Profine

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Profine

Poslaťod extreme » Str 09.01.2013 20:39

A sú tieto krmivá (Profine, Ontario) lepšie ako napríklad Bosch: http://www.bosch-tiernahrung.de/index.p ... unior_maxi ?
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Profine

Poslaťod aNeMiC » Štv 13.08.2015 21:39

Kŕmite tu niekto Profine Puppy Lamb & Potatoes / Chicken & Potatoes? Ktoré sú podľa vám lepšie? :smile: a odfotili by ste mi niekto dávkovanie,prosím? :lol:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Profine

Poslaťod Marco Varhol » Pia 14.08.2015 14:15

Profine je asi najlepsi vyber koli cene, kedze vsetky rovnake produkty Sams Field, Ontario ci Brit premium su od rovnakeho ceskeho vyrobcu len s inou cenou. Co sa tyka produktu tak pouzite suroviny zaraduju tuto radu do premiovej kvality.

Pre stena by som kupil inu kvalitu tu naozaj nie je dobre setrit. Pokial chces tymto krmit tak radsej to jahna aj ked je to ovcie maso. Ciste jahnacie by bola ina cena. Lamb potatoes to asi basnici upravili, kedze spravne podla deklaracie zlozenia by to malo byt ale lamb maize. lamb meal, maize, potato, poultry fat...

Avsak predpokladam tak surovina jahnacia mucka bude kvalitnejsia ako kuraci separat co pouziva Vafo. Preto radsej to Lamb.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Profine

Poslaťod aNeMiC » Pia 14.08.2015 19:23

S výberom krmiva u nás doma síce záleží na mne, ale nemôžem ho ovplyvniť úplne. Keďže nie som plnoletá, nemôžem pracovať a všetko ostatáva na rodičoch, ktorí majú už finančných problémov dosť (a nechcem ich viac zaťažovať) a k tomu už jedného psíka máme. Preto sa snažím vybrať čo najkvalitnejšie krmivo, ktoré je kvalitné v pomere so svojou cenou.

Takže teda budeme tím jahňacím :smile: ďakujem za odpoveď
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Profine

Poslaťod Soni a Ivka » Str 02.09.2015 10:16

Ešte potrebujete to dávkovanie ? Máme profine puppy. :jop:
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Profine

Poslaťod aNeMiC » Štv 03.09.2015 21:54

Ja by som to byť tebou cvakla a hodila sem :yes: síce mám tieto granule doma, ale nikto nikdy nevie, či niekto nebude chcieť :smile:

Mimochodom, čo som tu prednedávnom písala ohľadom granúl - sadli perfektne :dancing: :dancing: chutia, perfektná stolica, krásne voňajú a čo som počula sadli aj fajnovejším psíkom :yes:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Profine

Poslaťod citroniq84 » Ned 13.12.2015 13:44

moj subjektivny nazor je ze su bud kuzelnici alebo skratka podvodnici lebo ked 15 kil stoji raz 25€ a teraz ked odpočitaš obal prepravu naržupredajcu maržu vyrobcu tak ti vidu 3 veci bud maju vo firme kuzelnika ktori im zadarmo čaruje zo vzduchu suroviny alebo su v ťažkych stratach alebo jednoducho klamu pretože to čo deklaruju v sume ktoru zto chcu nieje možne ked raz auto stoji 35 000 tak ja nemožem prist a povedať ja ho kupym ale len za 10 000 to nejde nemožem prist zobrat na seba stavbu kde hodnota materialu je sto tisic a povedat ja to spravim za tretinu ano spravim ked kupym iny material ale potom už to neni ta stavba čo to mala byt a toto iste je toto krmivo bolo by super verit že za 25 eur kupis super krmivo ale to objektivne nejde uz len kvoli tim nakladom ved jaka jehodnoa samej tej granule ? sak takto zoberem tu cenu 25€ za 15 kg a teraz sa idem tvarit že ne existuje obal ne existuje marža a ne existuje preprava ale same krmivo ozaj stoji 25€ za 15 kil to vychadza 1,66€ za kilo granue tak čo v tych granuliach može byt? a to mas 1,66 eura na ktorych este zarobi vyrobca zaroby predajca cvakne sa obal aj preprava takze realne cena samej granule je max 1€ aj pod tak čo to može byt? zober to 1€ a chod si kupyt pre seba obed uvidiš ako sa naješ a presne tak sa naje tvoj pes s toto tychto garanul ano cena pri granuliach je ukazovatel lebo v sebe kumuluje všetko čo je v tom krmive + zisk a to musiš tu cenu brať do uvahy lebo v krmivach plati na 100% že dostaneš presne to začo zaplatiš aj ked niektory zarabaju marketingom ale su o niečo predsa len lepši račej by som si kupyl ked už česke krmivo tak Calibru alebo Britcare a neviem či aj ten Eminent by nebol realne lepši ako toto ale podstata vyrobca s vas robi debilov lebo to čo deklaruje v cene za ktoru to dáva nieje možne
citroniq84
Junior
 
Príspevky: 282

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy