Žitnoostrovská OV poľovných psov - Báč 28.05.2011

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Žitnoostrovská OV poľovných psov - Báč 28.05.2011

Poslaťod Lenďa » Pon 14.03.2011 19:27

ŽITNOOSTROVSKÁ OBLASTNÁ VÝSTAVA POĽOVNÝCH PSOV

Do kalendara vystav si mozete pridat dalsiu akciu - Zitnoostrovsku vystavu polovnych plemien, ktora sa bude konnat 28.5.2011 v Báči nedaleko Samorina.
Podrobnejsie informacie, vratane on line prihlasovania, najdete na http://www.vystava.lukka.info
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod Nia » Pon 14.03.2011 20:22

Inak viem že asi blbá a smiešna pripomienka, no napríklad čo taký york? v Maďarsku je braný ako poľovný pes, takže môže sa zúčastňovať týchto výstav.....ako je to tu? len čisto informatívne sa pýtam :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod Lenďa » Pon 14.03.2011 21:17

U nas su yorkovia v klube spolu s ostatnymi teriermi, takze by to asi mohlo byt aj pre nich. Zajtra ti to presne zistim a dam vediet.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod Lenďa » Uto 15.03.2011 8:01

Smola, u nas je yorko zaradeny medzi spolocenske plemena...takze sa ho tato vystava netyka.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod Lenďa » Uto 15.03.2011 9:05

Trosku zmatkov na uvod...dufam, ze mi to prepacite: :smile: -)
Prave mi telefonovali organizatori, ze cela III. skupina FCI je zaradena medzi polovne plemena a tak sa tato vystava tyka aj yorkov. Aj ostatnych malych terierikov.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod lucik » Uto 15.03.2011 9:45

haluz.. a retrievri? lebo keď to bolo po minulé roky niekde na maďaroch (v SR ale na juhu), tak som sa pýtala a vraj to pre stavače a tak, retrievri nie..
Edit: :pac: blbá otázka, rozhodcovia sú aj pre VIII. FCI skupinu, takže retrievre tiež :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod Fraga » Uto 15.03.2011 11:14

Offtopic: :lol: haha aká domotaná téma :heh: no uvidíme, možno pôjdeme :smile:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Žitnoostrovská výstava poľovných psov, Báč, 28.5.2011

Poslaťod Lindchen » Str 16.03.2011 9:31

Zaujímavá akcia :smile: . Škoda, že tie výstavné poplatky udú už do takých výšok, že... :oo:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov


Re: Žitnoostrovská OV poľovných psov - Báč 28.05.2011

Poslaťod wewerica » Str 25.05.2011 20:24

Ahojte,
Hľadám odvoz na túto výstavu, najlepšie z Trnavy alebo okolia, príplatok na benzín je samozrejmostou. Ďakujem!

Zároveň ponúkam vystavenie Vášho psíka na tejto výstave, tak píšte :no: môj web www.doghandling.weebly.com
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Žitnoostrovská OV poľovných psov - Báč 28.05.2011

Poslaťod wewerica » Štv 02.06.2011 9:32

Takže táto výstava dobre zorganizovaná, nato že to bola len OVP tam bolo celkom dosť psov :jop: akurát zážitok z výstavy pokazil hustý dážď, ktorý utíchol až keď začali záverečky...
Čo sa mne osobne nepáčilo že záverečky dali na pódium asi 4x4 metre, mne tam psica nechcela ísť tak sem ju museli vykladať, aj niektoré iné psy tam nechceli po úzkych schodoch ísť hore, a keď sme išli o víťaza výstavy tak nás na pódiu bolo minimálne 20 a sme sa nepomestili musieli sme všeliako stáť ani rozhodca medze nami nemohol chodiť...podľa mňa to kludne mohli dať vedla toho pódia.
Takže čo som vystavovala:
Maďarská vyžla - Asia Zara Nádejný Sen - V1, víťaz triedy, oblastný víťaz (asi zo 6 vyžiel)
Junior Handling s Asiou - 2. miesto zo štyroch :smile:
:ahoj:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá


Späť na Výstavy v minulosti