Barking Heads

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Barking Heads

Poslaťod sarach » Pia 04.01.2013 18:30

Tak my sme urobili dosť dlhú prestávku v granulkách, nakoľko máme hooodne mäska, a už sa ich nechce ani dotknúť. :hmm: Dúfam, že ako rýchlo z nich upustil, tak tak rýchlo si na ne znova navykne (čomu samozrejme len ťažko dokážem uveriť), lebo keď iné nebude ... bude musieť mať granule. Máme vo vreci ešte vyše 6kg. :ua:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Barking Heads

Poslaťod Patuska » Ned 13.01.2013 20:37

Puppy Days sa zjedlo jedine s Pro Planom spolu.. Samostatné granule ani cítiť a aj viem prečo, okrem toho že tak dobre nevoňajú chutia otrasne. Horko kyslo.. :ach: (No nedalo mi to .. :heh: Ale aspoň som študovaná :heh: )
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Barking Heads

Poslaťod sarach » Ned 13.01.2013 21:33

Neskusala si large breed? Tie mne celkom vonaju a chutovo...neviem ... ako granula. :no: Ale mojmu smakuju. Aj teraz po pauze idu tak ako predtym. My sme spokojni.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Barking Heads

Poslaťod Patuska » Ned 13.01.2013 21:43

Objednala som vzorky ale neprišli .. :hmm: A nechcem kupovať zase celé vreco keby náhodou že nesadnú alebo bude vyberavý lebo on sa s tými granulami hral namiesto toho aby ich jedol.. :heh:
"There are all sorts of cute puppy dogs, but it doesn't stop people from going out and buying Dobermans." -Angus Young
Patuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 352
Bydlisko: Bratislava

Re: Barking Heads

Poslaťod sarach » Ned 13.01.2013 22:41

Jáj, to môj tiež robil. Ale to len keď som mu dala medzi pripravovaním jedla jednu granulku, tak si ju chvíľu držal v puse, potom ju pustil, ľahol si k nej, čumákom ju posúval zo strany na stranu, vyhadzoval ju do vzduchu, ale nakoniec ju aj tak zjedol. To isté robí aj s mandarínkou, ale tú nakoniec nezje. :lol:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy