Taste of the Wild

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Taste of the Wild

Poslaťod Míša » Pon 31.05.2010 10:13

Hledala jsem, ale nenašla tady v tématech, tak snad jsem koukala správně :smile:. Máte někdo s těmito granulkami nějaký zkušenosti nebo ohlasy na ně? Podle složení to nevypadá zase úplně špatně a cena se mi zdá příznivá, u nás stojí stejně jako Orijen
Míša
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Taste of the Wild

Poslaťod vietorina » Pon 31.05.2010 12:00

Ak stoja rovnako ako Orijen a rozmyslas medzi tymito dvoma, tak ber Orijen.
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Taste of the Wild

Poslaťod vietorina » Pon 31.05.2010 12:08

Ingredients Taste of the Wild - High Prairie Canine :
Bison, venison, dried lamb meat, dried chicken meat, eggs, sweet potatoes, peas, potatoes, canola oil, roasted bison, roasted venison, natural flavourings, tomatoes, ocean fish meal, salt, choline chloride, dried chicory root, blueberries, raspberries, yucca schidigera extract, dried fermentation products of Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei and Lactobacillus plantarum, dried Trichoderma longibrachiatum fermentation extract, quality vitamins (A, B1, B2, B6, B12, C, D, E),minerals (iron proteinate, zinc proteinate, copper proteinate, manganese proteinate, ferrous sulfate, zinc sulfate, copper sulfate, manganese sulfate) potassium iodide, manganous oxide, biotin, calcium pantothenate, sodium selenite, folic acid.

Ingredients Taste of the Wild - Pacific Stream Canine :
Salmon, ocean fish meal, sweet potatoes, potatoes, canola oil, salmon meal, smoked salmon, potato fibre, natural flavouring, choline chloride, dried chicory root, tomatoes, blueberries, raspberries, yucca schidigera extract, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei and Lactobacillus plantarum, dried Trichoderma longibrachiatum fermentation extract, vitamins (vitamin A, B1, B2, B6, B12, C, D, E), mineral (iron proteinate, zinc proteinate, copper proteinate, manganese proteinate, ferrous sulfate, zinc sulfate, copper sulfate, manganese sulphate), potassium iodide, manganous oxide, biotin, calcium pantothenate, sodium selenite, folic acid.

Ingredients Taste of the Wild - Wetlands Canine:
Dried duck meat, , dried chicken meat, eggs, sweet potatoes, peas, chicken fat, potatoes, roasted quail, roasted duck, smoked turkey, natural flavouring, tomato pomace, ocean fish meal, salt, choline chloride, dried chicory root, tomatoes, blueberries, raspberries, yucca schidigera extract, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei and Lactobacillus plantarum, dried Trichoderma longibrachiatum fermentation extract, vitamins (A, B1, B2, B6, B12, C, D, E), minerals (iron proteinate, zinc proteinate, copper proteinate, manganese proteinate ferrous sulfate, zinc sulfate, copper sulfate, manganese sulphate), potassium iodide, manganous oxide, biotin, calcium pantothenate, sodium selenite, folic acid.

neviem si vysvetlit 3 veci:
-smoked?
-roasted?
-canola oil?
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Míša » Pon 31.05.2010 19:28

tak působí na mě složením trošku líp než třeba Arden Grange, řekla bych, že trošku lepší budou. otázka je, co tyhle nejasnosti jako "roast, smoke apod", co tím chtěl básník říct :smile:
Míša
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Taste of the Wild

Poslaťod corina » Pon 20.12.2010 9:17

Ahoj Miša - začala si kŕmiť tými granulkami? Ja som sa k nim nahodou dostala dnes na nete a celkom sa mi páčia.
corina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Kosice

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Míša » Sob 15.01.2011 12:47

Ahoj, jo jo, měla jsem je pro berňáčka - byl na nich celé léto až do začátku zimy. Měla jsem Pacific a spokojenost, chutnaly mu, jsou mastnější, spíš menší tvary, o dost se mu zlepšila srst, pevný bobek, ale docela velký množství. Teď v zimě mi po nich trochu zhubnul, nevím proč, asi potřeboval něco "nabušenějšího" do těch mrazů :smile: . Takže teď ho mám na Orijen 6FISH a super, řekla bych, že celková kondice lepší než po Taste. :kak: lepší 100%, má víc energie. Akorát trošku občas prdí, ale je to v mezích únosnosti :lol: .
Míša
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Nika200 » Ned 06.02.2011 20:05

Mne niekto hovoril ze podla hviezdiciek je toto krmivo vemi dobre ze zo 6hviezdiciek ma 6 :lol:
Nika200
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 237

Re: Taste of the Wild

Poslaťod doloroso » Str 13.04.2011 9:15

ideme aj my vyskusat toto krmivo, tak potom dam vediet.. :jop:
THEO, beagle, 7 rokov
IZZIE, frenchie, 13 mesiacov
doloroso
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 199
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Re: Taste of the Wild

Poslaťod doloroso » Uto 17.05.2011 9:59

granule su dost male, niesu slane, po vhodeni do vody plavaju vsetky, ale dost dlho boli tvrde.. mame bizonie, mne osobne moc extra nevonaju, ale psiska to jedia.. :kak: sa mi zda byt viac napucane v porovnani s orijenom alebo firsmate, fotky mozem pridat neskor.. osobne by som uz nabuduce nekupoval, mozno by som este vyskusal niaky rybacie..
THEO, beagle, 7 rokov
IZZIE, frenchie, 13 mesiacov
doloroso
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 199
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Uto 02.08.2011 23:39

nikto nekrmite tymito granulami?? ja som ich objednala mojej fenke, po Acane Pacifica mala hnačky, tak chcem skusiť toto. Konkretne Taste of the Wild High Prairie. Zloženie:

Ingredients
Bison, lamb meal, chicken meal, egg product, sweet potatoes, peas, potatoes, canola oil, roasted bison, roasted venison, natural flavor, tomato pomace, ocean fish meal, salt, choline chloride, dried chicory root, tomatoes, blueberries, raspberries, yucca schidigera extract, dried fermentation products of Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei and Lactobacillus plantarum, dried Trichoderma longibrachiatum fermentation extract, vitamin E supplement, iron proteinate, zinc proteinate, copper proteinate, ferrous sulfate, zinc sulfate, copper sulfate, potassium iodide, thiamine mononitrate (vitamin B1), manganese proteinate, manganous oxide, ascorbic acid, vitamin A supplement, biotin, niacin, calcium pantothenate, manganese sulfate, sodium selenite, pyridoxine hydrochloride (vitamin B6), vitamin B12 supplement, riboflavin (vitamin B2), vitamin D supplement, folic acid.
Protein: 32% Minimum, Fat: 18% Minimum
Calcium: 2.1%, as-fed; Phosphorus: 1.4%, as-fed
Calories: 3,719 kcal/kg (370 kcal/cup) Calculated Metabolizable Energy
Available in 5lb, 15lb and 30lb bags.

čo na to hovoríte? alebo mam skusiť radšej orijen?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Ebule » Str 03.08.2011 10:39

Zatím ne, ale máme je časem v plánu :yes: Taky jsme na Acaně Pacifica, vyhovuje, ale proč občas neudělat změnu :-)
Ebule
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Silvie OK » Sob 10.09.2011 13:41

Máme tyto granule pro stafbulíka - krmíme už asi rok. S granulemi jsem spokojená - pesanovi moc chutnají, nepřibírá po nich a i test na www.dogfoodanalysis.com (pod zkratkou TOTW) vypadá dobře. Měli jsme všechny tři příchutě, ale vítězí u nás bizoni :lol: Orijen nebo Arden Grange náš pes nerad :ach:
Silvie OK
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: Taste of the Wild

Poslaťod nefritt » Pia 07.10.2011 7:49

Já na ně teď převedla 11 měsíční choďandu. Měla jsem obavy, protože jsou mastnější, ale zatím je to dobrý. Odpadu oproti předešlým granulím celkem málo. Máme rybí :jupi:
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Pia 07.10.2011 8:26

super, mne maju dojsť rybacie v pondelok, naposledy ked som objednávala nemali, tak už sa na ne teším :yes:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4813

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Tatiana » Str 12.10.2011 19:49

Tak nam uz doviezli granulky v pondelok,zatial primiesavam k Proplankam ,chutnost neviem posudit lebo moja stafbulicka Bublinka zbasti vsetko co jej predlozim :ach: Ajka zasa prechadza na Orijen tiez v pohode zatial spokojnost :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Ďalší

Späť na Granule a konzervy