Barking Heads

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Barking Heads

Poslaťod sarach » Str 26.09.2012 20:17

Tak toto krmivo skúšame aj my práve, pretože samotné granulky nie a nie spapať. Zbaštili sme prvú vzorku - Fusspot. Prvá polka sáčiku ... dosť obtiažne, druhá polka ... dosť úctihodne na to, že som ich podávala suché. Takže zatiaľ myslím, že celkom úspech. Ešte máme Puppy Days a Little Big Foot. Ak ich bude bez problémov papať, skúsime väčšie balenie...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Str 26.09.2012 20:57

Drzim palce
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod tamica » Štv 27.09.2012 8:09

Taaaakže 6kg vrece puppys days doma...Lilly masakruje ako nič...som rada, ešte žiadne granule jej takto nechutili :jupi: Zatiaľ miešam so zbytkami Trainer natural, z ktorych mi nechcela zjest ani dennu davku...zmiešane s barking heads zmizne cela miska :smile:
*White Ellen Havluv Kopec, 23.1.2012

Dogs never bite me. Just humans.... /Marilyn Monroe/
tamica
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 85
Bydlisko: Sládkovičovo

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Štv 27.09.2012 9:05

Kolko ma tvoj psik, ze dostava este puppy, pytam sa len, lebo aj nam najviac smakovali puppy granule od BH, ked sme si zobrali vzorky, tie bastil o 106 aj sam, ale zial dospelemu psovi sa to dlhodobo davat nema, tak zial.... :ua:
Teraz mame kuracie.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod tamica » Štv 27.09.2012 9:34

Lilly ma 8 mesiacov...do 12tich jej budem určite davať ešte puppy granule..pretože potrebujem aby mi ešte aspon kilo a pol pribrala...ak dosiahne štandard vahy prejdeme na dospelacke.. :yes:
*White Ellen Havluv Kopec, 23.1.2012

Dogs never bite me. Just humans.... /Marilyn Monroe/
tamica
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 85
Bydlisko: Sládkovičovo

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Štv 27.09.2012 11:57

Aha uz vidim v podpise, nevsimla som si to, tak je to ok, len ide o to, ze prave tie puppy im chutia najviac, xixi a su aj omnoho mensie ako tie adultky, ale ked nema problem s granulkami, tak by nemal byt problem ani potom. :no:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod Zusose » Sob 29.09.2012 11:25

Ahojte. Nedávano som dostala odporučené tieto granule.. preštudovala som si túto tému a objednala si vzorky granuliek.. Hafan jedol už RC, Acanu, Trainer Fitness3 a teraz máme Happy dog.. HD sú jediné, ktoré ako tak žere, Acana hnačky, RC vela kakal a chem. konzervacia, HD ma teraz tiež odhovorili, nakolko aj tie sú chem. konzervované.. Trainer Fitness nechutili absolútne vôbec.. Som zvedavá, ako sa bude chovať pri týchto a ako nám sadnú.. Potom dám vedieť.. :ahoj:
Zusose
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Sob 29.09.2012 11:55

Zusose drzim palce a daj vediet, my sme ich doteraz papali zmiesane, lebo nas nechcel suche ziadne, ale vcera ich spapal uz konecne aj suche samotne, tak som sa veeeeeeeeeeeeelmi vytesovala, som zvedava a dufam, ze mu to vydrzi. :lol:
Dnes rano taktiez spapl samotne, juchuuu.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod Nanakey » Sob 29.09.2012 11:58

Cony prosim ta, vies mi povedat velkost granuli Barking Heads, vidim, ze na stranke to maju odfotene, ale neviem posudit velkost tej misky, v ktorej to je. Lebo Acanu mi od zaciatku hlce :( A ak vies posudit, ci sa navzajom BH velkostne lisia, dakujem :)
Nanakey
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Sob 29.09.2012 12:02

Acanu som nevidela nikdy, ale BH dospelacke - nie pre velke plemena ma velkost cca 1x1cm, su to take valceky akoby, ale ten rozmer sedi, nas krizenec maltezaka ich pekne rozkuse, nehlce, na to su dost velke. Puppy su malinke kruzky s dierou uprostred a ploche, ak si dobre pamatam o cosi mensie ako centovka alebo priblizne take.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod Zusose » Sob 29.09.2012 12:25

Offtopic: Čo keby sme založili tému, presne ako na tej ifaune.. kde by sa pridávali len fotky granul s nejakou tou mincou napríklad na porovnanie a ich názov.. vela ludí zaujímajú práve velkosti granúl, myslím, že by to bolo fajn..
Zusose
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Sob 29.09.2012 14:16

Offtopic: Zalozila som teda taku temu, kuk sem a tesim sa ked tam bude co najviac prispevkov

http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=4&t=16703
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod Zusose » Štv 04.10.2012 23:06

Tak nám dnes dorazili vzorky.. Najviac mu chutili Bad Hair days.. Štenacie najmenej a ochutnal aj z Fusspot.. Bad hair days zjedol polku sáčku vzorky.. čo je dosť, lebo oni sú dosť velke a on zas vela na jeden krát nezje.. Nechcem mu ale zatial dávať dospelácke granule.. má len 4,5 mesiaca.. čo myslíte? Ale naozaj som bola prekvapená, ako sa do nich pustil.. normálne mal pred sebou tri vzorky a vrtel sa okolo nich, tešil sa, jašil sa.. lahal si.. vyskočil, odbehol.. vrtel chvostom.. jak keby sa s nimi hral.. :lol:
Zusose
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava

Re: Barking Heads

Poslaťod Cony » Pia 05.10.2012 10:32

Takto sme skusali aj my, ale zasa nasmu bad hair nechutili vobec, len rybacie a kuracie, ale isiel sa zblaznit do puppy, no zial my sme uz dospeli, xi
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Barking Heads

Poslaťod Lučíja » Str 17.10.2012 17:15

ahojte :smile:
kedze doverne poznam tieto granulky rozhodla som sa ze pripojim aj svoje skusenosti.
s biglom (kedze ked som ho kupila este BH neboli na slovenskom trhu) som zacinala na proplanoch a RC (nie moc dobra skusenost). na barking som presla ked mal 3 roky. krmime uz 3 roky a som s nimi nadmieru spokojna. bigel sa zavodne venuje agility, je vitalny v skvelej kondicii s krasnou srstou a nasvalenim. granulky mu stale chutia a to ich ani nestriedame skratka vse jak ma byt :lol:
dalsieho psa mam australsku kelpiu, papala ich od malicka, sedeli jej velmi, pak som presla na BARF, teraz som sa vsak na ne vratila kvoli tomu ze palnujeme steniatka. Fena je po nich super...zavodne beha agility robi zachranarinu a aktivne sa zucastnujeme aj vystav..kondicia uzasna, nezatazuju jej zaludok, nasvalenie krasne, srst v brilantnej kondicii :jop:
tieto granulky mozem len odporucit!! :winner:
DARK SIDE LEGION chovateľská stanica plemena australian kelpie - http://www.kelpie.sk
Lučíja
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 255
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy