DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod mint_blossom » Uto 27.03.2012 10:49

baylin píše:no teda tie kopy :kak: aj mna riadne vytocili, clovek aby furt cumel pod nohy :ach:
ale asi musime ratat s tym, ze medzi vystavovatelmi bude stale dost debilov, ktori sice psa vedia dokonale naondulovat, ale :kak: zdvihnut nevedia :hmm:

k tej farmarskej burze - ako obycajne som vliezla na vystavisko tym bocnym vchodom, kde bola burza a zrazu som mala pocit, ze som sa ocitla niekde na kolotococh, stanok na stanku, strasna tlacenica, otras... ale najhorsi pohlad bol na chudata sliepky a ine zvery natlacene v klietkach, praziace sa na slnku :plac:

no ale aby som len nenadavala, okolo nasho kruhu bolo vcelku dost miesta, mali sme velmi milu pani rozhodkynu a este aj CAC sa Bayline usiel :jupi:


blahozelame bayline :jop: :winner:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod Eva K. » Uto 27.03.2012 12:56

Tak už nie som naštvaná, že nám zmenili rozhodcov, aj keď som bola zvedavá na posúdenie môjho talianského plemena od talianského rozhodcu. Pána Stanovského som si užila , ale v dobrom, pri vystavovaní
weimarky. Prvý deň u neho V1, CAJC a BOB a druhý deň od maďarskej rozhodkyne V1. CAJC a BOB. Okrem toho po ukončení súťaže pani rozhodkyňa Čikinku vybozkávala a ona ju za to pooblizovala po celej tvári.
Oproti Trenčínu bolo naozaj okolo kruhov dosť miesta, čo sa mi páčilo. Za to tých :kak: všade hrôza.
V nedeľu sme vonku boli na tom istom mieste a zostali tam :kak: presne tie isté, čo boli aj v sobotu.
Tak že sa neupratovalo.
Ale inak som spokojná.
Inak blahoželám všetkým, kto sa zúčastnil a niečo sa im aj podarilo získať.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod ivana1 » Uto 27.03.2012 17:05

drymarchon píše:najlepšie bolo ale to ako sa všetci točili s autom až dozadu, kde stál ujo a posielal ich preč. ako nejaká tabula by nebola odveci
Tabuľa bola, pri odbočke, čo šla vľavo. Dcéra i ja sme to mužovi aj povedali, že tabuľa tvrdí, že výstava psov vľavo, ale on šiel rovno a točili sme sa pred bránou :pac: holt - zvyk je zvyk... Už doma som mužovi povedala, že na nete píšu, že cez dvojku vchod teraz nebude a vidíš - aj tak sa tam tlačil a potom nadával...

Naša malá Ami V1, CAJC, jej braško (moje odchovy) V2. :jupi:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod luciiik » Uto 27.03.2012 19:56

Ivana ty si v nedelu nesedela vedla nas? A tvoja cierna mlada shiba sa nehrala s nasou weimarkou? :D
Nasa inak rozhodkynu hned z uvodu tiez poskakala a vyoblizovala. :D hned ako sa k nej zohla ze jej ide pozriet zuby.
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod ivana1 » Uto 27.03.2012 20:15

luciiik píše:Ivana ty si v nedelu nesedela vedla nas? A tvoja cierna mlada shiba sa nehrala s nasou weimarkou?
To bol kamarátkin 4 a pol mesačný shibáčik, my (ja s dcérou a tri fenky shiby) sme sedeli vedľa nich. Ja som toto staré strašidlo v zelenom tričku: http://hoshiko.rajce.idnes.cz/MVP_Nitra ... C_1943.jpg :ahoj:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod Margita » Uto 27.03.2012 20:23

Offtopic: http://hoshiko.rajce.idnes.cz/MVP_Nitra_25.3.2012/#DSC_1935.jpg :lol: tu sa predava zasielka?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod ivana1 » Uto 27.03.2012 22:17

Offtopic: :no: :lol:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod luciiik » Uto 27.03.2012 22:38

Ale je ten Agrokomplex maly. :lol: Jasne, pamatam sa. Maly shibacik bol uplne uzasny. Este aj hracku si nechal ukradnut. :lol: Ale vratili sme!!! :angel: :lol:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod roamee » Ned 01.04.2012 12:46

Pri vsetkej ucte k usporiadatelom. Myslim, ze tento rok sa Nitra vratila 20 rokov dozadu. Nikdy som nemal v nitre problem zaparkovat. Tento rok oba dni katastrofa. Haly a kruhy urobene lajdackym sposobom. Natlacene velda seba, male a potom clovek vidi pol haly prazdnej. Zaverecny kruh natlaceny do rohu haly. Divaci ani cakajuci vystavovatenia nic nevideli. Berte si priklad napriklad od Brna, kde zaverecny kruh urobia v strede haly, tak by sutaze naozaj vsetci videli. Nemozne moderovanie.. Osvetlenie v zaverecnom kruhu namierene na rozhodcov? OK verim, ze sa radi vyhrievali pod reflektormi 4 hodiny, ale mozno by aj oni radi videli psy v kruhu. Nakoniec, vystava je najma o nic, nie o rozhodcoch. Navyse vsade jeden velky chaos!
Nemajte obavy, ja som obstal velmi dobre a isiel som najma kvoli tomu, aby som zistil ako to novi organizatori zvladnu. Bohuzial, chceli vela zmien a nepoucili sa z tradicne vynikajucej Nitry! Tak vela stastie pri dalsich vystavach, aj ked predpokladam, ze pocty vystavovatelov sa budu kazdy rok uz len zmensovat! Na krasnu, pokojnu a profesionalne zvladnutu vystavu v Nitre mozeme zabudnut!
roamee
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: DUO CACIB Nitra 24.- 25.03.2012

Poslaťod vlastimildurcik » Ned 01.04.2012 13:22

Úplná pravda !!! Za parkovné, ktoré od nás vyberú máme problém zaparkovať a ešte aj odísť z paroviska. Všimol som si malé kruhy. U nás som najskôr pozrel a že je to v pohode, lenže ten kruh bol rozdelený páskou na zemi. Otras :plac: Pozeral som aj vedľa do kruhu kde boli veľké plemená a tam som im nezávidel. Pomali sa nevmestili do kruhu. Natlačený ako sardinky a nehovorím o tom, že sa mali predviesť v pohybe :haha: Potom nezávidím ani posudzovateľovi, že to nemohol objektívne posúdiť. Pobehali sme celé výstavisko a niekde to bolo fajn priestorovo urobené. Inde pol haly natlačené a polka zívala prázdnotou. Trocha chaos. Najviac ma zarazila skutočnosť, že som tam išiel preto, aby som mohol vybaviť šampionát na výstave , ako bolo sľúbené. Ale hov...ko zlatá rybka. Teraz sa serinkať do Ba a ešte mi povedali na SKJ, že to bude s príplatkom za rýchle vybavenie na mieste. :pac: Otras !! Ja by som povedal, že za oneskorené vybavenie a cestovné náklady by mi mali dať žľavu :aaa: Bolo treba nadviazať na príjemnú atmosféru starej Nitry a za tie peniaze ukázať, že som nový, lepší a chcem pritiahnuť na výstavy viacej vystavovateľov za nekresťanské ceny. Potom sa špekuluje s 3-ťou uzávierkou. Verím, že sa to zlepší a opäť raz si budem môcť povedať, že zlatá NR aj keď za otrasne prehnané peniaze. :smile:
Človek žije preto, aby mohol mať rád, aby prijímal a rozdával lásku. " Psa si vie zadovážiť každý primitív, ale inteligenta možno spoznať podľa toho, čo vie urobiť pre zviera, keď je zle!" ( Frýbová: ROBIN )
vlastimildurcik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 161

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti