Switch to full style
Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky
Odoslať odpoveď

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Štv 01.12.2011 14:26

Narodna vystava predsa len bude, no nie v Presove ale vo Velkej Ide. Spolu NVP+MVP 20-22.07. 2012

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Sob 03.12.2011 13:38

Tak to sme ale dopadli ... :oo: :ua:

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 06.12.2011 0:58

Lenka, nikto Ťa nenúti prísť :)
A taktiež ani do Nitry, keďže sú to tí istí organizátori :)
Dobrú noc :)

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Str 07.12.2011 12:00

anemika píše:BEST IN SHOW NV PREŠOV, 11.09.2011


" A čo bude ďalej? To nikto nevie, pretože akákoľvek tradícia, akákoľvek kvalitná práca človeka, stále sa nájde niekto, komu je to všetko tŕňom v oku... a dnes žijeme v dobe, kedy stačí, keď ste tŕňom v oku hoci iba jednému človeku...Tisícky spokojných ľudí a akokoľvek krásny areál a nadšenie zapálených ľudí nemusí nič znamenať... niekto vám može ukázať svoju nielen krutú, ale aj neúctivu stranu tváre... Ďakujeme všetkým, že ste prišli a boli súčasťou 8. Národnej výstavy psov v Prešove!!!"

Mrg. Viera Staviarska

pochopili? nie? skrátka v Prešove už nie je priestor kde by sa mohla uskutočmiť vystava v zimnych mesiacoch :ua:

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 20.12.2011 11:17

shishi píše:zdravim, mne to nedalo a napisala som na skj ako to je s februarovou vystavou v kosiciach/presove...
odpisali mi: "Vo februári sa žiadna výstava na východnom Slovensku nekoná."

:ua: :ua: pytala som sa aj na narodku v septembri, nijak nereagovali na to...


prave citam tuto stranku, kedze to je aktualne uz aj pre nas, tak ma to dost sklamalo, vychod nic, vsetko len na zapade, cestovat do nitry nie je ziadna vyhra, ale ked chcem stihnut triedu dorastu, asi budem musiet. fkat smutne, ze na vychode sa nic nedeje, Ida je jedina vystava na vychode. fakt smutne..

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Pon 30.01.2012 22:47

skocka píše:
shishi píše:zdravim, mne to nedalo a napisala som na skj ako to je s februarovou vystavou v kosiciach/presove...
odpisali mi: "Vo februári sa žiadna výstava na východnom Slovensku nekoná."

:ua: :ua: pytala som sa aj na narodku v septembri, nijak nereagovali na to...


bohužiaľ, nech sa kolektív NVP a MVP Prešov akokoľvek snažil, tak vhodné priestory na usporiadanie výstavy v košicoch alebo prešove niesu. ja som síce počas ôsmych rokov bola v košiaciach na každej výstave, i keď som s hafanmi nesúťažila, a taktiež som posledné dva roky bola i na prešovských shows. bohužiaľ, i keď nadšenie usporiadateľských teamov je veľké a bolo to cítiť na každej výstave, tak na východe je veľmi náročne zabezpečiť vhodnú halu na psíčkarske aktivity a zároveň zabezpečiť i pohodlie pre vystavovateľov a ich zverencov. čo sme mali možnosť zažiť na februárovej výstave minulý rok. napriek tomu to orgynizátori nevzdali a jesenná výstava bola v prešove jednou z najkrajších. vtedy sa ešte nevedelo že už v ďalšom roku nebude. len dúfam, že tak nedopadne aj veľká ida. tam som zatiaľ nebola, keďže som odkázana na vlaky a s viacerými prestupmi je to už komplikovanejšie. snáď niekedy v budúcnosti. :-)

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Pia 03.02.2012 10:10

Aktualizovala som náš kalendár národnými a medzinárodnými výstavami na Slovensku. Prosím, ak máte informácie o klubových a špeciálnych výstavách na rok 2012, napíšte mi SS a doplním. Ďakujem. :ahoj:

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 11:11

Bude sa konat SpringDanube? Lebo zatim to vyzera ze asi nie :ua:

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 11:24

Bude sa konat SpringDanube? Lebo zatim to vyzera ze asi nie


veru, uz by sa mohli zobudit.....

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 11:54

co mali facebookovu stranku tak ju zrusili. vela ludi sa ich pytalo kedy vyhodia veci na web. ked ju zrusili tak by mohli aspon nieco napisat aby sa clovek vedel zariadit.

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 12:22

Neviem ale v navratke z Trencina prisiel aj kupon na zlavu na vystavu Springduodanube...na ich stranke neviem zistit ani ziaden kontakt, fakt neviem kto to organizuje.....
Ale mna uz asi nic neprekvapi......

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 17:17

Stačí si pozrieť kalendár výstav na SKJ a tam je pri každej výstave aj organizátor :yes: Májovú Springduodanube organizuje SKJ.

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 17:35

Stačí si pozrieť kalendár výstav na SKJ a tam je pri každej výstave aj organizátor Májovú Springduodanube organizuje SKJ.


No ja to v sekcii "vystavny kalendar 2012-2013" nejako nevidim :nwm:



edit: aha! uz ano :hi:

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Uto 28.02.2012 21:07

tak teda skusim zajtra zavolat.

edit: taaak, nicoho sa vraj nemame obavat. vystava bude :smile:

Re: Zoznam výstav v roku 2012

Sob 03.03.2012 21:58

Ozaj a bude aj oblastná výstava polovníckych plemien v Báči newiete nikto nič ??? :ach:
Odoslať odpoveď