CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod Siss@ » Pon 30.01.2012 18:54

no ja som tiez bola poslednykrat v Trencine :censored: najviac ma dostalo, ked som tam sla v sobotu na vyhodnotenie JH za minuly rok a im sa stala chyba v systeme a cele to dodrbali... akoze diki moc, toto bolo uz fakt vela -.-" potom sme s Angie behali po vystavisku a riesili JH lebo ako des a hruza... nakoniec to dopadlo tak ze vyhodnotenie JH za 2011 bolo aj v nedelu, a uz spravne... :ach:
kopa ludi, desne teplo pri zavereckach, malo miesta... strasnee.. aspon ze Gwenuu dostala V1, CAC, CACIB a Flynn VN1, ale aj tak...v Trencine ma uz neuvidite :ahoj:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod katkariinka » Pon 30.01.2012 19:20

My sme boli v hale 4, kruh 4. S miestom som az tak problem nemala, ani zima by nebola, keby stale neboli otvorene dvere- tahalo na nas a cakat s nahacmi do pol druhej bolo veru dost.

P.rozhodca mal zjavne "nastudovany" standard a ma aj merac v oku, ked mojmu psovi vytkol vysku.
Ale nevadi, Nadejny sice nepotesi, ale co uz narobime.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod skocka » Pon 30.01.2012 19:29

katkariinka my sme boli v kruhu 6 vedla vas, ja som sa tiez cudovala, ze dvere estale otvorene a nahacikovia tam boli pozakryvani, lebo im musela byt isto zima a ten vas rozhodca, och, nam na posobil velmi prisne a nemilo, posudzoval nas v sutazi najkrajsie steniatko vystavy a fakt na mna urobil divny dojem.
skocka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Kosice

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod katkariinka » Pon 30.01.2012 20:06

vedla nas nebol kruh 6...
Boli sme v hale 4 a tam boli kruhy 2,3,4.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod meggie26 » Pon 30.01.2012 20:14

Katkariinka nebola si si u nás kúpiť mývala tuším :lol:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 30.01.2012 21:28

Ja teda neviem, ale čo sa od minulého roku zmenilo? :lol: Min. rok sme boli v hale 4 na poschodí, bolo to to isté, čo tento rok v hale 4 na prízemí. Pomerne dosť ľudí, psi tam zúrili, ale to sa dá čakať, nikto na nikoho nebral ohľad, ale čo čakáte?

Tiež som bola v kruhu číslo 3, rozhodkyňa sa ku psoch chovala milo, posudok diktovala zapisovateľovi, to je pravda, ale zasa nič nové. Angličtina ma zrovna nepotešila, ale tak najvyšší čas sa jej začať riadne venovať. :lol:
Máme to doma, takže isto pôjdeme aj nabudúce.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod Lindchen » Pon 30.01.2012 21:41

Ináč tú angličtinu v posudkoch sme riešili a dostali sme info, že posudok môže byť napísaný v ktoromkoľvek jazyku FCI. Takže sa nečudujte, keď budete mať posudok aj v nórčine :rip: :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 30.01.2012 21:44

my už sme dostali v angličtine v Brne, len nie všetky slová človek vie prečítať a hl. keď vie po anglicky prd :D
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod katkariinka » Pon 30.01.2012 22:32

no my sme lustili aj slovensky posudok :lol:

meggie26 píše:Katkariinka nebola si si u nás kúpiť mývala tuším :lol:
Ja nie, ak to bola taka fesna blondinka, tak to bola kamoska - spolucakatelka :lol: Ale myval jej velmi pomohol zobudit jej sucinu z letargie. :jop:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod meggie26 » Pon 30.01.2012 22:50

jj taká blondínka som myslela, že si to bola ty, lebo veľa nahatých tam nebolo :lol:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod drymarchon » Uto 31.01.2012 1:48

mňa ešte celkom udivila tá nálepka zákaz vstupu psov na toaletách :ach:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod skocka » Uto 31.01.2012 1:57

katkariinka - tak to si potom bola v nedelu, my sme boli v sobotu, to boli v hale 4 kruhy 3, 4, 5 a 6
skocka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Kosice

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod ivana1 » Uto 31.01.2012 8:05

drymarchon píše:mňa ešte celkom udivila tá nálepka zákaz vstupu psov na toaletách :ach:

Tá je tam už roky. :ach:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod drymarchon » Uto 31.01.2012 14:23

ja som tam bola prvýkrát. a to som ešte nevidela. koľkokrát som bola na výstave sama a to sa mám zakaždým niekomu cudziemu prosiť aby mi postrážil psa? :ua:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 31.01.2012 19:16

hej, hej v TN je tá nálepka vycapená, čo si pamätám. jeden z unikátov. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti