CACIB Veľká Ida (KE) 23.- 24.07.2011

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: CACIB Veľká Ida (KE) 23.- 24.07.2011

Poslaťod Nisus » Štv 04.08.2011 20:03

Mackie pokiaľ viem, tak organizátori sú na df, tak nechápem, prečo by sa k tomuto nemohli vyjadriť verejne :ach:
Offtopic: EDIT: Inak ty si mi to tiež mohla napísať súkromne a vidíš, neurobila si tak :no:
Naposledy upravil Nisus dňa Štv 04.08.2011 20:19, celkovo upravené 1
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: CACIB Veľká Ida (KE) 23.- 24.07.2011

Poslaťod Mackie » Štv 04.08.2011 20:07

Offtopic: iste ze by mohli, ale istejsie je napisat priamo
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: CACIB Veľká Ida (KE) 23.- 24.07.2011

Poslaťod Sonča & Baffy » Sob 20.08.2011 20:57

Tak vidím, že hodnotíte výstavu. Už idem po funuse... asi. Takže nečakám odpoveď. :ach:
Toto bola prvá výstava v mojom živote a pravdepodobne to môže za to, že som neodišla totálne znechutená. Na bojové podmienky (toi-toi) som zvyknutá - ja a pes sme sa zo 3krát za celý víkend v nej tlačili. :D Parkovanie bolo na figu, ale mne to neprekážalo. Prvý deň som nebola sama, takže prepravku, stoličku a kanisterku s vodou sme si nejako rozdelili.. Druhý deň som bola len so psom, prepravku som nemala... Degeši ma dosť srali a aj kruhy boli dosť natlačené. Mne sa na výstave páčilo to, že to bola výstava - boli tam psy, ľudia, rušné prostredie, stánky, ukážky agility... Agility sme ukážkovali aj my (to si všetci užili hecnutú borderu, ktorá nedokáže ovládať samú seba, nie to aby som ju ovládala ja - vďaka BOHU za vysielačky :D )
Chcem ísť aj na NVP v Prešove, som zvedavá na rozdiel. :)

Vystavovanie ma inak nebaví. Ani psa. Hrôza. Rozhodkyňa pre bordery bola otrasná. Ani sa neusmiala. Br. A na NVP tiež nevystavíme.
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti