Fish4Dogs

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Pon 10.01.2011 12:04

Ja som nepísal, že ich idem meniť :no:, len by ma zaujal názor Marca Varhola - tak ako vlastne kŕmiť a čím?...(po prečítaní témy je jasné prečo)
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jana232 » Pon 10.01.2011 13:56

Juraj1- :hi: ospravedlňujem sa
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Pon 10.01.2011 14:16

to je v poho :no:
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jankaj » Štv 17.03.2011 9:56

Ahojte,
granulky F4D môžem zatiaľ len chváliť :jop: . NO 9 mesiacov. Mali sme ich v minulosti (bola s nimi spokojnosť) a potom sme prešli na Pronature holistic a Acanu. Pronaturky boli fajn, len už boli pre neho moc malé. Z Acany začal hnačkovať, tak som pevne dúfala, že to časom prejde. Po mesiaci neustáleho primiešavania nejakých pochutín do granúl (aby vôbec niečo zjedol) sme včera kúpili Finest Fish 4 Puppies Complete. Nasypem do misky, a miska prázdna. Takže spokojnosť. Havo najedený a ja spokojná. Chutné, vôňa v pohode, veď ako po treske :smile: Tak dúfam že to takto bude pokračovať a určite dáme vedieť, ako sa upravili :kak: :jupi:
jankaj
Okoloidúci
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Trenčín

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Pinklady » Uto 05.04.2011 16:17

Ja davam vediet, krmime uz skoro rok s Fish for dogs complete, tie s bielou rybou a ustupila uplne alergia a psovi to stale chuti. Takze zatial dobra skusenost pretrvava. Dva dni do tyzdna mame barf, aby som nemala vycitky svedomia, ze nedostane aj ine :smile:
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Fish4Dogs

Poslaťod jana232 » Štv 09.06.2011 12:06

Ja síce kŕmim Trainerom,ale odmeny dávam Fish4Dogs-ryža+treska.Malému chutia a sú zdravé,takže nič iné,ako spokojnosť :smile:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Str 16.11.2011 15:29

Z Fish4Dogs Finest Salmon Complete sme prešli na vyskúšanie na FirstMate Pacific Ocean Fish Original (jedno 12 kg vreco), ale nič moc - granulky sú väčšie - to by nevadilo, žravosť bola slušná, ale začali nám po ňom nejako priberať a mali horšie i :kak: :hmm: (nezmenená aktivita a doporučená dávka) takže sme prešli opäť na Fish4Dogs Finest Fish Complete a :jop: . :ahoj:
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Marco Varhol » Sob 19.11.2011 15:52

Ak tym krmis tak sa moc netes. Prave Yorkshire Terrier nespravne krmeny cervenymi druhmi ryb zvlast lososom sposobuje mozne riziko problemov s oblickami na ktore toto plemeno trpi. :hmm:
Ak je lososa viac v krmive psovi zle travi a ma vela :kak:
I also suggest you avoid feeding a Yorkie any red fish, such as salmon, yellow corn, or soy...
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Fish4Dogs

Poslaťod bela2001 » Sob 19.11.2011 16:01

skusila som vzorky,a veľmi jej chutili,a aj sa išla odtrhnut za tou sušenou kožou v kockách,to chutilo aj druhemu hafanovi.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Lindchen » Pon 21.11.2011 13:28

Z výstavy som si priniesla kapsičku a vzorky granulí, ktoré by mali byť hypoalergénne (Arisečko trpí množstvom potravinových alergií), vyskúšali sme a malinký je úplne v poho, takže "na cesty" bez chladničky tým pádom môžem brávať toto, alebo to dať ako pamlsky (inak bežne barfuje). Teším sa z toho, som rada, že som našla niečo skladné, ak sa nebude dať vziať mäso :yes: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Fish4Dogs

Poslaťod bela2001 » Pon 21.11.2011 15:04

Ale su dost drahe.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Str 30.11.2011 17:02

[quote="Marco Varhol"]Ak tym krmis tak sa moc netes. Prave Yorkshire Terrier nespravne krmeny cervenymi druhmi ryb zvlast lososom sposobuje mozne riziko problemov s oblickami na ktore toto plemeno trpi.

--- Díky Marco a preto im dávam Fish4Dogs Finest Fish Complete (biele ryby), a u lososa (tam sa skôr jedná o čerstveho) v tých granuliach ho tam moc nebude :no: ak tam je vôbec :joint:
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod Juraj1 » Str 14.12.2011 23:13

bela2001 píše:Ale su dost drahe.


- ak máš niekoho rád/a, tak nič nie je drahé :ahoj:
Jediný "problém" býva na vrchnom konci vodítka...
Juraj1
Junior
 
Príspevky: 427

Re: Fish4Dogs

Poslaťod bela2001 » Štv 15.12.2011 18:13

dobre,ja viem,ale aj ty nekupis tvojmu psikovi palac,nezariadis mu byt,len pre neho,alebo neviem co,keby to stalo miliony,tak mu to nekupis,a mne zasa rodicia nedovolia kupovat taketo drahe granule
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Fish4Dogs

Poslaťod ZdenulkaM » Štv 15.12.2011 21:40

bela2001 píše:dobre,ja viem,ale aj ty nekupis tvojmu psikovi palac,nezariadis mu byt,len pre neho,alebo neviem co,keby to stalo miliony,tak mu to nekupis,a mne zasa rodicia nedovolia kupovat taketo drahe granule

ale kvalitne granule su zaklad...
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy