East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod krissty » Ned 20.02.2011 22:51

Chcem sa opytat ci sa niekde daju dodatocne zapisat vysledky do PP, s malou sme si vybehali PUPPY BIS 2 ale cakame na exportne papiere tak ci este sa to bude nejako dat :nwm:
krissty
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Smižany

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod MIRBULLO » Ned 20.02.2011 22:51

Ake je meno toho PAAANA rozhodcu?Ake plemeno posudzoval?Zas netreba ho za to hned sudit,mozno nam zamrzol o stolicku. :heh:
MIRBULLO
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod leuska » Ned 20.02.2011 23:15

Ja som dnes bola celkom spokojna,sice bola zima,ale mne zima nevadi,dobre som sa obliekla :no: S miestom to nebolo take kriticke,chodit sa dalo,kam som chcela ist,tam som sa bez vacsich problemov dostala :smile: Prisli sme skor,takze sme si chytili dobre miesto a este sme mali krajny kruh,takze dalsie plus :lol: Vraveli ste,ze v piatok a v sobotu bolo zle ozvucenie v zavereckach,ja som dnes vsetko krasne pocula a aj videla,kedze tam uz nebolo narvane :yes: Boli tam veci,ktore by ma mohli znechutit,napr. toalety,ale mna taketo situacie nevytocia,kedze s tym uz aj tak nemohli nic urobit :ach: Jedlo,pitie,kavu...som mala z domu,takze tieto veci som tiez neriesila :joint: Isla som tam hlavne kvoli vystaveniu psa a s tym som bola spokojna,ine veci neriesim :yes: Kvalitny rozhodca,prisny,pedantny,to mam rada :smile:V str. triede som bola s Polkou,mladou handlerkou,ktora nakoniec ziskala aj bobika,takze nas vysledok V2,R-CAC a super posudok:no: Pristavila som sa pri Bibiane,ta mi chvilku postrazila a vyhladkala Dinu,kym som zapisovala vysledky :lol: A inac az doma som zistila,ze ta baba,co mi to zapisovala,mi tam napisala R-CAJC :pac: No tak hadam z toho nic nebude, J preskrtnem a hotovo,mam v papieroch neexistujuci titul :aaa:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod pssimon » Ned 20.02.2011 23:20

Na dnešnej výstave bolo pozitívne jedine to, že môj psík získal CAJCa a dokončil si tak juniorského šampióna. To je tak asi celé pozitívum dnešného dňa.
Na výstavu do Prešova som sa prihlasovala len z toho dôvodu, že som čítala aké sú tam super výstavy, výzdoba,.... Vraj tam bývajú najkrajšie výstavy na Slovensku. Chcela som to zažiť, a to aj napriek tomu, že cesta na výstavu nám trvala 4hod.
Po dnešku môžem povedať, že na východ na výstavu už nikdy viac! Tá zima v hale bol ten najmenší problém. Hoci som úprimne ľutovala ženy z SKJ, ktoré tam mrzli 3 dni na chodbe. Ešte aj náplň v tlačiarni im vraj mrzla.
Viac mi vadil ten neporiadok. WC bolo v katastrofálnom stave. Myslím si, že 3 dni ich neumyl nikto. Odpadky všade po zemi, toaletný papier dali len ráno 1 kotúčik, mydlo nebolo ani ráno a červené kohútiky na teplú vodu boli odstavené.
Na vstupe do haly nám pásky na rukách nezabudli skontrolovať ani raz, ale že majú pred sebou obsr... schody to im neprekážalo. Okolo celej haly neskutočný neporiadok /staré pneumatiky, plastové fľaše/, ktorý nebol spôsobený len psíčkarmi. A vnútrajšok haly tiež nebol pred výstavou uprataný! Myslím si, že usporiadať medzinárodnú výstavu v takýchto podmienkach je skutočne hanba. Radšej mala byť výstava zrušená, ako keď sa má konať v takýchto podmienkach. Ja verím, že nájsť vhodný priestor na takúto akciu je problém. Ale keď nie je na východe priestor na takúto akciu, tak nech sa tam robia len oblastné výstavy /alebo žiadne/. Organizátori zabezpečili kvalitných zahraničných rozhodcov. Ale som zvedavá, koľkí z nich im na takúto výstavu prídu aj na budúci rok. My sme mali rozhodcu zo Švédska. Pokiaľ je na Slovensku prvý krát, tak sa asi veľmi čuduje, že Slovenskou patrí do EU.
pssimon
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod xica » Pon 21.02.2011 8:49

Pripajam moje pocity....po preludnenej vystave v TN som sa do Presova neskutocne tesila, isli sme len na piatok...

Rano vstavat o 4.00 - desiva jazda cez Horehron po niecom, co sa ani neda nazvat cestami. V KE sme sa polhodinku pomotali, popytali soferov na krizovatkach, no nakoniec sme nasli smerovky a prijazd sme zvladli :)...len skoda, ze smerovky neboli uz na okruhu KE...

Pri vstupe ma ludia prekvapili, asi sme mali stastie, ale boli vseci ochotni a mili, ano kontrolovali mi pasku takmer zakazdym, ale furt lepsie ako v TN, kde ani pasky neboli :hmm:

Boli sme hned v kruhu 4 pri vstupe do haly, zima kus bola, odniesla som si nadchu a zapal dutin, ale co bolo pre nas podstatne, pri kruhu sa dalo normalne existovat :jop: , ziadna tlacenica

Ozaj ma zarazili len dve veci - malo otvorenych zachodov a ludia, ktori si nevedia spratat po vlastnych psoch :kak:

Potesilo ma, ze som stretla Nisus a hrusku, nas mlady dostal V2, ku tomu paradny postroj, vankus na cestovanie a este si v jednom stanku "ukradol" susene usko.

Celkovo som bola s vystavou spokojna, urcite sa na vychod vratim.....(minimalne zapisat vysledky do PP) :lol:
xica
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62
Bydlisko: Valaská

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod wewerica » Pon 21.02.2011 8:56

neviete niekto vysledky z JH? staci prve 3 miesta..
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod anemika » Pon 21.02.2011 10:01

Myslim, ze sa neda podla jedneho nahradneho miesta posudzovat vsetky vystavy v PO a na vychode a hned vynasat sudy.. Boli vzdy na urovni. je jasne, ze keby sa toto malo opakovat v buducnosti, do tejto haly ani ja uz neidem.plus vela mojic znamych, nie je prijemne, ked vystavujete psa v kruhu plnom :kak: verim a dufam, ze jesenna narodna bude uz v mestskej hale v PO, tak ako vzdy krasna vystava na vysokej urovni.
Mozno sa tu zastavia organizatori a napisu svoj postreh, ci vysvetlenie. tak teraz uvazujem, ci by nebolo byvalo lesie riesenie predsa len ten zimak v PO.chladno, ako chadno.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod pigie » Pon 21.02.2011 13:45

ktore bez problemov nechali psov ocurat auta

Offtopic: Viem, ze to sem nepatri, ale ak ma chcete na 100% nasrat, dovolte to svojmu psovi pred mojimi ocami. Jedna z veci, ktoru bytostne neznasam, hlavne, ked ostavaju auto cudzieho. Ak ostavaju svoje OK (poznam aj take pripady), ale panicek zvycajne necha ostat aj cudzie. Otvara sa mi nozik vo vacku.

Ale k teme, tiez by ma zaujimali vysledky. Nevie niekto, ci budu niekde, nebudu?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod wendy1 » Pon 21.02.2011 14:15

My sme boli v sobotu a podla mna to nebolo az take hrozne. Usporiadatelia v pohode, akurat ma tiez prekvapilo ze mi nikto nekontroloval vet. preukaz. Zachody je pravda ze fungovali asi 4. Ale my sme mali okolo jedenastej aj mydlo, utierky a toaletny. Co mi akurat vadilo, tak bol prievan. Takisto som videla aj vedra s mopmi. Ale v Presove to urcite bolo krajsie. :yes:
V Kosiciach mame ozaj lepsiu halu Steel, ale asi by sa nezmestili do ceny. V Barci je vraj tiez velmi pekna vystava ale vonku, nie halova. Este som ju nezazila tak dufam ze bude. :smile:
My sme v triede strednej ziskali V2 R.CAC zo styroch. Sucka na prvom mieste bola velmi krasna, majitelke gratulujem. :winner:
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod bobacik » Pon 21.02.2011 14:24

Podelím sa aj ja so svojimi pocitmi z výstavy. Bola to naša pravá výstava môjho psa aj mňa. Neskutočne som sa na ňu tešila a poctivo pripravovala spolu s mojim hafanom.Zo začiatku som zvažovbala, či pre zmenu miesta konania sa výzstavy vôbec zúčastním. Cesta na výstavu kombinácia autobusov a vlaku nám trvala dlhých 6 hodín, čo bolo vlastne šťastie, pretože hafan bol taký unavený, že nevnímal v hale ani zimu, ani málo miesta a po príchode slastne spal.Mne zima, ani nie najkrajšia hala neprekážali.Stretla som sa so zanietenými psíčkármi,videla som krásnych psov.Ocenila som hlavne kvalitného zahraničného rozhodcu, ktorý nás posudzoval prísne a dostali sme V1 a nášho prvého CAJCa.Na výstavu som išla nie pre svoj oddych a relax, ale pre odborné posúdenie môjho psa a načerpať nejaké skúsenosti.V tomto som sa nesklamala a moja veľká vďaka patrí organizátorom, že to nevzdali a spravili všetko pre to, aby sa výstava nezrušila.
bobacik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Bydlisko: Žarnovica

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod shirae » Pon 21.02.2011 18:21

tak u nás to nebola ani prvá ani posledná výstava, pobehali sme toho už dosť......ale teda musím povedať, že jedna z najhorších, ak nie najhoršia. čo je moc to je moc. výška výstavných poplatkov stúpla za posledné dva roky dosť značne. mrzí ma ale, že úroveň výstav je tam, kde je a tieto priestory boli na zaplakanie. pýtala som sa košičanov, či má ešte takáto hrozná hala nejaké využitie, a oni, že výlučne na rokové koncerty.."to vieš. v noci nič nie je vidno a pre podgurážený dav fanúšikov je toto ideálne miesto". a vystihol to stopercentne. Medzinárodná výstava psov?? :heh: možno je ťažké nájsť priestor, v ktorom také niečo majiteľ povolí. každý si predstaví pod výstavou psov možno akurát kopu smradu a sračiek, tak čo by sme chceli..... a bohužiaľ pri poriadkumilovnosti našich vystavovateľov ani nie sú ďaleko od pravdy. čo si donesieš, to máš. neodnesieš si aj tak skoro nič :ha: ten nevyhnutný čas okolo kruhu pretrpíš, berieš posudok a dohodneš si s priateľmi nejaké normálne miesto na posedenie a pokec, prípadne obed a základnú hygienu (aspoň umytie rúk v teplej vode pred jedlom :vykricnik: :vykricnik: , čo už je dnes podľa hygienika povinnosť poskytnúť). vybojuj si miesto, dones stoličku, teplé deky :heh: , domysli si kultúru stravovania... na wc nechodievaj, kým ti nejde o život :pac: ked si na to pripravený, zvládneš to, ale aj tak sa nájde ešte čosi navyše, čo prekvapí. bez urážky, na slovensku je to tak, zvlášť na východnom. ved ked sa ti tam niekde v dave vy.ere pes, však to sa stratí, že??? stačí sa tváriť, že to nebol ten môj :ua: je mi ľúto, že medzinárodná výstava takýmto spôsobom prezentuje slovensko. a ked sa na takúto výstavu skladáme po 40 e, to je silné kafe. je mi ľúto organizátorov, že sa dostali do takejto situácie. neviem, či je vždy dobré organizovať výstavu za každú cenu, ale asi sa už od vystavujúcich očakáva, že ako vždy privrú obe oči, zabudnú, a pojdu ďalej. :prd:
shirae
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 897
Bydlisko: Potvorice

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod ZEva » Pon 21.02.2011 20:11

shirae absolutne suhlasim s nazormi a vyborne napisane :jop: az sa hambim ze som kosicanka
ZEva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: Košice

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod MIRBULLO » Pon 21.02.2011 20:33

Presne tak shirae.Vystavovatelia posomru este tyzden mozno dva a potom sa na to uz zabudne.A usporiadatelia?Tym to je tak fuk.Urobia dalsiu vystavu niekde v stodole,buchnu poplatok 50eur a my ked chceme vystavovat zaplatime.Bohuzial realita je taka.
MIRBULLO
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod Nisus » Pon 21.02.2011 20:39

Básnická otázka z mojej strany: Som len zvedavá, čo za cirkus by ste robili, keby sa výstava zrušila. Poplatky by sa nevracali, pretože čítame propozície, že áno.
No a teraz trošku z iného kúsku. Výsledky budú zverejnené na stránke výstavy už čoskoro. Berte prosím ohľad, že výsledky nenahadzuje stroj, ale živá bytosť a tak treba brať ohľad na to, že nahodiť cca 1700 výsledkov + záverečné súťaže nie je jednoduché. :ach:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod tamik » Pon 21.02.2011 21:03

Samozrejme za sa musi na vsetko ponadavat, hlavne ty co su z ineho nez vychodneho slovenska. Ved vsetko musi byt vsade lepsie nez na vychode. Najvetsie nestastie na co sa tu vsetci stazuju je po zime toaletak. Keby sa vsetci tak starali o :kak: a cikanie svojich psov hned by to inac vyzeralo. Jasne ze to nebol ziaden luxus, ale kto prisiel psa vystavil a o to slo. Klobuk dole za peknu ucast zahranicnych rozhodcov. Na jesen sa zas vidime :ahoj:
tamik
Nováčik
 
Príspevky: 40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti