Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

Re: Eminent

Pia 01.02.2013 20:13

tak ked su od ineho vyrobcu ako mozu byt rovnake?malokto tu bude tusit ktore granule rexo jedol predtym

Re: Eminent

Pia 01.02.2013 21:22

Ahoj bol to tak isto Eminent Puppy Large Breed, obal vyzera tak isto akorad stare granule mali priemer 1 cm vyska 5 mm a teraz su ovalne a dvojnasobne velke 2,5 cm x 1,5 cm ...

Re: Eminent

Pia 01.02.2013 21:55

pozri si sarzu to su take cisla niekde na obal eby to malo byt vytlacene a tam by mal byt aj kod statu,niekedy sa stava ze granule tie iste su rozne,hlavne ked pochadzaju z Polska

Re: Eminent

Pia 01.02.2013 22:28

ok dakujem za odpoved rano sa pozriem....

Re: Eminent

Str 20.02.2013 12:18

Ahojte my sme akurat vcera kupovali Eminet Puppy large breed, mysleli sme si podla zlozenia granul,ktore bolo na internete a letaciku Eminent granul ,ze obsah kuracieho masa (28 % ) je super....len ked som si dnes precitala zlozenie granul na obale ,zostala som zaskocena, ze namiesto masa ,je na 1.mieste obilniny, a dalej Kuracia mucka - co je dost zle podla mna..
To uz clovek ani nevie comu ma verit ... Tak teraz skusame ,ktore granule by boli tie naj pre nasho hava :)

Re: Eminent

Str 20.02.2013 16:03

ono je to rozne naozaj.mojej foxine strasne eminenty chutili a nemala ziadny traviaci problem,predpokaldala som podla :kak: . Minule bol vypredaj nejakych smiesnych granul ale za dobru cenu a kedze jej ich davame tak dve hrste denne,nemusi mat nejake extra.cuduj sa svete aj s tymito bola maximalne spokojna :) takze uz voebc nedavam na niecie rady,pretoze kazdy pes je iny

Re: Eminent

Str 20.02.2013 22:24

AB dafy píše:Ahojte my sme akurat vcera kupovali Eminet Puppy large breed, mysleli sme si podla zlozenia granul,ktore bolo na internete a letaciku Eminent granul ,ze obsah kuracieho masa (28 % ) je super....len ked som si dnes precitala zlozenie granul na obale ,zostala som zaskocena, ze namiesto masa ,je na 1.mieste obilniny, a dalej Kuracia mucka - co je dost zle podla mna..
To uz clovek ani nevie comu ma verit ... Tak teraz skusame ,ktore granule by boli tie naj pre nasho hava :)


Neboj spapajte to vrecko nič sa mu nestane neboj. Ešte toľko rôznych druhov popapáte za svoj život. :ahoj:

Re: Eminent

Sob 23.02.2013 11:36

http://www.pet24.sk/eminent-eminent-pup ... g-2kg-3215

co vravite?

Re: Eminent

Sob 23.02.2013 23:19

Tento eshop nepoznám ale Eminent majú v dobrej cene tiež aj Trainer a Chikopee.Ja dávam do granuliek aby neboli také suché trochu vývaru z kuracích častí lepšie im to tak chutí.

Re: Eminent

Pon 25.02.2013 23:10

harexkal nie je to nejake drahe krmivo pre hydinu. Neviem ci este nieco horsie sa v Cechach vyraba ale toto je teda brutal. :haha:

Re: Eminent

Uto 26.02.2013 7:52

ja som sa len slusne opytal :} a vsade kde citam Marco len "dissujes" vsetko nikde si ale nenapisal cim krmis ty a co odporucas :}

Re: Eminent

Uto 26.02.2013 9:04

Offtopic: Čo by nie, už to písal dávno. Kŕmi ráno surovým mäsom, večer granule. Striedal ProPlan a niečo (Trainer?). Lenže ProPlan už asi pochoval medzitým.

Re: Eminent

Uto 26.02.2013 9:41

Ja som krmila takisto ako Marco :heh: ani som o tom nevedela :heh:

Re: Eminent

Uto 26.02.2013 11:13

Offtopic: Presne v tom spočíva Marcova sugescia. :lol:

Re: Eminent

Str 27.02.2013 0:16

Marco Varhol píše:harexkal nie je to nejake drahe krmivo pre hydinu. Neviem ci este nieco horsie sa v Cechach vyraba ale toto je teda brutal. :haha:

To je ale fakt veľmi smiešne,robí ti to radosť ?
Odoslať odpoveď