Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

Delikan Supra

Uto 09.02.2010 13:28

Zaujimalo by toto superpremiove krmivo co je to za kvalita ? dakujem za postrehy :no:
naprikald :
SUPRA Puppy
Kmpletní krmivo pro štěňata malých i velkých plemen s vysokým obsahem výživných látek vyvinuté tak, aby vašemu štěněti dodalo vše potřebné pro správný vývoj kostí a svalů. Krmivo je důležité pro zdravý růst Vašeho psa.
Deklarované jakostní znaky

* Dusíkaté látky 340 g/kg
* Vláknina 25 g/kg
* Tuk 190 g/kg
* Popel 65 g/kg
* Vitamín A 19.000 m.j./kg
* Vitamín D3 1.900 m.j./kg
* Vitamín E (α-tokoferol) 180 mg/kg
* Obsah mědi (Cu) 24 mg/kg

Re: DELIKAN SUPRA

Uto 09.02.2010 16:23

Keby si napisal z coho su tie granule vyrobene, lepsie by sa dali posudit. :yes:

Re: DELIKAN SUPRA

Uto 09.02.2010 17:33

bude to jednoznacne "kvalita", ked sa vyrobca nepochvali zlozenim http://www.delikanpetfood.com/cz/krmiva.php?cid=supra
a vzhladom na to, ze som sa po 20 minutach nedopatrala ku ziadnemu zlozeniu ani nikde inde, asi jedine opisat z vreca...

Re: DELIKAN SUPRA

Uto 09.02.2010 18:40

Ani ja som sa nedopatral k nejakemu podrobnejsiemu zlozeniu ,tak preto som myslel ci ich tu niekto nepozna lepsie...

Re: DELIKAN SUPRA

Uto 09.02.2010 21:21

Delikan hmm este stale predavaju ten svoj superpremiovy hydinovy supra zazrak najlacnejsie v Cechach. Raz mali nejaky pruser z nejakym lacakom asi sa otriasli a spustili supra line. Spolu s Eminentom by si mohli podat ruky. Nie je nad lacne hydinove mucky.

Re: DELIKAN SUPRA

Uto 09.02.2010 21:50

Delikanom dakedy pred 12 rokmi skusal moj stryc prechodne chovat labradora. Kupil toho len 2-3 kg, ale taku hnacku ta fena predtym ani potom uz nemala. Zlozenie... psenica, kukurica, bravcovina, hydinove mucky...aspon co si spominam. Neverim, ze sa diametralne odlisuje toto new od toho povodneho. Nekupuj to, aj medzi lacnejsimi sa najdu lepsie od tohto.

Re: DELIKAN SUPRA

Štv 11.02.2010 17:03

skus radsej CD radu, tiez ju vyraba delikan, ale nema ju ani na stranke. veterinarka ho odporucila ako lacnejsiu alternativu pre psy ktore maju problem s hydinovym masom. obsahuje totiz len jeden druh masa(jahna, ryba a hovadzie sa mi zda).ja uz som nacala druhe vrece a pes je spokojny aj :kak: ma pekne

Re: DELIKAN SUPRA

Štv 11.02.2010 20:53

Delikan CD Salmon Potato:

Obilniny ( ryža, kukurica ), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäso a produkty živočíšneho pôvodu, mlieko a mliečne výrobky, vajcia a výrobky z vajec, ryby a vedľajšie produkty z rýb, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerálne látky...

Delikan CD Lamb Rice:

Obilniny ( ryža, kukurica ), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, mäso a produkty živočíšneho pôvodu, mlieko a mliečne výrobky, vajcia a výrobky z vajec, ryby a vedľajšie produkty z rýb, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerálne látky..

No niekde soudruzi z Cech udelali chybu.

Ta veterinarka bud nieco berie, alebo je fakt mimo... :joint:
Naposledy upravil Marco Varhol dňa Štv 11.02.2010 21:02, celkovo upravené 1

Re: DELIKAN SUPRA

Štv 11.02.2010 20:59

Preboha, to je ale zlozenie! :oo: Uplna delikatesa. Nedivim sa, ze sa nim velmi nechvalia!
Odoslať odpoveď