East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod pigie » Str 23.02.2011 13:51

nesedi, lebo druhe miesto bola fundelka a tam je niekto iny a prve tam nie je...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod Nisus » Str 23.02.2011 13:53

Ak je to naozaj tak, tak potom sorry a budeme sa snažiť s tým niečo urobiť. Najlepším riešením vidím porovnávanie pomocou fotiek. Takže treba vydržať a bude to.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod pigie » Str 23.02.2011 13:55

OK, ja som si len chcela pozriet vysledky, ci mi sedia s tym, co mi ludia ponahlasovali a toto mi nesedelo, preto sa pytam.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod bubka » Str 23.02.2011 14:04

Aj zo soboty je chybne poradie pri Najkrajsom pare. 1. yorkovia, 2. weimarani a 3. australske ovciaky
Akurat som to pozerala na videu, tak sa mi nezdalo s tym, co som citala v dokumente :)
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod chimney » Str 23.02.2011 16:59

Bavlnka píše:No nedá mi aby som neprispela svojimi dojmami z EAST CUPU 2011. Vystavovali sme v sobotu. Hala je žiaľ príšerná stará od podlahy až po tie závesy (ale buďme radi že organizátori zohnali aspoň toto a nemuseli výstavu zrušiť, hala teda možno nieje hodná medzinárodnej výstavy ale čo už? Viacerí ste tu písali, že by ste chceli Steel arénu - to by sme sa ale nedoplatili!!!) Prešovská hala sa s tým nedá porovnať ale prečo sa tam výstava nekonala vie asi iba prenajímateľ haly...??? V hale bola ozaj hrozná zima, naozaj bolo vidieť vydychovaný vzduch a celý čas som bola v kabáte, ten som dala dolu pred vstupom do kruhu. Tie biele lepiace pásky na koberce v kruhoch.... no čo už na to povedať? Rozhodca Juan Naveda prišiel až zo Španielska, bol prísny ale dostali sme najlepšie hodnotenie, takže z tejto strany úplná spokojnosť. Veľkou výhodou pre nás bolo, že sme mali výstavu v rodnom meste a nemuseli vstávať ani o polhodinu skôr. Vonku bola hrozná zima ale zase vezmite do úvahy ďaľšie pozitívum a to, že sa neplatilo za parkovanie! Inak si za parkovanie bežne pýtajú od 3 do cca 7 eur aj v takých mestách ako je Banská Bystrica. Na druhej strane ma trochu prekvapilo, že aj keď niekto prišiel iba na záverečky platil vstupné v plnej výške. WC-ko som naštastie nemusela použiť lebo to žiaľ hodnotím absolútne negatívne. Stánkov bolo asi pomenej ako býva v PO ale v tej zime sa nečudujem. Psící čúrali kade kde čo som si všimla a ľudia to potom iba zahádzali vreckovkami... v kruhu pre záverečky sa veľmi šmýkalo, ozvučenie zlé, osvetlenie dobré, na záverečkách som si takmer kľakla do zvyšku :kak: to ma zaskočilo! Po súťaži dieťa a pes mohol niekto ísť povedať deťom, že už môžu ísť k rodičom a nie nechať ich tam stáť aj keď sa už hodnotil JH! V Prešove bolo aj omnho krajšie prostredie na fotenie (ploty boli čisté pri každom bola výzdoba z umelých a sušených kvetov) tu mi to chýbalo asi to už organizátori nestíhali. Čo na záver? Ďakujeme, že sa výstava East cup konala aj tento rok a prídeme aj na ďaľsí ročník. :winner:


pockat,pockat, akoze aj v takych mestach ako je BB?????????, viem, ze je to offtopic, ale neda mi zareagovat
http://bliss2you.sk/ náramky proti urieknutiu KABBALAH,polodrahokamy, bižutéria, vlasové ozdoby
http://www.frompyrlandia.webnode.sk/
chimney
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 139
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod sjulia » Str 23.02.2011 17:07

Offtopic:
chimney píše:
Bavlnka píše:... do úvahy ďaľšie pozitívum a to, že sa neplatilo za parkovanie! Inak si za parkovanie bežne pýtajú od 3 do cca 7 eur aj v takých mestách ako je Banská Bystrica...


pockat,pockat, akoze aj v takych mestach ako je BB?????????, viem, ze je to offtopic, ale neda mi zareagovat


Chimney, ano aj v BB brali poplatok za parkovanie, na tých dvoch parkoviskách ktoré boli vpredu. Zo zadu, od benzínky, nevyberajú, lebo to ani nie je strážané... :ha:
sjulia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1021
Bydlisko: Košice

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod chimney » Str 23.02.2011 17:17

nechcela som to tu rozoberat, ale reagujem na poznamku v "TAKYCH" mestach, to su ake??
http://bliss2you.sk/ náramky proti urieknutiu KABBALAH,polodrahokamy, bižutéria, vlasové ozdoby
http://www.frompyrlandia.webnode.sk/
chimney
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 139
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod Kača » Str 23.02.2011 17:18

Asi to bolo myslené ako "menšie mestá".
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod Bavlnka » Str 23.02.2011 17:25

chimney píše:
Bavlnka píše:ďaľšie pozitívum a to, že sa neplatilo za parkovanie! Inak si za parkovanie bežne pýtajú od 3 do cca 7 eur aj v takých mestách ako je Banská Bystrica.
pockat,pockat, akoze aj v takych mestach ako je BB?????????, viem, ze je to offtopic, ale neda mi zareagovat


chimney - no že je už pomaly celkom bežné, že sa za parkovanie platí všade či už je to nejaké veľké mesto ako Bratislava, no a medzi inými sa platí napríklad aj v menšom meste v Banskej Bystrici, preto vravím, že som bola milo prekvapená, že sa v Košiciach parkovné neplatilo. Veď kto vystavuje ten vie, že výdavky na výstavu to nie je iba poplatok za výstavu ale aj peniaze na cestu (či už na vlak alebo benzín do auta atď...) a ešte parkovné k tomu. Pekný deň prajem :ahoj:
Ďakujem vám za modlitby o uzdravenie mojej milovanej sestričky!

http://zenobiaslittlesun.webnode.sk/
Bavlnka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Bydlisko: Košice

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod chimney » Str 23.02.2011 18:49

To je sice pravda ze potesi parkovne zdarma, ale v BB niesu zase poplatky za vystavu prehnane, tak to parkovne sa da. Aj ked za to parkovanie v BB, no...pomlcime o jeho urovni :D
Ale stale sa drzim svojho nazoru, ze na vychode, ani u nas v strede slovenska nie je priestor na medzinarodnu vystavu v chladnych mesiacoch. Ziadne vystavisko tu nie je a to je jednoducho fakt, ktory nik nezmeni. Da sa spravit krasna medzinarodka ale niekde von, na ihrisku, ale nie vo february v malej smradlavej telocvicni. Kazda takato vystava posobi, ze je nasilu vtrepana, len aby bola medzinarodka na vychode. A tym nechcem utocit v ziadnom pripade na vychodniarov :angel: Podla mna by sa velmi zislo urobit poriadne vystavisko niekde okolo Kosic, nie len koli vystavam psov, jednoducho je to tam potrebne. (Taky Kosicky Agrokomplex :no: ) Kazdy kto ide na takuto vystavu, musi cakat, ze pohodlne to tam urcite nebude. Ono je fajn predstava mat na Slovensku o par CACIBoviek viac, ALE...to ALE tam jednoducho je... kvalita a uroven je to strasna, podla mna sa to neda porovnat z NR alebo BA. Ja proste nenavidim zimu, spinave zachody a malo miesta a to sa zial v tejto Kosickej hale zmenit neda, lebo ten majitel podla mna nie je normalny. A preto nikomu neverim, kto bude pisat ake to tam bolo uzasne...lebo slova ako "fajn, pohoda" pouzite v tejto teme,vo mne evokuju len to, ze nechcete urazit organizatorov a ze sa to tam akoze dalo vydrzat...
http://bliss2you.sk/ náramky proti urieknutiu KABBALAH,polodrahokamy, bižutéria, vlasové ozdoby
http://www.frompyrlandia.webnode.sk/
chimney
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 139
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: East Cup 2011 CACIB Prešov, 18.-20.02.2011 -> KOŠICE

Poslaťod Mackie » Str 23.02.2011 19:24

Offtopic: marcova vystava zahrady ci co to je v Mestskej hale potvrdena, tak aj ked to nie je moja parketa, pojdem pozriet a uvidime, co "nove" nas tam caka
ak sa prave nebude hrat hadzana, bude snad hala dostatocna aj na take veci, ako je vystava psov
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti