Lukullus

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Lukullus

Poslaťod Cony » Str 18.07.2012 21:21

Mate niekto skusenosti s konzervami tejto znacky?? Chcela by som vyskusat namiesto gran carno, lebo ten nam robi redsiu stolicu, ale neviem ci sa oplati, alebo radsej nieco ine skusit. :ua:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Lukullus

Poslaťod Margita » Str 18.07.2012 22:31

ja ich mam ,psovi chutia ,pekne vonaju ,ja som spokojna a Rodyso tiez :smile: ale odkupila som ich od ZdenulkyM ktorej psy sa z nich po :kak: ,ale moj nie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Lukullus

Poslaťod Cony » Štv 19.07.2012 10:20

Dakujem a davas ich samotne, ci s granulami, alebo nieco primiesavas? Mas aj niektoru z tych letnych receptur? Zdaju sa mi to nejake dive chute pre psa, teda ja ako clovek by som si hned vybrala, ale ci pre psa tam toho nie je vela chuti :ua: rozmyslam. A su tam kusy masa v stave, alebo je to mlete? Dakujem
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Lukullus

Poslaťod Marco Varhol » Štv 19.07.2012 11:30

Ved si precitaj zlozenie a je jasne co tam v tom mletom mixe asi mas.
http://blog.zooplus.co.uk/wp-content/up ... lamm_1.jpg
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Lukullus

Poslaťod Cony » Štv 19.07.2012 11:39

Ja som to citala na zoohite a tam mi z textu nebolo jasne, ci je to mlete alebo nie, vidim tam len rozne ingrediencie a tiez obrazok, no stale sa neviem rozhodnut ci je to kvalita alebo zasa len nejaka novinka spomedzi mnohych.
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Lukullus

Poslaťod Banshee » Štv 19.07.2012 12:18

Krmim normalne masom s prilohami, ale chystame sa na dovolenku so psami tak som prave tiez riesila co s tym... na skusku som objednala konzervy Lukullus Gourmet (teraz sa to vola Gustico) a milo ma prekvapili. Psy mi normalne po konzervach hnackuju, tuto nic, vsetko super. Konzervy vonaju a vyzeraju OK, psom chutia, traviace problemy sa nedostavili... tak som objednala dalsiu varku a snad dovolenku prezijeme vsetci v pohode.
Ale ako pisem, mali sme len "vyssiu radu" Lukullus Gustico, tie ostatne sa mi prilis nepozdavali zlozenim.
http://www.zoohit.sk/ask?q=Lukullus+Gustico&num=20&form=H%C4%BEada%C5%A5
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Lukullus

Poslaťod Cony » Štv 19.07.2012 12:23

ok dakujem
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Lukullus

Poslaťod Marco Varhol » Štv 19.07.2012 14:20

Banshee konzervy su vsak s uhlohydratmi a to je velky rozdiel oproti masovym konzervam a ta cena :haha: To uz si treba zaklopat na celo ked niekto kupi takyto druh konzervy za 2,33/400g.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Lukullus

Poslaťod Cony » Štv 19.07.2012 14:49

Ja skor pozeram tie masove bez cestovin a pridavkov, kedze konzerva je len na dochutenie. Inak zial kvalitnejsie konzervy su vsetky nehorazne drahe, za tolko si maso nekupujem ani pre seba, nie to este pre psa,ked to preratam na KG. :ua:

Dospela som k nazoru asi, ze si masko uvarime doma a bude to ok na dochutenie ku granuliam a hlavne lacnejsie. :no:
Cony
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 275

Re: Lukullus

Poslaťod Banshee » Štv 19.07.2012 16:24

Marco Varhol píše:Banshee konzervy su vsak s uhlohydratmi a to je velky rozdiel oproti masovym konzervam a ta cena :haha: To uz si treba zaklopat na celo ked niekto kupi takyto druh konzervy za 2,33/400g.

Marco, a ktoru konzervu v rovnakej kvalite surovin, s podobnym zlozenim a za nizsiu cenu, by si mi doporucil? Nehladam cisto masove konzervy, hladala som nieco podobne ako normalne krmim doma v cerstvom stave (toto zodpoveda). Z Animondy Gran Carno a podobnych veci sa mi psy po :kak: Dakujem.
Ako som pisala, potrebujem nejak vykryt dovolenku kde nemam k dispozicii chladnicku ani mraznicku. Domace konzervy som jeden cas vyrabala, ale zlozenie prilis ine ako toto nemali a bola to desna babracka, takze tych 2,30 EUR za konzervu bez namahy mi ozaj nevadi, kedze tym potrebujem vykryt cca. 1 tyzden ;)
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Lukullus

Poslaťod bela2001 » Pon 30.07.2012 19:28

Ahojte :ahoj:
myslite si,ze toto krmivo je lepsie ako trainer fitness?
pes nema ziadne alergie,ma 7 rokov,je kastrovana a je mensieho vzrastu,
dakujem
:ahoj:
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy