Fish4Dogs

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Pinklady » Uto 26.10.2010 11:36

Tak to je super :smile: Som sa ukludnila, lebo vies ja dam nieco, co je napisane, ze hypoalergenne a na druhy den zvracia a osype sa.No s tou srstou mozem potvrdit, je toho ovela menej co lieta z neho. Ja radsej nekombinujem s inymi granulkami, lebo konecne som nasla to, z coho mu neni zle. To mne bohate staci ku stastiu.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jana232 » Sob 13.11.2010 20:30

:smile: Ja mám yorka.3krabal sa.skoro si labky vyhrýzol,po Fish4Dogs prestal,srsť mal krásnu padnutú a lesklú.Zo dňa na deň mi ich prestal jesť,priňuchá a odíde.Prešla som na Trainer fitness,škrabe sa aj tak Takže-toto krmivo bolo pre neho :jop: ,odmieta ho však .Neviem čo ďalej . . . :nwm:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Marco Varhol » Ned 14.11.2010 9:28

Napis presne druhy krmiva.
Yorkshire nedavaj mu casto cervene ryby. Losos v krmive je nevhodny. Podobne kukurica vid Fitness.
Zozes si konske maso granule a potom opat mozes nasadit Fish4Dogs. Zisti si ake druhy ryb su v krmive. Idealne su biele ryby.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jana232 » Ned 14.11.2010 16:04

Ahoj a ďakujem.Bolo to presne Fish4Dogs complette-treska,zemiaky.Po tých sa neškrabal,farba mu prechádzala ako má byť.Chcem sa opýtať-FirstMate potato snd fish-aké ryby to obsahuje?Je tam totiž aj kurací tuk,možno mi to nebude tak odmietať :nwm:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Pinklady » Uto 16.11.2010 17:38

My mame tiez tie s bielou rybou, ale kvapnem do toho trochu lososoveho oleja ked je prilis vyberavy, inak ich je aj tak. Este aj olivovy olej u nasho zabera. Skor mam dojem, ze to jedlo musim niecim poludstit...aby to akoze nebolo psie...
Viem, ze este existuje aj ta druha opcia, kde je losos a zemiaky, ale to nasmu moc nechuti.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Fish4Dogs

Poslaťod kellee » Str 17.11.2010 9:41

poludstit psovi jedlo???? :oo:
moj ked nechce jest tak je hladny a hotovo,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Fish4Dogs

Poslaťod kangz » Ned 28.11.2010 18:14

tak dosiel mech Fish4Dogs, pojde ako dalsie krmivo po Orijen. Som zvedavy, ako to bude mojmu Beagle-ovi chutit ... Napisem potom skusenosti :)
kangz
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Moravany nad Vahom

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Pinklady » Uto 07.12.2010 18:01

kellee píše:poludstit psovi jedlo???? :oo:
moj ked nechce jest tak je hladny a hotovo,

No nas musi vidiet, zde sa s tym este nieco deje. Ten lososovy olej mu tam supnem a on je spokojny, ze som s tym nieco na kuchynskej linke majstrovala. on to ma nejak spojene, ze vidi, ze sa doma vari na tej linke.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Fish4Dogs

Poslaťod kangz » Str 08.12.2010 14:52

Zacal som krmit Fish4Dogs svojho Beagla v sobotu. Zatial oproti Orijinu ziadna badatelna zmena, ci uz na :kak: alebo na :dunco3:

Granulky silno rybaco vonaju a su dost malicke (asi 4mm priemer). Psikovi chutia.
kangz
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Moravany nad Vahom

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jana232 » Str 08.12.2010 17:29

kangz-v dobrom ti závidím.Ja som pre alergiu začala dávať túto značku,po čase už pri zacítení rybaciny utekal.Teraz máme FirstMate tiež rybacie,ale tie majú aj kurací tuk tak . . .nie je problém.
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Marco Varhol » Pia 10.12.2010 9:28

Fish4Dogs vcera som si to lepsie pozrel v tej novej big predajni co som uz spominal v Bratislave na Vajnorskej 127.
Pre alergikov to nie je zle.
Mozno dobra informacia pre tych co chodia k veterinarovi Milanovi Svihranovi do Jaroviec, ze pobocku bude mat prave na Vajnorskej v tomto centre zvierat. Vyzera to, ze po dokonceni to bude najvacsia predajna tu v Bratislave.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Sob 08.01.2011 13:49

tak ako vlastne kŕmiť a čím?
krmime touto značkou vyše roka dva YT (s lososom) a naši nie sú a ani neboli na nič alergický a žravosť je zatiaľ v pohode. Nie sme zastáncovia žiadnej značky granúl a formy kŕmenia (každá má svoje + a -), a tak isto by sme chceli dať psíkom "to naj". Diskusie sú na každých formách krmenia a i na značkách granul - každý si háji a zastáva iný názor. Dedukcia: tak ako vlastne kŕmiť a čím?
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod lucik » Sob 08.01.2011 15:55

Offtopic: Dedukcia? si mýliš dojmy s pojmami trošku? :lol:
Reakcia: čo špekuluješ, keď to kŕmenie tvojim psom vyhovuje? sám si napísal, že každý má iný názor.. potrebuješ nejaký ďalší, alebo nejaký univerzálny?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Sob 08.01.2011 17:35

Dedukcia je i usudzovanie a usudzovanie je i dospievanie alebo nadobúnanie názoru i robenie záveru...
Nešpekulujem nič len ak si človek prečíta tuto tému, tak si nie je už ničím istý :no: ale zaujal by ma i názor Marca Varhola...
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jana232 » Pon 10.01.2011 9:13

Juraj1 píše:tak ako vlastne kŕmiť a čím?
krmime touto značkou vyše roka dva YT (s lososom) a naši nie sú a ani neboli na nič alergický a žravosť je zatiaľ v pohode. Nie sme zastáncovia žiadnej značky granúl a formy kŕmenia (každá má svoje + a -), a tak isto by sme chceli dať psíkom "to naj". Diskusie sú na každých formách krmenia a i na značkách granul - každý si háji a zastáva iný názor. Dedukcia: tak ako vlastne kŕmiť a čím?


Juraj-prečo chceš meniť granule,keď ty a psíkovia ste spokojní?Táto značka nie je len pre alergikov.Nám pomohla,lebo neobsahuje obilniny,po ktorých sa mi psík škrabal . . . :no: Pokiaľ je ako píšeš,načo to kaziť.Samozrejme,je to na tebe :smile:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy