kontrolovala slecna cisla a hovorila kazdemu osobne, ci nastupuje, alebo nie, kazdy musel stat co najblizsie, co s vlkodavmi velmi dobre nejde...nebolo by odveci nejake mikrofony, neverim, ze by sa prekrikovali, ved je tam dost hluku, aby osoba s mikrofonom bola pocut aspon pri svojom kruhu...
v nedelu venciace miesta boli katastrofalne, ludia uz by sa naozaj mohli naucit to po svojich psoch zbierat....

neviete, kedy budu asi vysledky? stale nikde nic...
Obrázok
rybicka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 659
Bydlisko: Skalica

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod mint_blossom » Pon 26.03.2012 20:50

AlicaGGG píše:
najlepšie bolo ale to ako sa všetci točili s autom až dozadu, kde stál ujo a posielal ich preč. ako nejaká tabula by nebola odveci

nas ten ujo este pustil dnu za zabrany a nakoniec sme sa tam nemali kde postavit, ani otocit sa tam nedalo, tak sme zostali stat v ulicke :lol:
co sa tyka vystavy - bola som prekvapena kolko vela priestoru tentokrat vsade bolo, ale mam pocit ze bolo menej vystavovatelov, a mozno aj obkukajucich ludi :nwm: dokonca aj kruh sme mali celkom velky, takze ja som bola, cos a tohto tyka, spokojna
no, a podarilo sa nam uchmatnut, neviem ani ako a stale tomu neverim, V1, CAC :aaa: som stastna-prestastna, neverila som, ze oriana niekedy dostane CAC, a stalo sa :aaa: (teraz si urcite kopa ludi povie ze mame len trapneho CAC-a a vytesujem sa z neho akoby som vyhrala milion, ale pre mna to asi aj je akoby som vyhraa milion, kedze oriana je oriana :heh: )


gratulujem :jop: :winner:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod AlicaGGG » Pon 26.03.2012 21:26

mint, arven: diky
v nedelu venciace miesta boli katastrofalne, ludia uz by sa naozaj mohli naucit to po svojich psoch zbierat....

toto aj mna sralo, a teda sobotu to bolo este fajn, len sem-tam nejake :kak: , ale nechapem co je take tazke na tom zobrat sacok, dvihnut to a zahodit, prinajhorsom ani zahadzovat netreba ked niekomu robi problem prejst 10 krokov ku kosu, nech to kludne nechaju tam, ale aspon to fakt dat do sacka :hmm: mna dorazilo, ked sa pes nejakej vyfintenej panicky vysral rovno do stredu cesty ci chodnika ci co to vlastne bolo, a ona nic, este sa tvarila ze je to uplne normalne, ze ved sa nic nedeje... ja sa potom ani necudujem, preco si daktori ludia myslia o psoch a psickaroch to co si myslia :ach:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod sandrejka » Pon 26.03.2012 21:33

AlicaGGG píše:no, a podarilo sa nam uchmatnut, neviem ani ako a stale tomu neverim, V1, CAC :aaa: som stastna-prestastna, neverila som, ze oriana niekedy dostane CAC, a stalo sa :aaa: (teraz si urcite kopa ludi povie ze mame len trapneho CAC-a a vytesujem sa z neho akoby som vyhrala milion, ale pre mna to asi aj je akoby som vyhraa milion, kedze oriana je oriana :heh: )


Ale preco, ved je uplne normalne tesit sa z titulu. :smile: Gratulujeme Oriane. :yes:
sandrejka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3269

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod Emily » Pon 26.03.2012 22:14

no, a podarilo sa nam uchmatnut, neviem ani ako a stale tomu neverim, V1, CAC :aaa: som stastna-prestastna, neverila som, ze oriana niekedy dostane CAC, a stalo sa :aaa: (teraz si urcite kopa ludi povie ze mame len trapneho CAC-a a vytesujem sa z neho akoby som vyhrala milion, ale pre mna to asi aj je akoby som vyhraa milion, kedze oriana je oriana :heh: )


preco? / ved je pekne ked sa tesis! Ja sa tesim, aj ked sa psik mi pekne vystavi (kedze tiez je to obcas zabava)
Gratulujem! :jop:

Inak pre mna vystava, celkom ina, kedze som nemala prihlasenych svojich psov. Takze taka kludnejsia... menej stresu. Rano ma prekvapil ten chaos na parkoviskach. Ale fakt oproti Trencin tam bolo neskutocne vela priestoru aj pri zavereckach. V sobotu trvali zaverecky neskutocne dlho. Samozrejme chybicky a ine nedostatky (ako tie sampionaty na pockanie, ktore sa nekonali) sa vyskytli, ale urcite to bola lepsie zvladnuta vystava ako Trencin.
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod baylin » Pon 26.03.2012 22:26

no teda tie kopy :kak: aj mna riadne vytocili, clovek aby furt cumel pod nohy :ach:
ale asi musime ratat s tym, ze medzi vystavovatelmi bude stale dost debilov, ktori sice psa vedia dokonale naondulovat, ale :kak: zdvihnut nevedia :hmm:

k tej farmarskej burze - ako obycajne som vliezla na vystavisko tym bocnym vchodom, kde bola burza a zrazu som mala pocit, ze som sa ocitla niekde na kolotococh, stanok na stanku, strasna tlacenica, otras... ale najhorsi pohlad bol na chudata sliepky a ine zvery natlacene v klietkach, praziace sa na slnku :plac:

no ale aby som len nenadavala, okolo nasho kruhu bolo vcelku dost miesta, mali sme velmi milu pani rozhodkynu a este aj CAC sa Bayline usiel :jupi:
baylin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 179
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod zeane » Pon 26.03.2012 22:34

mint_blossom píše:Burza exotov a farmarske trhy :lol: podla mna to bola skor nahoda, ale organizatorom to mozno tematicky pasovalo k vystave psov :pac: :pac:


nemýľte si prosím vás organizátora výstavy s prenajímateľom priestoru - sú to dve veľmi rozdielne organizácie... Dtto - platí aj pri spomínanom Šampionovi šampiónov. Výstavisko Agrokomplex (resp bratislavská Incheba) občas môžu vyrobiť takýto "radostný" úlet - či už sa jedná o burzu "exotov", alebo o nedohodnuté vyberanie parkovného... V oboch prípadoch organizátor výstavy môže akurát tak bezmocne škrípať zubami pokiaľ viem a hádať sa s prenajímateľom priestoru keď chce spraviť výstavu aj za tri mesiace (6mesiacov, pol roka, rok) sa nevypláca. :nwm: Holt výstaviská prešli na tržný mechanizmus (trhni čo a kde môžeš) :ahoj:

Mňa trochu udivovali stánky nacápané (a chvíľami aj dobre zavadzajúce) po stenách a na druhú stranu pol prázdnej haly M(tuším)1. V prípade nemenovaného distribútora granúl to znamenalo, že sa jednak nedalo dostať pohodlne k nášmu kruhu a dvak, že im tam takmer nikto neprišiel, bo to bolo bokom od všetkého diania (verím, že chceli pudlom spraviť komfortné podmienky - nuž, nevyšlo). Kruhy tam boli iba dva a ešte slabo obsadené... Hádajte ako sme sa dívali na majiteľa dogy putujúceho k onomu stánku s obrom na vodítku a uterákom v ruke.

K :kak: všade - zaznamenala som cca 6 rôznych ujov s lopatkami a metličkami - ale ťažko nestíhali a bojovali vopred prehratú vojnu s ľahostajnosťou majiteľov. Pre mňa akurát ďalší stresor - môj pes musí do kruhu v účese a tie míny mi teda na nálade nepridávali. Nehovoriac o tom, že sa puberťáčka nechcela kvôli nim ani len vyčurnúť...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod mint_blossom » Uto 27.03.2012 10:49

zeane, myslela som organizatorov vystavy exotov :smile: Mimochodom, co sa tyka Sampiona Sampionov, urcite ma nezaujimaju vztahy medzi prenajimatelom a organizatorom vystavy, ja som platiaci zakaznik....a ked si to vzajomne nie su schopni vykomunikovat, preco mam za to ja niest nasledky? Nemali to na web stranke uvadzat :nwm: Pre mna zamna, moze byt aj springduo na dostihovej :jazyk:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti