Taste of the Wild

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Sob 15.10.2011 21:56

možem sa opýtať prečo jedna ma Orijen druha Taste of the Wild? :hi:
my už sme par dni na granulkach Taste of the Wild Pacific Stream a zatial chválim! :jop: Zje ich aj samotné, čo pri Proplankách nehrozilo, ani pri Acane.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Tatiana » Pon 17.10.2011 19:08

:smile: skusame ktore sadnu lepsie Orijen je Adult a ToW ryby,zatial to vidim rovnako misky prazdne za pat minut,kopceky akurat,myslim ze tak aj zostaneme :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Taste of the Wild

Poslaťod nefritt » Uto 18.10.2011 12:48

hrivushka píše:možem sa opýtať prečo jedna ma Orijen druha Taste of the Wild? :hi:
my už sme par dni na granulkach Taste of the Wild Pacific Stream a zatial chválim! :jop: Zje ich aj samotné, čo pri Proplankách nehrozilo, ani pri Acane.

My máme taky TOTW rybí, jenže mi připadá, že mi po nich strašně zhubla :oo:
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Uto 18.10.2011 12:54

keby moja schudla budem rada, ryby su dosť dietne, skus ine zloženie :smile: moja je maly tučny valec, pribera aj zo vzduchu, preto som sa rozhodla skusiť ryby, bojim sa že ked jej dam light granule bude stale hladna.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Tatiana » Str 19.10.2011 19:17

My potrebujeme vahu udrzat cca na 17 kg ,podarilo sa schudnut 4 kg kedze nam vytykali blahobytnu kondiciu :smile: preto som skusila rybie ,krmime iba par dni tak uvidim ci zasa nezhodi viac ako treba :ach:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Taste of the Wild

Poslaťod nefritt » Uto 25.10.2011 21:38

No já už je kupovat nebudu - nelíbí se mi odpad :ua: Jsou to hromady jako od slona :nie: Takže my budeme hledat dál
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Tatiana » Uto 25.10.2011 23:34

Tiez sa mi zda viac kopcekov ako po Orijene aj Proplane testujeme zatial a viac sa mi pozdava Orijen sice to zasa vyzera ako zajacie bobky tak malo ide von :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Str 26.10.2011 11:06

my mame praáveže menej odpadu ale je o dosť mäkkší ako po ProPlane, tak neviem, možno skúsim ešte inú príchuť, lebo žravosť je super, žiadne ine granule mi takto nejedla. :jop:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Taste of the Wild

Poslaťod deeeee » Štv 27.10.2011 16:07

Patria medzi tie kvalitnejšie granulky, i keď zložením na orijeni a acany nemajú, sú dosť podobné. My kŕmime iba taste of wild wetland, kvôli tomu že namiesto canola oil používajú kurací tuk. Už len z toho dôvodu že kurací tuk je živočišného pôvodu je lepší než rastliný olej. Canola oil je v podstate upravený repkový olej, že vraj preto aby nebol toxický ale to je vec názoru, bolo počuť i také názory že boli použité ťažké peniaze nato aby uznali canola oil za neškodný.
Názory sú rôzne, v malom množstve je čistý repkový olej zdravý ale vo veľkom a z dlhodobého hľadiska je toxický.
Preto môj názor je ,keď už canola oil alebo repkový olej, tak len dospelým psom a raz za čas.
deeeee
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Taste of the Wild

Poslaťod deeeee » Štv 27.10.2011 16:16

[quote="hrivushka"]nikto nekrmite tymito granulami?? ja som ich objednala mojej fenke, po Acane Pacifica mala hnačky, tak chcem skusiť toto. Konkretne Taste of the Wild High Prairie.

A čím si kŕmila predtým, že sa ti dosrala z Acana? Alebo čo to máš za psa (rasu) lebo Acana Pacifica sú grain free a niektorý psy potrebujú dietnejšie krmivo s ryžu.

A predtým než sa rozhodneš pre high prairie, venuj pozornosť tomu čo je canola oil.
deeeee
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Štv 27.10.2011 16:31

krmila som proplankami a puffins, momentalne krmim taste of the wild pacific stream a absolutne bez problemu, jedine granule ktore jej chutia. vyskušala som všetky prichute acana grain free, hnačku mala jedine z rybacich ale ostatne jej nechutili. ja viem že pacifica su grain free, v granulach sa celkom vyznam :no:
mam križenku pitbulla a rybacie granule bez obilnin nam vyhovuju, kedze su dietnejšie, ona ma totiž sklon priberať a po tychto si drži idealnu hmotnost. :no:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Taste of the Wild

Poslaťod bela2001 » Uto 01.11.2011 19:43

Neviete či sú tioto granule lepšie než acana a pro plan?Lebo su dost drahe.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Taste of the Wild

Poslaťod hriva » Uto 01.11.2011 20:04

Podla mna su lepšie ako ProPlanky, zhruba na urovni Acany, možno Acana je o čosi lepšia ale mojej fenke chutia viac tieto ako Acana.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Katka2641997 » Str 18.01.2012 20:49

a este su lepsie nez treiner natural?lebo sa mi zdaju dost lacne-treiner natural
Katka2641997
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Taste of the Wild

Poslaťod Baarbora » Str 18.01.2012 21:05

Katka, citaj zlozenie. Cena nie je prvorada. Granule, ktore zacinaju cimkolvek rastlinnym, vyskrtni rovno, granule, ktore maju hlavnu zlozku vselijake hydinove a podobne mucky tiez...potom si sprav zoznam krmiv, ktore presli tymto "sitom" a prebehni si temy o nich tu na fore....
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy