WDS Salzburg (A) 18.- 20.05.2012

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: WDS Salzburg (A) 18.- 20.05.2012

Poslaťod Sára Jack Russel » Pia 13.01.2012 20:41

No tak aby sme to do prvej uzavierky stihli ;) Strašne sa teším a ako vydím tak to bude prvá výstava nášho šteňaťa :D Ale veľky peso sa už nevie dočkať aby sa ukázal v plnej krááse! ;D A asi aj na junior handlingu sa predvedieme!
I malý pes dokáže vo vašej posteli zaujať takú polohu, aby pre vás neostalo prakticky žiadne miesto.
Sára Jack Russel
Okoloidúci
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Poprad

Re: WDS Salzburg (A) 18.- 20.05.2012

Poslaťod Siss@ » Str 25.01.2012 23:00

da sa prihlasit online?? :angel:




edit: uz som nasla :ha:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: WDS Salzburg (A) 18.- 20.05.2012

Poslaťod Tao » Štv 26.01.2012 8:53

hermy69 píše:Ahojte! Počula som, že na svetovke sa nebudú posudzovať psy s kupirovanými chvostami. Neviete, je na tom niečo pravda??


čo ja viem, tak sa nebudu posudzovat. ale či len s kupirovanymi chvostmi alebo aj s kupir.ušami. to ti neviem povedať. :nwm: taktiež ti neviem zaručiť, či kupírovaneho psa pustia vôbec na výstavu. známy sa na jednej nemenovanej výstave ktorá to mala uvedené v propozíciach,nedostali ani len cez vstup na výstavisko a odišli. bol tam úplny zákaz vstupu kupírovaných jedincov. ale keď napíšeš na rakúsku výstavnu kanceláriu (aj v angličtine), do pár dni aj skor máš odpoveď. sú veľmi ústretový a rýchlo odpovedia či ano alebo nie.
Tao
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Bratislava

Re: WDS Salzburg (A) 18.- 20.05.2012

Poslaťod hermy69 » Štv 26.01.2012 9:26

Už som sa pýtala viacerých a odpoveď vždy znela nie, naposledy mi to oznámil Baronov chovateľ ktorý chcel ísť tiež vystavovať. Nevadí, treba to brať športovo :heh:
http://dikzpotonskejluky.wix.com/dikzpotonskejluky
hermy69
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 207
Bydlisko: Bratislava okolie

Re: WDS Salzburg (A) 18.- 20.05.2012

Poslaťod Tao » Str 21.03.2012 15:02

Viem, že táto moja prosba patrí do inej sekcie, ale snáď sa nenahneváte.
Kamoška z nečakaných dôvodov, nebude môcť zúčastniť, a teda ani nepôjde na svetovku do Salzburgu. Chcem poprosiť, či by ma niekto zobral autom na túto výstavu. Vystavujem 9.FCI, ak viete o niekom, kto by nás pribalil do auta, PROSÍM dajte m vedieť, budem vám veľmi vďačná. sS psíkom sme skladný. samozrejme sa zložíme aj na benzín a prípadné parkovné. Ďakujem za akúkoľvek pomoc, alebo odporúčanie.
Tao
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti