Ziwi Peak

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Ziwi Peak

Poslaťod vietorina » Str 20.01.2010 14:54

Strànky sù v anglictine, ked viete po anglicky a màte chut si to prezriet, tu je link:
Ziwi Peak

Pre tych, co amglicky nevedia:
nema to celkom konzistenciu granule, skor tenkych plàtkov. Obrázok

Obsahuje to: susenè maso z jelena (min 50%)alebo ine maso, pecen, srdce, zelenè drzky,ladviny (min 19,5%), susenà ryba (min 15%), chicory syrup (cakankovy syrup?), musle z Novèho Zelandu: Obrázok
rybì olej, kelp (to sù morskè riasy), vitamìny D3, E, B1, B2, B12, kyselina listovà, mineràly a zakonzervovanè je to tokoferolom.

Nevaria to, je to za surova vysusene. Toto sa paci aj Barfistom, vsak? :smile:

Mali sme moznost skusat toto jedlo pre psov 6 mesiacov. Naozaj vynikajuce. Velmi to chutilo, srst nadherna, aj hovienko v poriadku, nijaky smrad z papulky.
Ma to ale jeden hacik: je to cenovo nepristupne! :plac: Urcite ste zvedavi na cenu......25 euro za kilo. :pac:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Ziwi Peak

Poslaťod Amaguk » Str 20.01.2010 15:03

Offtopic:
Toto sa paci aj Barfistom, vsak?

vietorina, mam pocit, ze si nepochopila podstatu a "filozofiu" barfu...barf je predsa o niecom uplne inom, nie o hladani toho naj naj naj priemyselne vyrabaneho krmiva


Ma to ale jeden hacik: je to cenovo nepristupne! :plac: Urcite ste zvedavi na cenu......25 euro za kilo. :pac:

tak toto je teda hacik dost podstatny a myslim, ze pre velku vacsinu ludi tu akakolvek debata o tomto krmive ako moznej ceste ci alternative konci

ale ak toto mam by priklad kvalitnych granul - co teda asi je - tak je to presne vyborny priklad a potvrdenie toho, o com tu z dlhsie debatujeme a co bolo poznamenane aj v tej predchadza teme viewtopic.php?f=4&t=201&start=195#p397311:
t.j. Ak by do bezne dostupnych granul naozaj sli tie naj suroviny, bola by ich cena astronomicka (a to si fakt radsej kupim tu svieckovicu :no: )
no uznavam, ze je fajn, ze existuje aj takato kvalitna moznost medzi komercnymi krmivami - hoci naozaj len pre malu skupinu ludi
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Ziwi Peak

Poslaťod vietorina » Str 20.01.2010 20:32

O Ziwi Peaku som sem napisala pre informaciu. Je mi uplne jasne, ze si to nemoze normalny clovek dovolit. Hlavne ak ma krmit velkeho psa.
Podstatu Barfu viem, mozno som o Barfe vedela este skor ako ty, ktovie? :no: Na temu krmiva mam precitane velmi vela veci, nie som v tom novacik, aj ked tu na Dogfore som prihlasena len chvilu.
A o tomto krmive som sa dozvedela zrovna od Barfistov, ktori si ho velmi chvalili a pouzivaju ho ked z hociakeho dovodu zrovna ten Barf nemozu psovi dat. :lol:
vietorina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 323

Re: Ziwi Peak

Poslaťod Amaguk » Str 20.01.2010 20:42

vietorina píše:Podstatu Barfu viem, mozno som o Barfe vedela este skor ako ty, ktovie? :no:

kto vie? :lol: zavisi od toho, ako dlho o nom vies :lol:

Na temu krmiva mam precitane velmi vela veci, nie som v tom novacik, aj ked tu na Dogfore som prihlasena len chvilu.
A o tomto krmive som sa dozvedela zrovna od Barfistov, ktori si ho velmi chvalili a pouzivaju ho ked z hociakeho dovodu zrovna ten Barf nemozu psovi dat. :lol:

iste, ak si to clovek moze dovolit, tak v pripadoch, ked sa neda krmit barfom, je toto asi velmi dobra nahrada...my obycajni smrtelnici sa vsak vtedy musim uspokojit s beznymi granulami :ha:
(a so sackovymi polievkami :heh: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Ziwi Peak

Poslaťod Mackie » Str 20.01.2010 22:39

Offtopic: zase az tak zaryta barfistka nie som, aby som ako nahradu pouzila krmivo 25 euro za kilo
osobne v tomto nevidim buducnost
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Ziwi Peak

Poslaťod Ashanty » Pon 14.06.2010 11:50

Toto krmivo je podla mojho nazoru najlepsim ktore je dostupne na trhu ZiwiPeak Venison alebo Lamb, no cena je naozaj vysoka mna by vyslo s postovnym 5kil na 3300sk. :ach:
Ashanty
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Ziwi Peak

Poslaťod Ashanty » Str 09.02.2011 11:49

Ako vidim tak na slovensku nieje prilis velky zaujem o Ziwipeak no po niekolkych mesiacoch menim nazor toto krmivo nema kvalitne zlozenie a nieje odporucane, velke sklamanie na to co stoji kilo tohto krmiva :hmm:
Ashanty
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Ziwi Peak

Poslaťod krista » Str 20.06.2018 12:41

Téma zapadnutá prachom,oprášim teda aj keď si myslim že to tu aj skončí na ďalších 5 rokov a to hlavne kvôli cene :lol:
Sme na barfe ale hľadám alternatívu na výlety a toto sa mi zdá ako jedna z najlepších :smile: pes sa za tým ide zabiť čo teda u ostatných granúl nehrozí ani ako odmeny na cvičáku... máme toto https://www.upejska.cz/ziwipeak/ziwipea ... maso-1-kg/ a za nás :jop: ale cena 43 euri za kilečko ... :plac: to už mám pou šanelky skoro :heh:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Ziwi Peak

Poslaťod wewerica » Str 20.06.2018 13:19

43 eur za kilo...aj ked ako nahrada, to si radsej mozes kupit surove maso, nasusit a mas to za minimalnu cenu tohoto...neviem ja by som tolko penazi za granule nedala, ani ako za nahradu,alebo pamlsky...
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Ziwi Peak

Poslaťod krista » Str 20.06.2018 13:23

:heh: neviem si predstavit susit neprane drzky :aaa: :aaa: susim hovadzie maso,srdce, atd...ale toto neexist :heh:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Ziwi Peak

Poslaťod Snezienka123 » Str 20.06.2018 18:25

Moja psina po 4,5 roku prestala zo dňa na deň barfovať. Ani po cca mesiaci do nej mäso či už v surovej alebo varenej podobe neviem dostať. Skúsila som kadejaké granule, ale samotné jej nechutia žiadne.
Popravde som pozerala aj na tieto, ale na Slovensku ich nikto nepredáva, a podporovať poštu medzi ČR a SR sa mi naozaj nechce...obzvlášť pri tej cene granulí...a už som aj tak stratila nádej, že by nejaké jedla bez toho, aby som jej ich musela tuningovať.
Granule, na ktorých sa rozožrali a s chuťou aj najväčší nežravci na moju dojem nerobia :nwm:
Už si začínam zvykať, že ma cvičí s jedlom...mám o psej strave toho naštudované násobne viac, ako o ľudskej...žiaľ, vyhladovať ju nemôžem nechať
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava


Späť na Granule a konzervy