Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod wewerica » Pia 17.02.2012 19:15

Minulý rok tiež sa tam písali e-maily či môžu návštevníci tam ísť. Ale podľa mňa budú vďační za každého (tak isto aj vystavovatelia za povzbudzovateľov :jop: )
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod wewerica » Sob 18.02.2012 19:48

Nemalo byť nááhodou vstupné a parkovné zadarmo? :ach: všetci sa kôli tomu rozčulovali, platili sme aj keď sme nemali.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod mint_blossom » Sob 18.02.2012 19:55

Malo by parkovne zadarmo, nechapem :nwm: ale viac ma nastvalo, ze do katalogu nedali fotku nasho psa napriek tomu, ze som ju poslelala :hmm: :hmm:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod nikolletttka » Sob 18.02.2012 20:07

nam fotku zamenili s parsonom :heh: ale tak dopadli sme nad ocakavania :)
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod vavrena » Ned 19.02.2012 1:27

A ja som došla až teraz :heh: . Gratulujem celkovému víťazovi malamutovi Frodovi, ktorého papierové meno som zabudla... ale bol mojim tipom na víťaza :lol: . Troška sme sa vytancovali, ochutnali mňami papaníčko a zákusky, o ktorých chuti budem snívať ešte týždeň :hi: a teraz šup do hajan. :smile:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Laura » Pon 20.02.2012 11:10

Úroveň plesu sa rok od roku znižuje, tento rok namiesto Haly C nás šupli do "obyčajneho" B-čka, občerstvenie bolo tiež na nižšej úrovni ako minulí rok, pokrm bol zväčša z lacnejších surovín, každý účastník plesu mal nárok na JEDEN zákusok,m ktorý bol na jeho stole a tým to končilo.

Na Vicotry show ma zarazilo pri vstupe platenie parkovného :hmm: (Tým organizátori uviedli nepravdivé informácie na svojej stránke, čím vznikla viacerým osobám škoda, ktorú by mali organizátori napraviť, vrátením parkovného, apropo nemáte kontakt na pána Javorčíka?)
Priestory na výstavu boli veľmi stiesnené, oproti minulému roku.

Škoda starého dobrého Šampióna šampiónov, kam mohol prísť iba pes v majetku občana SR, prípade v majetku zahraničného vystavovateľa ale so Slovenským šampiónom. Týmto organizátori podporujú zahraničných vystavovateľov viac ako domácich, čo je smutné, ale čomu sa čudujem veď sme na Slovensku....
"Border collie, pravému a neúnavnému pastierovi by v srdci vždy malo ostať miesto na stádo oviec kľudne sa pasúcich na rozľahlých lúkach a pasienkoch."
Laura
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 701

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Nia » Pon 20.02.2012 11:36

Všeobecne nechápem tie podmienky udelovania šampionátu SR. Ja som si slovenského CH so psom vybehala normálne a teraz hocikto aj s JCH Uzbekistanu dôjde a má plnohodnotného CH SR....nie je to trošku pritiahnuté za vlasy?
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod mint_blossom » Pon 20.02.2012 11:40

Na Victory show mal JCH Uzbekistanu moznost ziskat 2xCAC. Na ziskanie CH SR potrebuje 4xCAC. Alebo to zle chapem? :nwm:
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Nia » Pon 20.02.2012 11:46

Tak potom neviem, lebo jeden pes čo nikdy nebol na Slovensku bol teraz na Victory Show a že vraj splnil podmienky na šampióna SR.... :nwm:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod mint_blossom » Pon 20.02.2012 11:49

Tak potom sme aj my sampion? :nwm: Nemohol byt ten pes v triede Sampionov?
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Nia » Pon 20.02.2012 11:58

Jaj ano ano, bol v šampiónoch...ale aj tak...prídu mi to podmienky pritiahnuté za vlasy....
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod wewerica » Pon 20.02.2012 13:34

Naše úspechy na Victory Show: - handling:
Slovenský čuvač - Sammy Janin Ranč
trieda junior šampión: V1, 2x CAC, Vitory junior Winner 2012, Best of king junior 2012 a nakoniec v záverečných súťažiach užší výber TOP 6 BIG junior 1. FCI :jupi:
Obrázok

V záverečkách o junior BIG 8. FCI som predvádzala aj psa plemena Flat coated retriever, ktorý ale do užšieho výberu nepostúpil.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Mayaa » Pon 20.02.2012 13:48

Najlepšou juniorkou VIII. skupiny FCI bola polovičná sestra našich flatíkov JCH Christmas Bell Black Brianta - Feya, ktorá sa zároveň stala novou slovenskou šampiónkou krásy. Gratulujeme!! :winner:
www.RAVENFIELD.eu
Flat Coated Retrievers
Mayaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Miška a Foxľe » Pon 20.02.2012 13:51

Wewerica a ostatný graatulujemé a Mayaa odkáž polovičnej sestričke tiež gratulujeme na budúci rok sa tam dúfam dostaneme aj my :jazyk: :heh:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: Šampión šamp. & Victory show & Reprezent. ples BA 18.02.2012

Poslaťod Dodikee » Pon 20.02.2012 21:09

Nám sa na Victory Show naozaj darilo :smile:

American Hairless Terrier - JCh. Alesta´s Argonaut - Exc.1, 2xCAC, Best of King, Victory Junior Winner (handler - majiteľ), v záverečných súťažiach v mojich rukách Res. JUNIOR BOG!!!
(Majiteľ: Miki Santner, Slovensko)

Basset Hound - JCh. GRACIELA Queen´s Hermelín - Exc.1, 2xCAC, Best of Queen, Victory Junior Winner
(Majiteľ: Tomáš Szulló, Slovensko)

Irish Wolfhound - JCh. PIPER Surycan - Exc.1, 2xCAC, Best of Queen, Victory Junior Winner, JUNIOR BOG!!!
(Majiteľ: Jana Držiaková, Slovensko)

Obrázok
Obrázok
Dodikee
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 529
Bydlisko: Krajné

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti