Eminent

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Eminent

Poslaťod Dasty » Sob 03.11.2007 11:45

Co vravite na toto krmivo? ja krmim psa tymto lebo zlozenie je celkom ok....20% mäsa (lepsie ako pedigree a pod.) zidne latky, konzervaty, farbiva v tom nepisu....ale vraj niektori vyrobcovia to zataja a nedaju to tam...lebo zas v nasom meste sa moc ku krmivam nedosteme ako eukanuba a pod. a cez net rodiacia objednavat nechcu....mate niekto skusenosti s tymto krmivom? je podla vas zdrave? :smile:
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Sob 03.11.2007 12:58

Eminent - celkom dobre granule, lahko sa k nim dostanes. U nas v jednom chovprodukte maju celu policu len Eminent :vpravo:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Dasty » Sob 03.11.2007 13:11

Meggy píše:Eminent - celkom dobre granule, lahko sa k nim dostanes. U nas v jednom chovprodukte maju celu policu len Eminent :vpravo:


aha ok dikes....nebola som si ista ze ci je to zdrave cize tak :smile:
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Sob 03.11.2007 13:14

Urcite by som to radila do lepsej kvlaitovej kategorie ako Pedigree, Friskies,Darling. Podla mna je Eminentka lepsia aj ako Fitmin, Ontario. Neboj, zle by si mu robila keby si ho krmila Tesco granulami
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Dasty » Sob 03.11.2007 13:36

Meggy píše:Urcite by som to radila do lepsej kvlaitovej kategorie ako Pedigree, Friskies,Darling. Podla mna je Eminentka lepsia aj ako Fitmin, Ontario. Neboj, zle by si mu robila keby si ho krmila Tesco granulami


ved to...neviem ani na co to predavaju ked je to take nezdrave...ale vlastne peniazky sa im zidu no...ale su to smejdy bleee :hmm:
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Sob 03.11.2007 13:57

Vyrobna cena tesco granul je max. 50SK/15KG
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Eminent

Poslaťod Fosilia » Pon 05.11.2007 8:23

Dasty najskor by som si este raz precital zlozenie na vreci a potom pisal nieco o 20% mäse. Toto ceske krmivo na rozdiel od inych domacich vyrobcov ma uz slusnejsi obal ale o tom co je vo vnutri za kvalitu povazovat je dost nepresne.
Fosilia
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Re: Eminent

Poslaťod Dasty » Pon 05.11.2007 14:45

Fosilia píše:Dasty najskor by som si este raz precital zlozenie na vreci a potom pisal nieco o 20% mäse. Toto ceske krmivo na rozdiel od inych domacich vyrobcov ma uz slusnejsi obal ale o tom co je vo vnutri za kvalitu povazovat je dost nepresne.


no ja som do tych krmiv zrovna nerozumiem...ale citala som si zlozenie a nenasla som tam nic take...a prave preto sa pytam ze ci je to zdrave a ci ho tym mizem krmit.....my si nemozeme dovolit krmiva ako eukanuba a mame k nej aj dost tazkosti sa dostat...tak ja uz neviem............ :ua:

ja poznam z tohto krmivo len toto zlozenie - Velká a obří plemena jsou mohutná, jejich kostra je zatěžována vyšší hmotností, a proto potřebují výživu adekvátní svým potřebám. Optimální poměr bílkovin (25 %) a tuků (13 %) s vysokou stravitelností, správná minerální výživa s komplexem vitamínů a speciálních přídavků včetně chondroitinu a glukosaminu a chelátových forem (lépe stravitelných) vybraných minerálních prvků, zejména manganu, prospívají organismu psů velkých plemen.
Kuřecí maso 26 %, drůbeží tuk 4 %,
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Pon 05.11.2007 16:36

ale mohlo by byt viacej bielkovin
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Dasty » Pon 05.11.2007 18:40

Meggy píše:ale mohlo by byt viacej bielkovin


jj aj ja som nad tym uvazovala ale vzdy lepsie ako nejake smejdy.....kebyze mozem a mam moznost kupujem uplne ine krmivo ale sak to sa tu ani neda :ua:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

krmivo

Poslaťod Fosilia » Sob 10.11.2007 9:21

Dasty aha tak sa pozri na obal v cestine a opis ho na stranku. Potom pochopis ze stranky a brozury pekne a nechutne zavadzaju.
Preco platite za nieco co nie je pravda.
Fosilia
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Poslaťod bassetka » Ned 11.11.2007 16:37

Na vreci krmiva citaj hlavne ZLOZENIE:obilniny-su napisane na prvom mieste,tak je ich tam najviac.Ak je krmivo aspon stredna dobra trieda ma na prvom mieste napisanu aspon masokostnu mucku.V cene Eminentu najdes aj ine co ju tam maju. Ad chondroproektiva v Eminente -to je presne ten pripad,co som inde riesila,ze ich tam daju malo,hlavne,ze sa mozu chvalit na obale ze tam su.Pozri si ZLOZENIE:tom uz ich obsah uvedeny nie je.Ak by ich tam bolo dost na to,aby zaberali,tak tam ich mnozstvo uvedu.A----NIC.Len reklamny tah.Ak chcete krmivo s ochranou klbov,nech ich obsahju naozaj aj v zlozeni,aby ste si vedeli podla odporucaneho denneho davkovania vypocitat,kolko ho pes denne dostane.A preto som za predaj superpremipveho krmiva u dok,ktory si to vie prepocitat a poradit ti.DOBRY by to mal vediet!
bassetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 237

Re: Eminent

Poslaťod Máňa&Berry » Ned 03.02.2008 15:19

Eminentem krmíme (pro citlivé žaludky) a jsme s ním velmi spokojení. Fence chutná, má hezky lesklou srst a pevnou stolici.
Máňa&Berry
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Praha

Re: Eminent

Poslaťod Fraga » Ned 03.02.2008 19:05

Bude to otrepané, ale moji to nechcú, tak isto ako všetky ostatné značky čo sme vyskúšali :ua: (okrem PP a kým nevylepšlili :devil: Acanu)
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Eminent

Poslaťod Siss@ » Str 05.03.2008 18:47

Ja som Eminent kupila raz,ale to bolo prvy a posledny krat.
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Ďalší

Späť na Granule a konzervy