Duck

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Duck

Poslaťod čučoriedka » Pon 15.06.2009 17:43

mate niekto skusenosti s tymtio spanielskym krmivom?nic som o nom nenasla..ani ho neviem najst v ziadnom internetovom obchode-slovenskom..vyskusali sme ho a psom chuti len co bude dalej to vam este povedat neviem mame ho len 3 dni.neviem nikde najst ani zlozenie :ua:
DONA v mojom avatare hlada novy domov
čučoriedka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Brno

Re: DUCK

Poslaťod michaelak » Pon 15.06.2009 17:45

To čo si prosím ťa kúpila za krmivo, ak nepoznáš jeho zloženie? Navážili Ti to do mikrotéňáku, či ako? Originálny obal ništ? Odkiaľ poznáš jeho názov? :no:
Myslíš toto: http://www.nasezahrady.cz/index.php?idz ... 513EFF9%7D ? Mohla si ušetriť , pri kúpe Tesco granúl s rovnakým zložením rozdiel v cene nezanedbateľný: Granule pro psy Duck Maintenance, balení 20kg.
Složení:
moučka z hovězího a kuřecího masa,
obiloviny a produkty rostl. původu,
kuřecí tuky,
vitamin A, vitamín D3, vitmín E,
pivovarské kvasnice a secithin pro lesklou srst a zdravou kůži.

Dusíkaté látky 220g.
Tuk 90g,
Popeloviny 80g.
Vláknina 30g.
Měď 12 mg.
Vitamin A 12 000 m.j.
Vitamin D3 - 1800 m.j.
Vitamin E 60 mg,

v 1 kg


Zdroj: http://www.averecord.cz/index.php?idzbo ... 7D&sklad=4
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: DUCK

Poslaťod Marco Varhol » Pon 15.06.2009 17:54

Hmm tak to je uz silna kava ze spanielske krmivo s nazvom Duck. Pokial viem nazov znacky krmiva sa nesmie zhodovat s nazvom suroviny ale mozno ze to uz neplati. Pokial je prichut moze byt uvedene Duck ale ako nazov krmiva a nie znacky.
A, ze nema na obale uvedene zlozenie tak aby to nebola zmeska pre hydinu v papierovom vreci.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: DUCK

Poslaťod michaelak » Pon 15.06.2009 17:58

Žeby už aj hydinu kŕmili odpadom z mäsokombinátov? :no: Ale mohol by to byť zaujímavý pohľad ako kačka pojedá hoviadko :haha:
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: DUCK

Poslaťod Marco Varhol » Pon 15.06.2009 18:07

secithin pro lesklou srst a zdravou kůži... :joint: Odkedy soya secithin toto dokaze? Hadam nasadit okuliare a pozmenit text na lecithin.
No podla zlozenia to je hroza srot. Rozmyslam ci sa Spanieli pri vyrobe zmestili do 3eur/20kg. Vyzera podla ceny ze ano. Potom klobuk dolu za tento uspech.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: DUCK

Poslaťod čučoriedka » Pon 15.06.2009 23:20

co ja viem v rychlosti som nekukla na zlozenie v chovaci len som si odpisala nazov aby som sa mohla doma v klude informovat..ja krmim varenym len ked nemam cas co sa stane tak 2x do tyzdna dostanu jednu porciu granule.vzala som na skusku stenacie 3kg ci im to bude chutit..ale dufam ze uz steniatka pojdu do novych domovov a nebudem musiet..a myslim si ze su o malinko lepsie ako tie z hypermarketov :aaa:
DONA v mojom avatare hlada novy domov
čučoriedka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Brno


Späť na Granule a konzervy