Taste of the Wild

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Althreya » Pon 19.08.2013 13:25

K tomuto krmivu sa chceme vratit. Mali sme wetlands canine a bolo uzasne. Pes to zral ako o zivot mal po tom krasnu srst a celkomo vypadal zdravo. :kak: pevne a nebolo toho vela. Teraz sa musime chvilu drzat ineho krmiva kvoli zaludku ale inak sa vratime k TOTW pretoze pomer cena a zlozenie sa mi asi paci najviac. Maju teraz aj nove rady pre stenata len neviem ci sa predavaju na slovensku uz. Taste of the wild nam odporucil veto (aj ked mal plnu miestnost RC produktov) a vazne sme boli spokojny...
ObrázokObrázok
Althreya
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Lea a Stew » Str 21.08.2013 20:30

aj my, ine granule ani nebudem uz davat, toot su jedine, ktore mi ten moj vyberavy pes chce zjest
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Snezienka123 » Štv 22.08.2013 23:12

A, ktorý konkrétny druh z nich vám žerie aj nežravec?
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Taste of the Wild

Poslaťod sarach » Ned 25.08.2013 16:11

My zachvíľu skončíme vrecko Wetlands Canine. Neviem ... akože granulky nemajú každý deň... ale keď im ich dám, tak potom nachádzam :kak: ťažšie zbierateľné, niekedy až nezbierateľné. Už majú zasa pripravené vreco Barking Heads. Neviem či je to normálne pri surovej strave, ale uvidíme... Keď budú pri BH kajdy normálne, tak sa k Taste už nevrátime...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Taste of the Wild

Poslaťod ivana1 » Štv 29.08.2013 19:50

Snezienka123 píše:A, ktorý konkrétny druh z nich vám žerie aj nežravec?
Alenka, budúci týždeň by mi mali prísť South West Canyon Canine Formula – s hovädzím mäsom a pečeným diviakom, môžem dať na skúšku... :smile:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Lea a Stew » Štv 29.08.2013 20:10

ja som mala doteraz tie s kacicou, objednala som na skusku diviaka a lososa...
ja nemam problemy s :kak: , nekrmim len granulami, dostava aj konzervy alebo varenu stravu, samozrejme ze nie dokopy ale nie je len na granuliach
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Taste of the Wild

Poslaťod commander » Štv 29.08.2013 20:23

Čo by ste mi doporučili acanu junior alebo taste of the wild mam stafforda x pitbulla 7 mesiacov
commander
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: kosice

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Snezienka123 » Štv 29.08.2013 20:49

ivana1 píše:
Snezienka123 píše:A, ktorý konkrétny druh z nich vám žerie aj nežravec?
Alenka, budúci týždeň by mi mali prísť South West Canyon Canine Formula – s hovädzím mäsom a pečeným diviakom, môžem dať na skúšku... :smile:


To vážne? :oo: Ivanka, ty si poklad :yes: :pusa:
To by som bola veľmi rada, ja by som ti aj dala peniažky za tú vzorku. :yes:

Pomaly mi totiž dochádzajú granule...síce pri jej tempe mám ešte čas s kupovaním, no už začínam uvažovať, čo jej zasa kúpim. Ona proste bez nejakého dochucovadla nezožerie samotné granule žiadne :nwm: Chcela som prejsť na barf, no nemám to ešte riadne naštudované a momentálne ani miesto v mrazáku. No vyzerá to tak, že tým by sa živiť vedela, keď jej občas niečo surové dám.
No potrebovala by som granule, ktoré by žrala sama aj bez vymýšľania, aby sme mali v prípade potreby...no zatiaľ pri všetkom bola schopná aj hladovať aj cca tri dni, a tak ju trápiť nechcem. Už sme toho vyskúšali dosť, no zatiaľ nič nechutí...problém so stolicou nemala zatiaľ žiaden
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Lea a Stew » Štv 29.08.2013 21:35

presne toto som mala ja, dala som granule, pes trucoval, vydrzal 2 dni nejest, ja som sa zlutovala alebo niekto v rodine a bolo po parade, TOTW som dala a hned ich zacal jest, ak uz je na granuliach dlhsie v kuse pridavam lososovy olej, potom nema problem. Ja som som vyskusala vseliake granule ale tieto asi sadli najlepsie. A barf. Moj pes psovity nechce jest ine ako kura, aj to len krky, kosti on vobec nechce zrat
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Exor » Pia 30.08.2013 9:09

commander píše:Čo by ste mi doporučili acanu junior alebo taste of the wild mam stafforda x pitbulla 7 mesiacov


Obe značky sú dobré, musíš sa rozhodnúť sám. Každý má skúsensoť s niečím iným. Treba skúsiť a možno sa rozhodne sám pes.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Taste of the Wild

Poslaťod cvicitelka » Str 18.09.2013 19:59

Pravdepodobne ich budem mať pre malú berderáčku :smile:
cvicitelka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hugo :) » Ned 20.04.2014 10:15

oživím trocha tému... ja som si povedala že ešte vyskúšam towt šteňacie http://www.tailwaggerspets.com/images/74161108.jpg (Protein: 28% Minimum, Fat: 17% Minimum, Calcium: 1.4%, as-fed; Phosphorus: 1.0%, as-fed, Calories: 3,656 kcal/kg (364 kcal/cup) Calculated Metabolizable Energy, Available in 5lb, 15lb, and 30lb bags.
Ingredients: Bison, lamb meal, sweet potatoes, egg product, pea protein, peas, potatoes, canola oil, tomato pomace, roasted venison, roasted bison, flaxseed, potato fiber, natural flavor, ocean fish meal, salmon oil (a source of DHA), salt, choline chloride, dried chicory root, yucca schidigera extract, tomatoes, blueberries, raspberries, dried Enterococcus faecium fermentation product, dried Lactobacillus acidophilus fermentation product, dried Lactobacillus casei fermentation product, dried Lactobacillus plantarum fermentation product, dried Trichoderma longibrachiatum fermentation extract, vitamin E supplement, iron proteinate, zinc proteinate, copper proteinate, ferrous sulfate, zinc sulfate, copper sulfate, potassium iodide, thiamine mononitrate (vitamin B1), manganese proteinate, manganous oxide, ascorbic acid, vitamin A supplement, biotin, niacin, calcium pantothenate, manganese sulfate, sodium selenite, pyridoxine hydrochloride (vitamin B6), vitamin B12 supplement, riboflavin (vitamin B2), vitamin D supplement, folic acid.)
a keď nevyjdú ani tieto, tak neviem... mali sme rôzne: ontario, proplanky, trainerky, buď nešmakovalo alebo hnedol, či mal alergiu - vyrážky ktoré po prechode na inú značku zmizli.teraz sme na acane large breed puppy, tak zas hnedne. stolica bola aj predtým raz za čas mäkšia ale teraz už obdeň. nie je to hnačka ale ani poriadna :nwm: že vraj tieto towtky sú bezobilné a nie sú s kuracím mäsom, tak by mohli pomôcť vyberavému žalúdku mladého pána. no som zvedavá. akurát neviem či sú dobré aj pre môjho prcka: ND, 10 m. neviete poradiť či tieto grancle môžu aj obrie plemená?
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Lev » Štv 08.05.2014 19:47

Re : ja mam kanarsku dogu 5 mesacnu. Teraz budeme kuncit TOW ale priznam sa ze sa pozeram po niecom inom. Tym ze nie su celenene podla velkosit steniat pridavam malehu este lyzicku kolagenu na klbky a obcas vitaminy. Stolica co pozeram sa dost zhorsila co ale nemusi byt tym lebo mali sme 12 kg a az teraz posledne dni ma makku. Inac- osobne skuseniost musim povedat ze su dost slane. Mne osobne teda velmi chutili, ale pre stenata sa mi zdali ozaj slane. Takze idem pozriet nieco ine holisticke. Canine caviar som mala este odporucane ale tie sa uz na svk, ani v cr kde byvam nepredavaju
Lev
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Praha

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Marco Varhol » Pia 09.05.2014 17:45

Staci sa pozriet na vyrobcu a kedze je u mna na black liste tymto recepturam neverim. Hugo nie je vhodny pre velke plemena psov. Pozri si analyzu a pomer Ca a P.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hugo :) » Sob 10.05.2014 8:39

ooooo, a všade odporúčajú ako kvalitné granule :( ja si to hodím, neviem čo mu vybrať, aj keď nemá hnačky, ale stále mäkkšiu stolicu. a je to nežravec, chutí mu max. pár týždňov, potom nechá všetko tak, kľudne aj jeden deň sa nenaje, ak nemá niečo zamiešané... teraz pridávam lososák :no: fakt sa asi na to :kak: vážne uvažujem, že sa dáme na barf. ale stále sa obávam lebo je vo vývine, a keďže obrie plemeno... aby som nenapáchala viac škody...
vďaka marco, neobjednám...
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy