CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod lavyrle » Uto 31.01.2012 20:49

No aj my sme boli zhrození z tejto výstavy. Bola to naša prvá výstava dnu, ale zostali sme v šoku. Jednak asi zlyhala aj organizácia, ale na druhej strane - aj samotní psíčkari niektorí boli totálne neohľaduplní :nwm: my sme prišli asi 15 minút pred začatím posudzovania - ok, mohli sme prísť aj skôr. Ale niektorí tam mali rozložené - veľké klietky so psami, vedľa vdte-tri stoličky a ešte aj stolík. A rozvalení si tam čítali knihy :pac: ostatní pomaly nemali kde ani stáť, nieto ešte rozložiť čo len jednu stoličku. Takže ak by som videla, že je tam takáto tlačenica, tak by som sa trošku posunula, zbalila čo nie je nutné a uvoľnila aspon trošku miesta aj druhým.
Druhá vec - mužské záchody. Môj muž sa skoro pogrcal - smrad sa šíril aj na chodbu :censored:

My sme dostali V2, r.CAC v otvorenej triede, takže spokojnosť. Mám pocit, že nášmu salámistovi ten humbuk vôbec nevadil, dokonca už v kruhu, ked sme čakali kým obzrú tých dalších - tak si aj ľahol a tváril sa, že hodí aj šlofíka :heh:

Výstava vonku a dnu je teda parádny rozdiel - aj napriek tomu, že nám v Bystrici naposledy pršalo. Nášmu krátkosrstému psovi to zrovna nevadí
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod Mirka & Tyson » Str 01.02.2012 15:16

Nas polobrasko v nedelu Best of Day :))))) sa veeelmi tesime vsetci :)
Inak v nedelu kopa ludi, presne viem, preco svojho pesana do Trencina netaham a uz sa mi to potvrdilo asi po tretikrat, ze nikdy ani nahodou ...

Este foto americky stafordirsky terier Zerro Szalai´s (CAC, CACIB, BOB, BOG (3. FCI), Best of Day)

Obrázok
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod wewerica » Str 01.02.2012 20:10

No podľa toho čo tu čítam...Neviem či som si ja zvykla alebo som mala iba dobrú náladu, ale nezdalo sa mi to až také zlé, proste čo som čakala to sa naplnilo. Každý rok je Trenčín napráskaný, veľa ludí málo miesta, takže pre mňa nič nové, radšej som si užívala výstavnú atmosféru :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: CACIB Trenčín 28.- 29.01.2012

Poslaťod dogsite » Pia 03.02.2012 19:30

ivana1 píše:
dogsite píše:a rozhodca? :joint: vyborny 1 ale bez titulu :aaa: asi sa zasekol ako papagaj :haha:

Nemali ste Šimeka? Lebo ten bol taký u nás včera. V2 bol vždy bez titulu... A aj my sme dostali V1 bez titulu v triede mladých - že je dlhšia. V posudku má "mierne dlhší rámec" - no áno, ale prvý raz som sa stretla s tým, že z tohoto dôvodu by nedal rozhodca titul... No neva, nie každý deň je nedeľa. Posudok sme inak mali veľmi pekný, hoci som čakala, že tam nadiktuje niečo ako "kožuch v čistiarni"... :smile:


presne jeho sme mali :aaa: my sme nedostali CAJC preto lebo moj bol trosku viac aktivny :haha: pekne stal ale aj trosku skackal
a druhy pes preto nedostal, lebo bol velmo kludny :haha:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti