Brit Care

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Brit Care

Poslaťod enigma_ » Štv 08.10.2015 21:23

nefritt píše:Tak jsem koukala, že tahle značka granulí tu není - jen prémiový Brit.
Já hodně dlouho hledala krmení pro jednoho ze psů - kvůli zbarvení srsti (vlkošedý) jsem nechtěla nic co obsahuje kukuřici, protože jsem zjistila, že právě tohle mému psovi vadí. Např. po ProPlanu vypadal hrozně! Takže po vyzkoušení mnohých,(Canidae, Arden Grange, PPP, Acana........) co jsou v ČR k dostání jsem zkusila Brit Care. Zatím je všechno v pohodě, trávení OK, srst nehnědne.... Někdo bude namítat, že jsou lepší krmiva - ano, souhlasím, ale momentálně mému psovi prospívá právě tohle. Až nebude, budu hledat něco jiného.


Môžem len a len súhlasiť. My bývame na SK a Care sériu sme pre krpca zohnali vždy, síce v kamenných obchodoch málokedy, ale potom sme našli tu: http://www.cotozere.sk/psi-1/granule-pr ... e-3kg.html?

a Orijen ste skúšali?
enigma_
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Brit Care

Poslaťod enigma_ » Štv 08.10.2015 21:28

Aj :kak: sú parádne. Nemôžem mať naň krivé slovo. s Eliškou som tiež prešla na Brit Care Senior, síce ich žerie len 3. týždeň, takže nemôžem ešte vyvodiť výsledky, ale je evidentné, že má asi viac energie a navyše jej aj veľmi chutia (čo je u Elišky výnimočné, že ona granule je s takou chuťou). :smile:


haha :ha: tiež sme si pochvaľovali "výsledok" :))))
enigma_
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy