Eminent

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Eminent

Poslaťod Silwuska » Pia 14.03.2008 13:51

Ja ti pofim tak...aj ked ste ten Profillum vtedy ofrflaly...tak som ho kupila este raz...lebo psovi to neskutocne chutilo...a pritom zlozenie bolo priemerne, ale neprimerane k cene :ach: proste som sa nechala uniest tym ze nech si pochutna, ako tym nech nepapa mucku..lebo som vedela ze to maso dostane tak ci tak...napr. teraz mame trainer a ten nesmakuje vuuubec...ja viem ake granule by som mala davat, ale moje znalosti su na houby ked ich proste nezere...a ak ich davam raz dvakrat do mesiaca tak znese aj Profilum :lol:

Mozno to je rovnake aj s tu pritomnym obzalovanym unicornom :lol: proste vie ze to pesovi chuti, nejny to zrovna palka drahe ale teda neny to ani extra třida v krmeni..tak dava...a ja teda suhlasim...su aj lepsie cesty, ale ako som ti uz neskaj naznacila, aj cesta muze byt cil :lol: to znamena ze unicorn si urcite necha rad poradit, a skusi par vzoriek tych "zdravejsich" krmiv a pak uvidi :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Eminent

Poslaťod Amaguk » Pia 14.03.2008 14:00

pozri, taky ti pofim :no: - mne je v principe jedno, kto cim krmi, ale ked sa ludia pytaju na nazor, tak ho proste poviem :smile:
vieme, ze to, ci krmivo chuti nie je meradlom kvality - to je fakt, vieme aj to, ze velku vacsinu granul nemozno nazvat kvalitou a ze obsahuju humusy, ktore by sme psom za normalnych okolnosti (v stave pred tym, ako sa to do tych granul dostalo) nedali ani nahodou - aspon vacsina z nas, predpokladam...
vieme aj to, ze vyrobcovia nam hovoria poloravdy a obcas aj nepravdy, co ma teda dost :censored:

z dodovov "nezravosti" granul, som napr. ja presla na domace krmenie - on by podla mna nejaky synteticky granulovy humus v pohode pojedal (u kamosky zblajzol RC, len sa tak zaprasilo), ale to mu nechcem davat ani nahodou. lebo to povazujem za zlu investiciu :no:
ale to je moj nazor...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Eminent

Poslaťod unicorn » Pia 14.03.2008 14:09

Silwuska píše:proste vie ze to pesovi chuti, nejny to zrovna palka drahe ale teda neny to ani extra třida v krmeni..tak dava...a ja teda suhlasim...su aj lepsie cesty, ale ako som ti uz neskaj naznacila, aj cesta muze byt cil :lol: to znamena ze unicorn si urcite necha rad poradit, a skusi par vzoriek tych "zdravejsich" krmiv a pak uvidi :ahoj:


presne tak ;) , len ak ti niekto povie len ze, toto je zle toto je zle toto je zle, a toto si hladaj sam, tak ti vobec nepomoze a take rady si moze strcit za klobuk ;)

Amaguk píše:velku vacsinu granul nemozno nazvat kvalitou a ze obsahuju humusy, ktore by sme psom za normalnych okolnosti (v stave pred tym, ako sa to do tych granul dostalo) nedali ani nahodou - aspon vacsina z nas, predpokladam...
vieme aj to, ze vyrobcovia nam hovoria poloravdy a obcas aj nepravdy, co ma teda dost :censored:


prave preto, u mna nie su granule zaklad toho co pes dostava. keby som vedel, ze to co potrebuje nedostane v normalnej strave, tak by som mu kupil granule za 3k a uz by nedostal nic ine.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Eminent

Poslaťod Silwuska » Pia 14.03.2008 14:26

Myslim ze amaguk klobuky nenosi , takze pozor na jazyk :nie: Takze ja by som ti poradila skus granule ktore su "prirodnejsieho" charakteru, teda nekonzervovane umelo...s jasnymi postupmi a serioznou vyrobou...viac citaj v teme Trainer...

jo a sorry ale tu poslednu vetu som nepochopila... :nwm: ze nedostava co??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Eminent

Poslaťod unicorn » Pia 14.03.2008 14:47

klobuk neklobuk, uz to viac komentovat nebudem. :)

keby nedostaval to co potrebuje pre zdravy rast v normalnej strave (nie suchej granulovej).

jo a diky Silwuska.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Eminent

Poslaťod Amaguk » Pia 14.03.2008 16:49

unicorn píše:
presne tak ;) , len ak ti niekto povie len ze, toto je zle toto je zle toto je zle, a toto si hladaj sam, tak ti vobec nepomoze a take rady si moze strcit za klobuk ;)



sory, ty nevies pouzit funkciu vyhladavanie, alebo co tym chces povedat :otaznik:
alebo so myslis, ze ludia tu nemaju co ine robit, len odpovedat stale dokola na tie iste dotazy.
a ak nie si ochotny si ani precitat, to co tu bolo uz iks krat rozoberane, tak potom k tomu fakt nemam co dodat...
jedine to, za takto sa v slusnej spolocnosti nejedna :nie:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Eminent

Poslaťod lusy » Pia 14.03.2008 17:08

presne tak ;) , len ak ti niekto povie len ze, toto je zle toto je zle toto je zle, a toto si hladaj sam, tak ti vobec nepomoze a take rady si moze strcit za klobuk ;)


sa ti asi nechcelo citat vsak? lebo o granulach je tu neskutocne vela popisaneho a su tu rozeberane aj znacky, preco tie ano a preco tie nie.

a silwuska ty si ma dorazila dnes. si sa to pred casom nehadala s jednym predajcom??? :pac: ked chces aby ti peso zral granule a je ti jedno co v nich je, tak mu daj aj pedigree. :ach:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Eminent

Poslaťod Marco Varhol » Pia 14.03.2008 17:42

No myslim, ze toto krmivo ma daleko do min.standartu. Neviem ci este niekto vyraba lacnejsie v Cechach ako Tekro.
Tento vyrobca asi pojem serioznost nepozna. Nechapem ako moze niekto nechutne klamat na strankach a na brozurach a na obale krmiva uvadzat uplne nieco ine. Ved si precitajte na obale co mate napisane. Viete co znamena uviest 28% kuracieho masa na prvom mieste v poradi. Taketo krmivo je pomerne drahe. Kolko platite za toto zlozenie Eminentu? V Cechach si robia z nich uz srandu, ze kazde tretie vreco vyrabaju zadarmo...

Toto si nahrajte a pustajte aby ste konecne pochopili co je mnohogeneracne krmenie, co su chemicke svinstva v krmivach , co je reklama a kde platit primeranu cenu ku zlozeniu krmiva. Doporucujem hlavne vsetkym veterinarom, dilerom chemickych svinstiev, ktori toto natlacaju svojim pacientom za vidinou velkych ziskov, ktore im poskytuje ich dodavatel. To je dnesna realita a je lepsie si pred kupou skontrolovat zlozenie ako potom :hmm:

http://www.deutsche-dogge.cz/str/Apetyt07.mp3
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Eminent

Poslaťod Silwuska » Pia 14.03.2008 19:48

lusy píše:

a silwuska ty si ma dorazila dnes. si sa to pred casom nehadala s jednym predajcom??? :pac: ked chces aby ti peso zral granule a je ti jedno co v nich je, tak mu daj aj pedigree. :ach:


lusy asik si to zle pochopila :pac: s predajcom som si vymienala nazory koli tomu ze tu nanho padli zle ohlasy a baba ho sem dosla ospevovat stylom ze idiot sem idiot tam...jop??
A v tomto pripade som skor reagovala na to, ze je aspon vidiet ze sa chalan /unicorn/ co to poinformoval o strave psa...pisal ze doma psisku aj vari, co je myslim velke plus...prisiel sa poradit...tak som mu to z mojho pohladu napisala tak ze sa mi v podstate paci ako krmi...na to su tu iny aby riesili granule...ja som napr netusila ze vyrobca eminentu zavadza... :nwm:

A urcite som nenapisala ze mi je jedno co granule obsahuju...len som napisala ze konkretne to profilum malo zlu odozvu hlavne koli tomu ze cena nezodpoveda kvalite, ale nie ze by to bol nejaky zabijak pre psy...a teda ja dam granule raz za mnesic, takze aj keby to bol pedigree :lol: /srandujem samozrejme/

jo a som mu napisala nech dava pozor na jazyk :ach: tak nefim co som bakane urobila... :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Eminent

Poslaťod unicorn » Pia 14.03.2008 21:03

Marco Varhol píše:No myslim, ze toto krmivo ma daleko do min.standartu. Neviem ci este niekto vyraba lacnejsie v Cechach ako Tekro.
Tento vyrobca asi pojem serioznost nepozna. Nechapem ako moze niekto nechutne klamat na strankach a na brozurach a na obale krmiva uvadzat uplne nieco ine. Ved si precitajte na obale co mate napisane. Viete co znamena uviest 28% kuracieho masa na prvom mieste v poradi. Taketo krmivo je pomerne drahe. Kolko platite za toto zlozenie Eminentu? V Cechach si robia z nich uz srandu, ze kazde tretie vreco vyrabaju zadarmo...

Toto si nahrajte a pustajte aby ste konecne pochopili co je mnohogeneracne krmenie, co su chemicke svinstva v krmivach , co je reklama a kde platit primeranu cenu ku zlozeniu krmiva. Doporucujem hlavne vsetkym veterinarom, dilerom chemickych svinstiev, ktori toto natlacaju svojim pacientom za vidinou velkych ziskov, ktore im poskytuje ich dodavatel. To je dnesna realita a je lepsie si pred kupou skontrolovat zlozenie ako potom :hmm:

http://www.deutsche-dogge.cz/str/Apetyt07.mp3


Marco diiky! neviem vyjadrit svoju uprimnu vdacnost. konecne sa mi dostal do ruk zdroj informacii, ktory mi pomohol porozumiet niektorym veciam. ta rozhlasova relacia je super. este raz diky marco. teraz uz mam veci racionalne zdovodnene.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Eminent

Poslaťod Peter CA » Pon 27.10.2008 12:52

Aj ja davam granule eminent mam dobermana a je vsetko v pohode dost mu chutia lebo nic neostane. Davam mu iba tieto granule mozem ich len odporucit. :jop:
Peter CA
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Eminent

Poslaťod Bona » Pon 27.10.2008 16:40

Ja som jednu dobu krmila Eminentom a úplne super kondička,krásna srsť,chutilo im a minimálne kakaničky :jop:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Eminent

Poslaťod Owecka753 » Pon 27.10.2008 21:05

no podla mna je to good krmivko....
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Eminent

Poslaťod Marco Varhol » Pon 27.10.2008 22:12

Good krmivo hmm ja osobne nevidim rozdiel medzi nim a inym hypermarketovym krmivom. Ziadne deklarovane maso na obale vreca. Pozor brozure a stranky vyrobcu su nepresne a zavadzajuce. Cena tak 30,-/kg takze pokial myslime tzv. ekonomicke krmivo i ked neviem odkial je tento nazov, pretoze je ekonomicky pre vyrobcu ale nie pre chovatela, tak potom ok ako ekonomicke krmivo je Good. :lol:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Eminent

Poslaťod Amaguk » Pon 27.10.2008 22:24

Owecka753 píše:no podla mna je to good krmivko....

ake su tvoje kriteria pre zaradenie do kategorie "good"?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy